Takového zaváhání dokázali využít oba největší soupeři. Polepšila si hořická rezerva, už je šestá. Zajímavá situace je na konci tabulky.

Libuň – Sobotka 1:1
Rozhodně překvapení kola. Domácí vedli, ovšem soupeř do poločasu vyrovnal. Po změně stran mohl získat tři body, ale neproměnil penaltu. Příležitosti měla i Libuň, chybělo však přesné zakončení. Fakta – branky: Přikryl – Valenta. Rozhodčí: L. Bezvoda. ŽK: 1:0. Diváků: 80. Poločas: 1:1. Libuň: Škopán – Boček, Veverka, Dlouhý, Dobiáš – Novotný, J. Hlavatý, Zelinka, Krouza – L. Hlavatý, Přikryl. Střídal Folprecht. Sobotka: Novák – Tůma, Halbych, Kameník, Voleman – J. Pavlíček, Kožíšek, Valenta, Outěřický – Cihi, Drbohlav. Připraveni, střídali: Cinkejs, Louda, T. Pavlíček.

Valdice – L. Bělohrad B 0:3
Po velké marodce domácích, hosté zaslouženě zvítězili. Fakta – branky: Kraus 2, Dolejš. Rozhodčí: M. Bezvoda. ŽK: 2:0. Diváků: 70. Poločas: 0:2. Valdice: Baran – Odvárko, Doleček, Hýča, R. Sedlák – Horna L. Starý, Vaško, Lorenc – M. Starý, Drbohlav. Připraveni, střídali: L. Sedlák, Musil, Fojt. Lázně Bělohrad B: Čábela – Bičiště, Voříšek, Feix, Dytrych – Černý, Dolejš, Albrecht, Jezbera – Kraus, Kulda. Připraveni, střídali: Kořínek, Zahradník.

Milíčeves B – Staré Místo 1:1
Ve vyrovnaném utkání se body zaslouženě rozdělily. Stínem bylo zranění hostujícího hráče M.Veselého, který musel být odvezen do nemocnice. Fakta – branky: Drusan – Zelinger. ŽK: 4:1. Poločas: 1:1. Milíčeves B: Řehák – Kosina (J. Roman), Paděra, Adamec, Štětař – J. Berný, Drusan, Havránek, Novotný – Janda (Ouhrabka), Z. Berný. Staré Místo: Hlaváč – Pištěk, Louda, Munzar, Šebek – R. Veselý (Skřivánek), Zelinger, Dvořák, Říha – Kořínek, M. Veselý (Obrmajer).

Jičíněves – Chomutice 0:3
Po vyrovnaném průběhu utkání byli hosté lepší v koncovce a to nakonec rozhodlo. Fakta – branky: P. Hladík (pen.), J. Voňka, T. Krejčí. Poločas: 0:0. Jičíněves: Šimberský – Míšek, Drozen, Ungr, Vaníček – Vlasatý, Pankrác (46. Šupitar), J. Vinklář, Štaruss – R. Vinklář, Hyršal. Chomutice: Kloutvor – M. Barcal, Voňka, Maxa (70. Krejčí), Gabriel – Huráň, R. Barcal, John (46. P. Adam), Hladík – Šmejda, Koubek.

Kopidlno – Žlunice 4:1
V poločase to s domácími vypadalo špatně. Pak však začal úřadovat Šimánek a čtyřmi góly rozhodl. Fakta – branky: Šimánek 4 – Haken. Rozhodčí: Styblík. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (Hanke). Diváků: 80. Poločas: 0:1. Kopidlno: Mäsiar – P. Košek, J. Škaloud, M. Košek, Pavel Klaban – Zikmund, Hnát, Kulhánek, P. Komárek – Šimánek, Janda. Připraveni, střídali J. Komárek, Murha, Berounský, Kutmon. Žlunice: Hamerka – Eliáš, Linek, Sýs, Haken – Fiala, Hanke, Plch, Mádle – Smolík, Pižl. Připraveni, střídali: Jančák, Myška, Calta, Šádek.

Lužany – Hořice B 0:2

Ve vyrovnaném utkání nakonec zasloužené vítězství hostů: Fakta – branky: Březák, D. Frýda. Rozhodčí: M. Bezvoda. ŽK: 1:0. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Lužany: M. Srb – J. Rajtr, M. Šidlo, K. Ponikelský, M. Mach – V. Brožíček, T. Fojt, Vl. Špáta, R. Bryscejn – M. Topič, J. Patřín. Hořice B: M. Marks – Macák, Nečesaný, Efler, Ivakhnyak – Trávníček, Haman, Březák, Jiří Kulhánek – Srba, Jan Kulhánek.

Železnice B – Libáň B 1:2
Domácí měli v první půlce více ze hry, ale nedokázali proměnit brankové příležitosti, a tak je tři minuty před přestávkou z ojedinělé akce potrestal Horák.

Po přestávce srovnal stav Pivrnec, ale čtvrthodiny před koncem po chybě Ziegelheima vstřelil Horák druhou branku Libáně a protože v závěru hlavičkoval Jaroš pouze do tyče, odvezli body hosté. Fakta – branky: Pivrnec – Horák 2. Rozhodčí: Kuchta – Messnerová, Kořínek. ŽK: 0:2. Diváků: 63. Poločas: 0:1. Železnice B: Rohlíček – St. Janda, Karel Ziegelheim, Hrych, Havel – Sedláček (60. Hladina), Jerie, F. Procházka, Louma – Repka (46. Pivrnec), Jaroš. Libáň B: Brodský – Knížek, Rozman, Bubák, Stoklasa – Jonáš, Cristea, Mikule, Valenta – Radek Horák, Bohuslav.

1. Kopidlno⋌10 0 2 43:18 30
2. L. Bělohrad B⋌10 0 2 33:16 30
3. Sobotka⋌ 9 1 2 46:13 28
4. Valdice⋌ 7 3 2 30:13 24
5. Chomutice⋌7 2 3 29:12 23
6. Hořice B⋌ 6 2 4 22:16 20
7. Staré Místo⋌ 6 1 5 19:23 19
8. Žlunice ⋌4 3 5 19:23 15