V Hořicích bude již tradičním místem pro sledování zápasů budova bývalého pivovaru (Stressbar), kde se pravidelně vysílají všemožné sportovní zápasy, závody – TV přenosy i na plátně. Dále se dá očekávat, že přenosy nabídnou i další restaurační zařízení a hospody, vybavené televizí.

A i v mnohých domácnostech to bude asi během Eura pěkně vřít, pánové bývají u fotbalu někdy nervózní, a tak doporučujeme drahým polovičkám je vyexpedovat například do Staropacké restaurace ve Staré Pace, kde jsou k dispozici velkoplošné obrazovky.

V Jičíně bude možné fotbalová utkání sledovat jako každý rok v Pivnici U Císaře Pána na Husově ulici, kde je k dispozici sto míst, televize i plátno. Vzhledem k tomu, že počet míst je omezen, je nutná rezervace předem.

„ME ve fotbalu nesleduji, vždy jsem tíhl k jiným sportům a fotbal jsem tím pádem ani moc nehrál. Mám rád volejbal a příležitostně ho rád hraji. Našim fotbalistům přeji mnoho úspěchů," vzkazuje fotbalistům Bohdan Čančík z Nové Paky. 

TIP
První zápas odehrají Češi 13. června od 15 hodin v Toulouse se Španělskem, v dalším 17. června od 18 hodin v St. Etienne nastoupí proti Chorvatsku a 21. června se utkají v Lens od 21 hodin s Tureckem.
Tipy na výsledky jsou různé, své přidal i kouč fotbalistů Letohrad Zdeněk Vacek:
Španělsko – Česko 1:1
Česko – Chorvatsko 0:0
Česko – Turecko – 1:0