Překvapení kola se zrodilo v Žereticích, kde domácí, kteří jsou poslední, porazili ambiciózního soupeře.

Ve výsledcích
Sokol Lužany – SK Češov 2:0 (1:0). Branky: T. Ulvr z pen., T. Zich. Rozhodčí: Dobiáš. ŽK: 0:2. Diváků: 80. Z deseti šancí domácích si našel míč cestu do sítě jen dvakrát. Lužanští netrefili ani prázdnou branku.

Sokol Jičíněves – TJ Kopidlno B 0:0. Rozhodčí: Otava. ŽK: 1:1. Diváků: 150. Hojně navštívené sousedské derby branku nepřineslo.
FK Lázně Bělohrad-Pecka B – SK Hošek Robousy 1:2 (0:1). Branky: D. Jezbera (z pen.) – Drbohlav, Tomášek. Rozhodčí: Odvárko. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Vyrovnaný zápas, v koncovce byli přesnější hosté, domácí snižovali gólem z penalty.

Třešňový květ Žlunice – Sokol Chomutice 2:3 (1:1). Branky: R. Smolík, O. Sýs – L. Morks, M. Šubrt, J. Novotný. Rozhodčí: Šamko – Jiřička, Kuchta. ŽK: 3:2. Diváků: 50. Domácí nastoupili s dvěma kadety, hráli s chutí, a tak se hosté museli dlouho o výsledek strachovat.

FC Žeretice – SKP Valdice 1:0 (1:0). Branka: Bergman. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:0. Diváků: 30. Největší překvapení kola. Poslední celek tabulky obral o body ambiciózního soupeře.

Sokol Železnice – SK Miletín 1:3 (0:0). Branky: M. Beránek – A. Brentner 2, J. Hátle. Rozhodčí: Vích – Plíšek, Duřt. ŽK: 1:2. Diváků: 55. ŽK: 1:2. Diváků: 55. Hosté zaslouženě zvítězili.

SK Podskalan Podhradí – Jiskra Hořice B 2:1 (2:0). Branky: Merenus, Říha – Vondra. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:0. Diváků: 40. Šťastné vítězství domácích, které se zrodilo již v prvních minutách utkání. Hosté se nemají za co stydět, i přes špatný začátek bylo vidět, že chtějí hrát a minimálně vyrovnat. Zejména druhý poločas byl pod jejich taktovkou, ale bohužel více než vstřelit kontaktní gól se jim nepodařilo.

14. FC Žeretice ⋌2 1 16 17:82  7

Včera byly sehrány zápasy 15. kola, kompletní výsledky a tabulku přineseme zítra.