Miletín remizoval, sahal však po vítězství

MILETÍN - Od první minuty dominovali na hřišti hosté, jejichž sestava byla prošpikována exdivizními hráči (Samek, Šulc, Bittnar).

11.9.2007

Úspěšné mužstvo SK Miletín.Foto: Archiv oddílu

SK Miletín – FC Nový Hradec 2:2 (1:0). Domácí vstoupili do zápasu se značným respektem a s vyloženě defenzivní taktikou. Již ve 2. minutě vychytal Kněžourek Bittnara, který prošel středem hřiště jak nůž máslem. V 7. minutě střílel nebezpečně nad hostující Samek. V 9. minutě vynikajícím presingem připravil domácí Vágner o míč hostujícího stopera Baďuru a samostatný únik zakončil střelou ke vzdálenější tyči a domácí poprvé v I.A třídě vedli – 1:0.
Obraz hry se tím nikterak nezměnil, utkání začalo být soubojem hostujících hráčů s domácím brankářem Kněžourkem. Hostující obrana výkonnostně pokulhávala za svými ofenzivními spoluhráči, a tak nebylo divu, že v 15. minutě po další individuální chybě ve středu hřiště postupoval na brankáře Peteru Horák, kterému míč v rozhodujícím okamžiku zůstal pod nohou a branku hostí tak neohrozil. Ve 20. minutě vytěsnil Kněžourek pěknou střelu Krejčího nad. Bravurní zákrok vytáhl Kněžourek proti stejnému hráči ve 25. minutě, kdy Krejčí střelou „z první halfvolejem“ namířil míč přesně k tyči, kam však Kněžourek včas doskočil.
Domácí do poločasu pohrdli ještě jednou brejkovou situací, a to ve 30. minutě, když se na branku Petery řídil zprava Nálevka, jehož křižnou střelu zastavila za zády hostujícího brankáře až tyč. Do poločasu byly k vidění šance již jen na hostující straně. Ve 38. minutě se pěkně na levé straně uvolnil Krejčí, centrem našel na malém vápně zcela volného Pátera, který však neuvěřitelně přestřelil domácí branku. Ve 43. minutě vyrazil Kněžourek na roh nepříjemnou střelu Samka z přímého kopu.
Do druhého poločasu nastoupil Miletín s cílem co nejdéle neinkasovat. Šanci domácích na bodový zisk navíc po dvou minutách druhého dějství zvýšil Horák, který po rohu Machačky vyhrál hlavičkový souboj s hostujícím obráncem a ač zády k brance dokázal míč usměrnit za bezmocného Peteru – 2:0. Od tohoto okamžiku se na plné obrátky rozjel hostující „kolotoč“, domácí ze své obranné ulity téměř nevystoupili, zhušťovali střed hřiště a snažili se rozbíjet útočnou aktivitu hostí.

Zákrok

V 52. minutě vytáhl zázračný zákrok Kněžourek proti Bittnarovi, který měl již domácího brankáře položeného a snažil se ho přestřelit, ruka Kněžourka však míč dokázala zblokovat na roh. V 59. minutě zastoupil již překonaného Kněžourka na brankové čáře Machačka, který vytěsnil hlavičku Šlégra nad břevno. Domácí obrana v čele s vynikajícím Kněžourkem poprvé kapitulovala v 63. minutě, kdy se na levé straně uvolnil Krejčí, na jehož přihrávku si na penaltu naběhl Páter a střelou z první „pod víko“ nedal domácímu brankáři pražádnou šanci – 2:1.
Branka pochopitelně vlila do žil hostí další ofenzivní síly, naopak po útočné aktivitě domácích jako by se slehla zem.. V 79. minutě vyrazil Kněžourek další Samkův přímý kop. Vyrovnání se hosté dočkali v 86. minutě, kdy rozhodčí Hrabík neposoudil souboj Kněžourka s Bittnarem jako útočný faul, přestože domácí brankář měl míč v rukou, hostující útočník přihrál před branku, kde si naběhl z druhé vlny Karmín, který střelou z pěti metrů k tyči vyrovnal – 2:2. Domácí pak i přes tři minuty nastavení udrželi alespoň remízu a připsali si druhý bod v I.A třídě.

Fakta – branky:

9. Vágner, 47. Horák – 63. Páter, 85. Karmín. Rozhodčí: T. Hrabík – J. Průcha, V. Luňák. ŽK: 2:1 (P. Jirásko, Urban – Baďura). Diváků: 95. SK Miletín: M. Kněžourek – Samek, P. Jirásko, Machačka, Nosek – Nálevka (86. Bělina), Krátký, Urban, Kňourek (89. Horáček) – Horák (75. O. Jirásko).
Vladimír Zajíček (trenér SK Miletín): „Domácí nastoupili proti vynikajícímu fotbalovému soupeři, jehož postupové ambice jsou všeobecně známy. I přesto se domácím povedlo vstřelit branku a na začátku druhé půle zvýšili už na rozdíl dvou branek. Ale ani tak nebylo o výsledku utkání rozhodnuto, neboť hosté vystupňovali svoji aktivitu, dostali se brzy kontaktní brankou zpět do hry a v závěru utkání korunovali svůj výkon druhou brankou. Pro domácí je remíza ziskem i ztrátou, neboť při průběžném stravu 2:0 by se utkání mělo dovést do vítězného konce, ale na druhou stranu při takovýchto kvalitách hostujícího celku je asi i bod úspěchem. Absolutorium zaslouží v brance domácích Kněžourek.“

11.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 90 Kč

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) ŘIDIČ/-KA HOSPODÁŘSKÉ DOPRAVY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Přijmeme:Řidič hospodářské dopravy (rozvoz prádla/stravy), V případě zájmu volejte na tel. č. 493 582 236 pan V.Šteffl (vedoucí dopravy), Nabízíme:, - adekvátní pracovní a platové podmínky,, - dohoda o provedení práce na dobu určitou s možností prodloužení, - vhodné pro studenty, - nástup možný od 1.7.2018, , Požadujeme: , - řidičský průkaz skupiny B, - dobré komunikační schopnosti,, - schopnost samostatné práce i práce v týmu,, - zodpovědnost, časová flexibilita, fyzická zdatnost,, - zdravotní způsobilost.. Pracoviště: Oblastní nemocnice jičín a.s. - sídlo, Bolzanova, č.p. 512, 506 01 Jičín 1. Informace: Monika Mikolášová, +420 493 582 329.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 14 000 Kč

Číšníci a servírky ČÍŠNÍK, SERVÍRKA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, V případě zájmu se dostavte na MěÚ Libáň - během pracovní doby, nebo pište na starosta@mestoliban.cz nebo volejte na tel.: 491 110 613, 774 959 569., Nabízíme: možnost ubytování, stabilní zaměstnání.. Pracoviště: Město libáň, náměstí Svobody, č.p. 36, 507 23 Libáň. Informace: Jaromír Přibyl, +420 774 959 569.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 22 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ/-KA ŘP SK. C (+E). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ/-KA ŘP SK. C (+E) - pracoviště Heřmanice - Nová Paka., V případě zájmu volejte v době od 7:00 do 20:00 hod na tel.: 603477623 p. Číla Otakar., Požadujeme vyučení, ŘP skup. C, ŘP skup. E výhodou, profesní průkaz, kartu řidiče, spolehlivost., Nabízíme příspěvek na stravování, zvláštní peněžité odměny. Jedná se o vnitrostátní dopravu. Nástup možný dle dohody.. Pracoviště: Otakar číla - provozovna, 509 01 Nová Paka. Informace: Otakar Číla, +420 603 477 623.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 80 Kč

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Úklid - prac. Jičín. Požadované vzdělání: neúplné základní. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80.8 kč, mzda max. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: PČR Jičín, Balbínova č.p. 23, 24, 25, 26., Informace o pracovním místě: Klasický úklid společných prostor a kanceláří, zametení, vytření podlahových ploch, běžné úklidové práce. , Ranní směny od 7:30 - 15:00 hod., PO - PÁ. Prac. poměr na dobu určitou. , Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP). , Kontakt: 723 612 506, prace@forcorp.cz. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem., Nechodit na pracoviště!. Pracoviště: Forcorp group spol. s r.o. - prac. pčr jičín, Balbínova, č.p. 23, 506 01 Jičín 1. Informace: Renáta Marková, +420 723 612 506.

Seznamte se s polským uměním a ochutnejte tradiční dobroty

Peruánská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
9

Kráska z Peru, Austrálie nebo Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny C

Konopí mělo vynést 12 milionů

Jičínsko - Devět měsíců intenzivní práce mají za sebou kriminalisté z Jičínska a Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje, kterým se podařilo díky prvotnímu anonymnímu a stručnému oznámení všímavého občana na tísňovou linku 158 rozkrýt rozsáhlejší trestnou činnost na úseku TOXI, jež v těchto dnech postoupila do fáze návrhu na podání obžaloby.

Srdce Hradce začíná tepat divadlem

Hradec Králové - Oblíbený festival Divadlo evropských regionů startuje už v pátek. První den přinese hru z Kosova, obří loutky i brněnské komiky.