Po bezbrankové remíze Chomutic pod Zebínem se na druhou příčku propracovalo Kopidlno, když doma rozdrtilo béčko Železnice. Stará Paka tak o bod zvýšila vedení v tabulce. Poslední Dětenice nebodovaly, jejich soupeři ano.

SK Češov – Sokol Libuň 2:2 (1:0). Branky: Melichárek, Jalový – Přikryl 2. Rozhodčí: Hazdra, Opiela. Diváků: 30. Vyrovnané utkání přineslo spravedlivou dělbu bodů.
Jiskra Hořice B – Třešňový květ Žlunice 5:3 (1:0). Branky: Frýda 3, Jiří Kulhánek, Kramule – Smolík 2, Fiala. Rozhodčí: Zedek. ŽK: 0:3. Diváků: 60. Domácí zahodili řadu šancí, neproměnili ani penaltu, přesto získali cenné tři body.
TJ Lázně Bělohrad B – TJ Staré Místo 2:2 (0:1). Branky: Černý 2 – Pluhař 2. Rozhodčí: Hron. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Remíza odpovídá poměru sil na hřišti, domácí vyrovnali ve čtvrté minutě prodloužení.
TJ Kopidlno – Sokol Železnice B 5:0 (3:0). Branky: Šimánek a Pekárek po 2, Komárek. Rozhodčí: Medlík. ŽK: 0:1. Diváků: 90. Od první minuty nebylo pochyb o tom, že všechny body zůstanou domácím. Otázkou pouze zůstávalo, kolik branek nastřílí.
TJ Sokol Lužany – FC Milíčeves B 1:3 (0:1). Branky: Miloš Fejfar – Novotný, Janda, Šoltys. Rozhodčí: Jílek. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Šestý celek podzimu se na jaře stále hledá.
SKP Valdice – Sokol Chomutice 0:0. Rozhodčí: Materna. ŽK: 1:1. Diváků: 90. Bod je pro hosty spíše ztráta, přišli o druhé místo.
Sokol Stará Paka – Sokol Dětenice 3:0 (1:0). Branky: Kohout 2, O. Vrabec. Rozhodčí: Píša, Hazdra. ŽK: 2:2. Diváků: 150. Souboj prvního s posledním byl poznamenán těžkým terénem, na který těsně před utkáním spadlo velké množství deště.
V příštím kole: Libuň – Lázně Bělohrad B, Dětenice – Valdice, Žlunice – Lužany, Milíčeves B – Kopidlno, Železnice B – Češov (vše so, 17), Staré Místo – Stará Paka (ne, 15), Chomutice – Hořice (ne, 17).

Okresní soutěž

Výsledky zápasů 21. kola: FK Kacákova Lhota – SKP Valdice B 4:1 (3:0). Branky: Kubánek 2, Linart, Popek – Franc (pen.). Sokol Libáň B – TJ Kopidlno B 4:0 (2:0). Branky: Kico 2, Tomáš Vondráček, Martin Švorc. Rozhodčí Samko, hráno bez karet. Diváků: 50.
TJ Staré Místo B – Sokol Nemyčeves 5:1 (2:0). Branky: Louda 2, R. Veselý, Roudný, Skřivánek – Novotný. Na Podhradí se dočkal prvního gólu v životě i domácí brankář Roudný. SK Miletín B – Sokol Jičíněves 5:3 (1:3). Branky: Urban 3, Machačka 2 – Picek 2, Vinklář.

Třešňový květ Žlunice B – FC Žeretice 2:3 (0:3), Jan Calta 2 (jednou z pen.) – M. Novák 2, J. Drbohlav. Sokol Chomutice B měl volno.

11. Nemyčeves  1 0 16  9:111 3

Víkendový program, zápasy 22. kola: Nemyčeves – Miletín B (so, 13), Jičíněves – Libáň B, Žeretice – Chomutice B (oba so, 17), Kopidlno B – Žlunice B a Valdice B – Staré Místo B (oba ne, 17). Kacákova Lhota má volno.