Muži dohrávali první kolo

KOPIDLNO - Okresní přebor fotbalistů měl ve středu odpoledne na programu zápasy prvního kola, ve čtvrtek se ještě jedno utkání dohrávalo. Přineslo brankovou úrodu, když v sedmi zápasech padlo třicet gólů. Bez porážky zůstávají už jen Sobotka a Valdice. Tabulka je ovšem vyrovnaná.

9.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Kopidlno – L. Bělohrad B 6:1
Hosté sice v 10. minutě vedli, ale potom už se hrálo pod taktovkou domácích. Fakta – branky: Šimánek 2, Šimůnek, Zikmund, Kutmon, V. Kulhánek – Feix. Rozhodčí: Kolumpek – Novotný. ŽK 3:2. Poločas: 3:1. Diváků: 70. Kopidlno: Mäsiar – J. Komárek, Šimůnek, Pavel Klaban, Fr. Škaloud – P. Komárek, Kulhánek, Hnát, Zikmund – Šimánek, Kutmon. Střídali Dřímal, Kareš. L. Bělohrad B: Čížek – Kořínek, Mečíř, Blažek, Nezbeda – Černý, Dolejš, Bergman, Feix – Suchánek, Kraus. Střídali Voříšek, Jezbera, Zahradník.

Lužany – Staré Místo 0:4

Zasloužené vítězství hostů. Fakta – branky: Dvořák, Luňák, Kořínek, Říha. Rozhodčí: Hazdra. ŽK: 1:1.Poločas: 0:1. Diváků: 60. Lužany: K. Berný – Zd. Fišer, K. Ponikelský, R. Bryscejn, M. Mach – J. Rajtr, M. Topič, Vl. Brožíček, L. Vejr – J. Fejfar, J. Patřín. Staré Místo: M. Hlaváč – Š. Dvořák, P. Louda, R. Veselý, J. Šebek, P. Knápek, M. Říha, J. Kořínek, D. Zelinger, P. Pištěk. Štolovský.

Valdice – Libuň 1:1
Dramatické utkání s překvapivým výsledkem, když snaživí hosté odvezli cenný bod. Fakta – branky: Románek (pen.) – Zelinka. Rozhodčí: Hazdra. ŽK: 0:1. Poločas: 0:1. Diváků: 30. Valdice: Baran – Kuncíř, Hýča, L. Sedlák, Kubišta – Románek, Drbohlav, Vaško, P. Volšička – Doleček, J. Franc. Střídali Starý, M. Fojt, připraven M. Volšička. Libuň: Škopán – Veverka, Boček, Dlouhý, Dobiáš – Hlavatý, Zelinka, Kapušník, Krouza – Vízner, Přikryl. Střídali Folprecht, Krause.

Hořice B – Chomutice 4:3
V utkání bohatém na góly se nakonec radovali domácí. Fakta – branky: Pour, vlastní soupeře, Nálevka, Vávra – R. Koubek 2, Huráň. Rozhodčí: Malý – Hron, Odvárko. ŽK: 0:1. Poločas: 2:1. Diváků: 100. Hořice B: P. Žižka – M. Macák, A. Vávra, J. Efler, M. Ivakhnyuk – J. Antoš, Zb. Nečesaný, R. Březák, Jiří Kulhánek – A. Pour, T. Nálevka. Připraveni, střídali J. Srba, Jindřich Kulhánek. Chomutice: T. Čapek – J. Voháňko, J. Voňka, T. John, J. Gabriel – P. Huraň, R. Barcal, O. Koubek – P. Hladík – P. Šmejda, R. Koubek. Připraveni, střídali P. Adam, L. Maxa.

 Jičíněves – Žlunice 1:3
Domácí nezopakovali dobrý výkon z minulého kola. Do poločasu neudrželi vedení a na začátku druhé půle obdrželi branku po hrubé chybě. Jičíněves ve snaze vyrovnat, otevřela obranu a Žlunice vstřelily další gól. O výsledku utkání bylo poté již rozhodnuto. Fakta – branky: 38. Štrauss – 49. a 88. Hanke, 40. Smolík. Poločas: 1:1. Jičíněves: J. Šoltys – P. Komárek, J. Zajíček, V. Šupitar, Fr. Vaníček, L. Štrauss, L. Míšek, P. Ungr, J. Vlasatý, L. Hrdlička, J. Vinklář. Žlunice: Zd. Hamerka – Zd. Myška, J. Kanský, D. Haken, M. Fiala, I. Hanke, O. Šádek, T. Pižl, R. Smolík, M. Eliáš, J. Linek.

Železnice B – Sobotka 1:4
Domácí sice vedli, ale lídr tabulky do poločasu srovnal skóre a po změně stran už střílel branky jenom on.
Získal zaslouženě tři body. Fakta – branky: Kamil Ziegelheim (pen.) – Cihi 2 (jednou pen.) , T. Pavlíček, Kameník. Rozhodčí: Šamko – Erlebach ŽK: 0:1. Diváků: 42. Poločas: 1:1. Železnice: Kořínek – Kamil Ziegelheim, Karel Ziegelheim, Popek, Kyselo (85. F. Procházka) – I. Janda, Zachoval, Roudný (71. Jakubec), Sedláček – Jan Rohlíček, M. Daniš (43. St. Janda). Sobotka: Novák – Outěřický, Kaulfus, Drbohlav, T. Pavlíček (68. Cinkejs) – Valenta, J. Pavlíček, Tůma (46. Kameník), Ort – Nývlt, Cihi (89. Náhlovský).

Milíčeves B – Libáň B 0:1
Do 30. minuty se hrálo na jednu branku, ale domácí gól nedali. Hosté měli jednu příležitost a tu proměnili. Ve druhé půli milíčeveské béčko nehrálo kompaktně, a tak soupeř výsledek ubránil. Fakta – branka: Muška. Rozhodčí: Novotný. ŽK 1:1. Diváků: 30.

SERVIS

Management - Management Ředitel 20 000 Kč Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu VEDOUCÍ VÝROBY. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: VEDOUCÍ VÝROBY, V případě zájmu kontaktujte paní Andreu Kosářovou na emailové adrese: Andrea.vagnerova@bagint.cz nebo telefonním čísle: 776 606 762 (PO - PA od 7.00 -16.00hod.), , Náplň práce:, -Plánování, řízení, kontrola kvality a organizace výroby (tým cca 15 pracovníků), -Příprava výrobního plánu a dokumentace pro výrobu, -Komunikace se zahraničními dodavateli, -Udržování systému (HACCP, IFS, SVP),komunikace s kontrolními orgány, Bezpečnost práce., -Provádění kontroly kvality, obalových materiálů, surovím a hotových výrobků., -Zajišťování vzorků dle požadavků, příprava nových výrobku., -Sledování a implantace legislativní do systému kvality ve firmě., -Příprava společnosti na certifikace a klientské audity, interní audity. , -Reporty vedení firmy., , Zaměstnanecké výhody:, -13. plat, stravenky, notebook, telefon. Pracoviště: Bag international spol. s r.o., 507 82 Pecka. Informace: Andrea Kosařová, +420 776 606 762. Výroba - Výroba Montážní dělník 21 000 Kč Montážní dělníci elektronických zařízení OPERÁTOR/-KA VÝROBY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OPERÁTOR/-KA VÝROBY – SPECIALISTA/-KA, V případě zájmu o uvedenou pozici si přijďte vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání nebo nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu: personal@sqs-fiber.cz, nebo nás kontaktujte na tel.čísle : 493 765 381, Co Vás u nás čeká?, • ruční výroba speciálních, přesných a důmyslných optických komponent , • práce v čistém a klidném prostředí ve 2směnném provozu – střídání ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-22:00) směny, • nejedná se o pásovou výrobu, práce převážně vsedě, není fyzicky náročná, , Jaké znalosti a dovednosti u nás využijete?, • výborné motorické schopnosti, manuální zručnost, pečlivost, trpělivost, spolehlivost, • dobrý zrak, brýle nejsou překážkou, • nadšení pro techniku, cit pro jemnou mechaniku, , Na co se u nás můžete těšit?, • na základní hodinovou mzdu 88 Kč, • na příplatek za zařazení do 2směnného provozu 20 Kč/hod. za každou hodinu práce, • na osobní ohodnocení podle zručnosti a šikovnosti od 100 Kč do 9000 Kč, • na práci se špičkovými technologiemi v příjemném prostředí v centru Nové Paky, • na důkladné zaškolení, • na nástup do zaměstnání ihned, případně dle dohody, • na širokou škálu benefitů a odměn (100 Kč stravenky, 1500 Kč měsíčně při 100% docházce, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy AJ a NJ, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, zaměstnanecké telefonní tarify a další), , Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.. Pracoviště: Sqs vláknová optika a.s. [1], Komenského, č.p. 304, 509 01 Nová Paka. Informace: personal@sqs-fiber.cz, +420 493 765 381. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 120 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče PEČOVATEL/-KA - DPP. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PEČOVATEL/PEČOVATELKA - pracoviště Jičínsko., V případě zájmu pište na e-mail vedouci.pecovatelek@charitajicin.cz. Bližší informace na tel: 737 139 089. , Požadujeme: , -trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, -řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - důležité!!!), Náplní práce je poskytování úkonů pečovatelské služby jako např. úklid domácnosti, zajištění nákupů, pomoc s osobní hygienou, dovážka a podání oběda. , Nabízíme:, -dohodu o provedení práce, -nástup možný ihned nebo po domluvě, Místo výkonu práce: Železnice a Jičínsko. Pracoviště: Oblastní charita jičín - železnice, Muzejní, č.p. 204, 507 13 Železnice. Informace: Vedoucí pečovatelek, +420 737 139 089. Marketing, média a tisk - Marketing, média a tisk Marketingový specialista 18 000 Kč Specialisté v oblasti marketingu ASISTENT/-KA MARKETINGU. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ASISTENT/-KA MARKETINGU/COPYWRITER, V případě zájmu volejte na tel.: 493 655 593 od 8 - 14 hod. nebo pište na e-mail: job@elnino.cz, Náplň práce:, " Příprava a správa marketingových kampaní včetně tvorby textového obsahu, " Tvorba vlastních autorských textů k produktům, kategoriím, market.akcím, " Spolupráce s dalšími odděleními (grafické odd., marketing, infomailing, IT, vedení, maloobchod), " Spolupráce na přípravě newsletterů a dalších obchodních sdělení, " Příprava a správa obsahu blogu a webů, Požadavky:, " Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, " Otevřenost, komunikativnost, " Odpovědnost, spolehlivost, " Smysl pro důslednost, aktivní a týmový přístup, Výhodou:, " Zkušenosti s tvorbou autorských textů/copywritingem, " Znalost zásad tvorby autorských a SEO textů v e-commerce, " Znalost prostředí e-commerce a obchodování na internetu, " Znalost CMS a správy obsahu webu, " Znalost HTML, " Kreativní myšlení a grafické cítění, " Zkušenosti s focením nebo nástroji na úpravu fotografií, " Znalost angličtiny, Nabízíme:, " zázemí úspěšné firmy, " spolupráce na úspěšných projektech, " příjemné a přátelské prostředí, " být součástí mladého týmu, " zaměstnanecké benefity ( stravenky, příspěvek na návštěvu bazénu, posilovny, 13.plat, výroční benefity atd.), " místo výkonu práce Nová Paka, " mzdové ohodnocení 18.000,- Kč - 25.0000,-Kč dle zkušeností a znalostí, Nabízíme: , - zázemí úspěšné společnosti v oboru, - zajímavé zaměstnání s možností dalšího profesního růstu, - zaměstnanecké výhody (stravenky, výroční benefity, aj..), Vhodné i pro absolventy/-ky.. Pracoviště: El nino parfum, s.r.o., Pražská, č.p. 1816, 509 01 Nová Paka. Informace: Jan Fejkl, +420 493 655 593.

Lovosičtí házenkáři v akci, ilustrační foto.

Zápas gólmanů. Prohráli jsme si ho sami, uznává kouč Mašát

Kuželkářky neúspěšně vzdorovaly mistrovským Rosicím

Diváci si v Hradci přišli na své

Jičín - O víkendu se na letišti v Hradci Králové uskutečnil další závod ze seriálu mistrovství České republiky.V nich startovaly třídy Supermono, Twin, 125 SP, 125GP a Moto3, jako mistrovství Slovenské republiky třídy 125 SP, 125 GP a Moto3.

Kůrovec ukončil bikerům letošní sezonu

Jičín -  Kůrovcová kalamita na Blanensku neočekávaně ukončila letošní bikovou orientační sezonu. Poslední dva závody MTBO poháru a Mistrovství ČR družstev byly bez náhrady zrušeny a letos se tak konat nebudou.