1. B třída – skupina E (o postup), 6. kolo: Rudník – Trutnov B 3:4, Sobotka – Libáň 2:0, Hostinné – Miletín 1:2, Kopidlno – Jičín B 1:2.
1. Trutnov B⋌ 6 4 1 1 17:12 15
2. Rudník⋌ 6 3 1 2 18:16 13
3. Hostinné⋌ 6 3 2 1 11:7  12
4. Miletín⋌ 6 4 0 2 11:7  12
5. Jičín B⋌ 6 3 0 3 12:14  9
6. Sobotka⋌ 6 2 0 4 10:13  9
7. Kopidlno⋌ 6 2 0 4 11:13  7
8. Libáň⋌ 6 1 0 5  4:12  5

1. B TŘÍDA – skupina F (o postup), 6. kolo: Deštné – Albrechtice 1:1, Doudleby – Hronov 5:0, Provodov – Dobruška B 2:0, Rychnov B – Smiřice 2:0
1. Rychnov n. K. B⋌ 6 4 0 2 13:8  15
2. Doudleby n. O.⋌ 6 4 1 1 15:7  14
3. Provodov⋌ 6 2 4 0  9:6  13
4. Dobruška B⋌ 6 3 0 3  9:11 11
5. Hronov⋌ 6 2 2 2  9:13  8
6. Smiřice⋌ 6 1 2 3  5:6   7
7. Albrechtice n. O.⋌ 6 1 2 3 11:13  5
8. Deštné v Orl. hor.⋌ 6 0 3 3  5:12  4

1. B třída – skupina G (o udržení), 6. kolo: Janské Lázně – Mladé Buky 0:3, Robousy – Malšovice 0:3, Kobylice – Loko Hradec 3:0, Žacléř – Dolní Kalná 2:0.
1. Kobylice⋌ 6 5 1 0 18:2  19
2. Žacléř⋌ 6 3 1 2 14:11 13
3. Mladé Buky⋌ 6 4 0 2 16:9  12
4. Malšovice⋌ 6 4 0 2 14:9  12
5. Robousy⋌ 6 1 3 2  7:12  7
6. Loko Hradec⋌ 6 1 2 3  5:11  7
7. Dolní Kalná⋌ 6 1 1 4 17:18  6
8. Janské Lázně⋌ 6 1 0 5  5:24  4

1. B třída – skupina H (o udržení), 6. kolo: Borohrádek – Přepychy 2:2, Opočno – Předměřice 2:2, Černíkovice – Vamberk 0:0, Č. Meziříčí – Machov 4:0.
1. České Meziříčí⋌ 6 5 0 1 17:4  18
2. Opočno⋌ 6 4 1 1 20:12 14
3. Černíkovice⋌ 6 3 1 2 17:10 13
4. Borohrádek⋌ 6 3 2 1 11:10 12
5. Vamberk⋌ 6 2 2 2 12:13 10
6. Předměřice n. L.⋌ 6 1 2 3  5:11  5
7. Machov⋌ 6 0 2 4  8:17  4
8. Přepychy⋌ 6 0 2 4  7:20  2

1. A TŘÍDA, 16. kolo: Černilov – Vrchlabí 0:1, Ohnišov – Roudnice 3:2, Bílá Třemešná – N. Město n. M. 1:1, Vysoká – Častolovice 4:1, Kostelec n. O. – Dvůr Králové B 6:1, Kunčice – Nový Hradec 2:2, Třebechovice – Třebeš 2:0. ⋌(re)
1. Vysoká n. L.⋌ 21 16 2  3 59:21 50
2. Třebechovice⋌ 22 13 2  7 39:29 41
3. Roudnice⋌ 21 10 7  4 59:36 37
4. Vrchlabí⋌ 21  9 8  4 35:24 35
5. B. Třemešná⋌ 21 10 5  6 47:41 35
6. N. Město .⋌ 21 10 4  7 45:34 34
7. Třebeš⋌ 22 10 3  9 44:40 33
8. Kunčice⋌ 22  9 3 10 45:39 30
9. Nový Hradec⋌ 22  8 5  9 44:46 29
10. Kostelec n. O.⋌ 21  8 4  9 39:37 28
11. Častolovice⋌ 22  5 7 10 43:50 22
12. Černilov⋌ 22  6 4 12 30:40 22
13. Ohnišov⋌ 21  7 1 13 33:64 22
14. Dvůr Král. B⋌ 22  5 3 14 38:70 18
15. Police n. M⋌ 21  4 4 13 30:59 16