Muži dohrávali první kolo

KOPIDLNO - Okresní přebor fotbalistů měl ve středu odpoledne na programu zápasy prvního kola, ve čtvrtek se ještě jedno utkání dohrávalo. Přineslo brankovou úrodu, když v sedmi zápasech padlo třicet gólů. Bez porážky zůstávají už jen Sobotka a Valdice. Tabulka je ovšem vyrovnaná.

9.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Kopidlno – L. Bělohrad B 6:1
Hosté sice v 10. minutě vedli, ale potom už se hrálo pod taktovkou domácích. Fakta – branky: Šimánek 2, Šimůnek, Zikmund, Kutmon, V. Kulhánek – Feix. Rozhodčí: Kolumpek – Novotný. ŽK 3:2. Poločas: 3:1. Diváků: 70. Kopidlno: Mäsiar – J. Komárek, Šimůnek, Pavel Klaban, Fr. Škaloud – P. Komárek, Kulhánek, Hnát, Zikmund – Šimánek, Kutmon. Střídali Dřímal, Kareš. L. Bělohrad B: Čížek – Kořínek, Mečíř, Blažek, Nezbeda – Černý, Dolejš, Bergman, Feix – Suchánek, Kraus. Střídali Voříšek, Jezbera, Zahradník.

Lužany – Staré Místo 0:4

Zasloužené vítězství hostů. Fakta – branky: Dvořák, Luňák, Kořínek, Říha. Rozhodčí: Hazdra. ŽK: 1:1.Poločas: 0:1. Diváků: 60. Lužany: K. Berný – Zd. Fišer, K. Ponikelský, R. Bryscejn, M. Mach – J. Rajtr, M. Topič, Vl. Brožíček, L. Vejr – J. Fejfar, J. Patřín. Staré Místo: M. Hlaváč – Š. Dvořák, P. Louda, R. Veselý, J. Šebek, P. Knápek, M. Říha, J. Kořínek, D. Zelinger, P. Pištěk. Štolovský.

Valdice – Libuň 1:1
Dramatické utkání s překvapivým výsledkem, když snaživí hosté odvezli cenný bod. Fakta – branky: Románek (pen.) – Zelinka. Rozhodčí: Hazdra. ŽK: 0:1. Poločas: 0:1. Diváků: 30. Valdice: Baran – Kuncíř, Hýča, L. Sedlák, Kubišta – Románek, Drbohlav, Vaško, P. Volšička – Doleček, J. Franc. Střídali Starý, M. Fojt, připraven M. Volšička. Libuň: Škopán – Veverka, Boček, Dlouhý, Dobiáš – Hlavatý, Zelinka, Kapušník, Krouza – Vízner, Přikryl. Střídali Folprecht, Krause.

Hořice B – Chomutice 4:3
V utkání bohatém na góly se nakonec radovali domácí. Fakta – branky: Pour, vlastní soupeře, Nálevka, Vávra – R. Koubek 2, Huráň. Rozhodčí: Malý – Hron, Odvárko. ŽK: 0:1. Poločas: 2:1. Diváků: 100. Hořice B: P. Žižka – M. Macák, A. Vávra, J. Efler, M. Ivakhnyuk – J. Antoš, Zb. Nečesaný, R. Březák, Jiří Kulhánek – A. Pour, T. Nálevka. Připraveni, střídali J. Srba, Jindřich Kulhánek. Chomutice: T. Čapek – J. Voháňko, J. Voňka, T. John, J. Gabriel – P. Huraň, R. Barcal, O. Koubek – P. Hladík – P. Šmejda, R. Koubek. Připraveni, střídali P. Adam, L. Maxa.

 Jičíněves – Žlunice 1:3
Domácí nezopakovali dobrý výkon z minulého kola. Do poločasu neudrželi vedení a na začátku druhé půle obdrželi branku po hrubé chybě. Jičíněves ve snaze vyrovnat, otevřela obranu a Žlunice vstřelily další gól. O výsledku utkání bylo poté již rozhodnuto. Fakta – branky: 38. Štrauss – 49. a 88. Hanke, 40. Smolík. Poločas: 1:1. Jičíněves: J. Šoltys – P. Komárek, J. Zajíček, V. Šupitar, Fr. Vaníček, L. Štrauss, L. Míšek, P. Ungr, J. Vlasatý, L. Hrdlička, J. Vinklář. Žlunice: Zd. Hamerka – Zd. Myška, J. Kanský, D. Haken, M. Fiala, I. Hanke, O. Šádek, T. Pižl, R. Smolík, M. Eliáš, J. Linek.

Železnice B – Sobotka 1:4
Domácí sice vedli, ale lídr tabulky do poločasu srovnal skóre a po změně stran už střílel branky jenom on.
Získal zaslouženě tři body. Fakta – branky: Kamil Ziegelheim (pen.) – Cihi 2 (jednou pen.) , T. Pavlíček, Kameník. Rozhodčí: Šamko – Erlebach ŽK: 0:1. Diváků: 42. Poločas: 1:1. Železnice: Kořínek – Kamil Ziegelheim, Karel Ziegelheim, Popek, Kyselo (85. F. Procházka) – I. Janda, Zachoval, Roudný (71. Jakubec), Sedláček – Jan Rohlíček, M. Daniš (43. St. Janda). Sobotka: Novák – Outěřický, Kaulfus, Drbohlav, T. Pavlíček (68. Cinkejs) – Valenta, J. Pavlíček, Tůma (46. Kameník), Ort – Nývlt, Cihi (89. Náhlovský).

Milíčeves B – Libáň B 0:1
Do 30. minuty se hrálo na jednu branku, ale domácí gól nedali. Hosté měli jednu příležitost a tu proměnili. Ve druhé půli milíčeveské béčko nehrálo kompaktně, a tak soupeř výsledek ubránil. Fakta – branka: Muška. Rozhodčí: Novotný. ŽK 1:1. Diváků: 30.