V tom druhém chtěli rezervě divizního Dvora vrátit podzimní nepříjemnou porážku na domácím hřišti 1:2. Nakonec se to podařilo, ale vítězství se nerodilo jednoduše.

TJ Dvůr Králové B – SK Jičín 2:3 (1:1). První dějství bylo opticky vyrovnané, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. Ve 12. minutě mohl otevřít skóre Jezbera, šel sám proti gólmanovi, ale byl z toho jenom roh. Ve 20. minutě mohli jít do vedení domácí. Po rohu vykopával Puš z brankové čáry. Domácí se dočkali o sedm minut později. Po závaru v trestném území a vykuleném balónu na hranici šestnáctky skončila umístěná střela Macka v jičínské síti. Ve 35. minutě po krásném individuálním průniku Tomáše Hakena Jičín srovnal na 1:1.

Tím také skončil poločas. Ten druhý byl opticky kopií prvního, hrál se průměrný fotbal. V 79. minutě zahráli domácí trestný kop na zadní tyč a Hruška hlavou poslal domácí do vedení. Pro jičínské velká nepříjemnost. Hosté se nevzdávali a nadechli se k závěrečnému náporu. Nejprve v 84. minutě po pěkné kombinaci nastřelil Vacek tyč. Posledních pět minut utkání poslali trenéři na hrot útoku Řeháčka, což se vyplatilo. V 89. minutě po hlavičce právě Jardy Řeháčka Vacek vyrovnal. A to nebylo všechno. V 90. minutě po rychle rozehraném autovém vhazování Buckem přihrával ve vápně soupeře Miler Hakenovi, který s přehledem skóroval a stanovil konečnou podobu výsledku utkání. Jičín zvítězil a odvezl si z města safari cenné tři body.

Fakta – branky: Macek, Hruška – T. Haken 2, Vacek. Rozhodčí Petr Buchta (Jaroměř). ŽK: 3:1. Rohy 8:8. Diváků: 120. SK Jičín: Puš – Drusan, Ulvr, Řeháček, Gaubmann – Vích (53. Bucek), Škopán, T. Haken, L. Jezbera (70. Hošek) – Horáček (68. Miler), Vacek. Trenéři Mikolášek a Matějka.⋌(vej)