V sobotu 22. září uspěli jednoznačně domácí, včera rovněž, třikrát! Hosté odvezli pouze jednu remízu. Čelo udržela Sobotka, tlačí se Kopidlno a bělohradské béčko.

Valdice – Chomutice 0:0
Utkání dvou celků z horní poloviny tabulky skončilo dělbou bodů, i když pod Zebínem měli více ze hry domácí. Fakta – rozhodčí: Kazda. ŽK: 2:2. Diváků: 95. Valdice: Baran – Doleček, Hýča, L. Sedlák, Horna – Kubišta, Vaško, V. Kubíček, M. Volšička – Lorenc, Románek. Střídali L. Starý, T. Bílek. Chomutice: A. Kloutvor – J. Voháňko, M. Barcal, R. Barcal, P. Šmejda – Voňka, Maxa, P. Hladík, R. Koubek – P. Huráň, J. Gabriel. Střídali: T. John, D. Vojtíšek, T. Krejčí.

Libuň – Libáň B 7:2
Nečekaná branková úroda, přitom o góly domácích se rozdělili jen dva hráči. Skvělý den měl Jaroslav Hlavatý, skóroval pětkrát! Nováček přeboru „vyrobil“ hrubé chyby v obraně, které soupeř potrestal. Fakta – branky: Jar. Hlavatý 5, Přikryl 2 – Muška, Mikule. Rozhodčí: Ruszo. ŽK: 3:2. Diváků: 75. Poločas: 5:1. Libuň: Škopán – Novotný, Dobiáš, Veverka, Dlouhý – Kapušník, Hanyš, J. Hlavatý, Folprecht – Přibyl, Krouza st. Střídali L. Hlavatý, Krouza ml. Libáň B: M. Švorc – Kico, J. Švorc, Bubák, Kučera – Jonáš, Mička, Valenta, Mikule – Horák, P. Muška. Střídali, připraveni: Ježek, Stoklasa, Vondráček.

Sobotka – Staré Místo 6:1
O výsledku bylo rozhodnuto už v poločase, když domácí nastříleli šest gólů a jeden hezčí než druhý. Po změně stran se skóre příliš nezměnilo. Fakta – branly: Kameník a Cihi po 2, Kožíšek, D. Ort – Veselý. Rozhodčí: Píša – Hazdra, Odvárko. ŽK: 2:3. Diváků 150. Poločas: 6:0. Sobotka: L. Novák – R. Tůma, P. Hrubý, J. Kameník, T. Valenta – J. Pavlíček, R. Outěřický, D. Or, Kožíšek, – L. Cihi, M. Drbohlav. Připraveni, střídali A. Voleman, J. Náhlovský, L. Kolínský, M. Finkejs, M. Louda, J. Nývlt. Staré Místo: Hlaváč – Knápek, Šebek, Louda, Pištěk – R. Veselý, Dvořák, Zelinger, Říha (Štolovský) – Luňák (Skřivánek), Kořínek, (Dudek).

Lázně Bělohrad B – Žlunice 2:1
Domácí se hodně trápili, hosté v závěru poločasu šli do vedení, které trvalo až do 75. minuty. Hrála se naprosto vyrovnaná partie. Za stavu 2:1 Žlunice neproměnily ani jeden ze dvou brejků. Fakta – branky: Kulda, Kořínek – Fiala. Rozhodčí: Hron. ŽK 1:1. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Lázně Bělohrad B: Čábela – L. Kraus, Kořínek, Voříšek, Dytrych – Černý, Dolejš, Fibiger, Feix – L. Jezbera, P. Jezbera. Střídali, připraveni Kulda, P. Blažek, Bičiště. Žlunice: Zd. Hamerka – Myška, Linek, Kánský, Haken – Fiala, Jančák, Plch, Mádle – Smolík, T. Pižl. Připraveni, střídali Stoklasa, Szamko, M. Pižl, Urbánek.

Kopidlno – Lužany 5:2
Husarský kousek se podařil domácímu gólmanovi Masiarovi, který skóroval přímo z výkopu. Fakta – branky: Janda, Zikmund (pen.) Masiar, Kulhánek, Šimánek – Patřín, Topič. Rozhodčí: Šamko – Odvárko, laik. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (Škaloud). Diváků: 100. Poločas: 4:0. Kopidlno: Masiar – J. Komárek, P. Košek, Pavel Klaban, Fr. Škaloud – Zikmund, Kulhánek, Hnát, P. Komárek – Šimánek, Janda. Připraveni, střídali Vodička, Kutmon, M. Košek. Lužany: Srb – Šidlo, Fišer, Bryscejn, Topič – Vejr, Špáta, Patřín, Berger – Zavadil, Kvaček. Připraveni, střídali Brožíček, Bajer, Burián, Berný.

 Milíčeves B – Jičíněves 5:1
V sousedském derby jasné vítězství domácích, kteří rozhodli již v prvním poločase. Potom už jeli „jen na půl plynu“. Fakta – branky: Jan Berný a Bílek po 2, Novotný – Komárek. Rozhodčí. Jílek. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Milíčeves B: Drusan – Kosina, Jakub Roman, Paděra, Adamec – Štětař, L. Rejha, T. Berný (Martínek), Jan Berný, Novotný – Špicar. Střídal Bílek. Jičíněves: Šoltys – Medvěd, Zajíček, Vlasatý, Vaníček– Vinklář (Picek), Ungr, Pospíšil, Šupitar – Komárek, Hrdlička.

Železnice B – Hořice B 1:0
Vyrovnané nedělní utkání průměrné úrovně s minimem zajímavých momentů rozhodla dorážka Jaroše z 62. minuty. Fakta – branka: Jaroš. Rozhodčí: Hazdra – Pikeš. ŽK: 1:2. Diváků: 74. Železnice B: Kořínek – St. Janda, Hrych, Karel Ziegelheim, Kyselo – I. Janda, Valenta, Repka (46. Pivrnec), Mika – Jaroš, Jan Rohlíček. Hořice B: Marx – Hátle, Macák (46. Jindřich Kulhánek), Marek Nečesaný, Efler – Silovský, Jan Kulhánek, Srba, Březák – Jiří Kulhánek, Jakub Kulhánek.