Zklamání snad může být jen na Gothardě, kde po sobotním dopoledním dešti se domácím příliš nedařilo.

Hořice – Rychnov n. Kn. 2:2
Josef Vydra, vedoucí hořického mužstva: „Po dnešním výkonu a vývoji zápasu musíme být rádi za bod. Hosté byli lepší a naše hra se zlepšila až když jsme šli do deseti. Poté jsme bojovností urvali alespoň bod. Z jednotlivců zaslouží ocenění především nejlepší hráč Rubeš a své odvedli i Aleš Pour a Žižka v brance."

Dvůr Králové B – Bělohrad 0:3
Lukáš Čížek, bělohradský trenér: „Náš nejhorší jarní výkon, ale máme důležité body. Brzy jsme se ujali vedení a přišlo uspokojení. Výkon byl až do konce poločasu velmi špatný. Domácí mladý tým byl lepší a klidně mohl v poločase být ve vedení. Po domluvě v kabině jsme začali být ve druhé části aktivnější a v kombinaci s únavou domácích hráčů (dorostenci hráli ráno) jsme začali mít herně navrch a využívali otevřenou obranu domácích. Z několika jasných gólových šanci se nám podařilo dvě proměnit a získat velmi důležité body."

Jičín – Jaroměř 7:1
Jaroslav Matějka, jičínský trenér: „Konečně se nám dařilo herně i střelecky. Po čtyřech nevydařených zápasech venku, se soupeři ze spodku tabulky, jsme Jaroměř střelecky deklasovali."