Krásný víkend nabídl 18. kolo okresního přeboru mužů. V něm se dařilo především favoritům, když kromě vedoucího Kopidlna vyhrála rezerva Hořic i Lázní Bělohrad. Krásný víkend nabídl 18. kolo okresního přeboru mužů. V něm se dařilo především favoritům, když kromě vedoucího Kopidlna vyhrála rezerva Hořic i Lázní Bělohrad.

Kopidlno – Podhradí 8:0

O vývoji utkání v Kopidlně bylo rozhodnuto v prvním poločase, ve kterém domácí tým soupeře doslova převálcoval, když dal sedm branek. Druhá půle už se spíše dohrávala a hattrick v utkání zaznamenal Tomáš Klaban.

Fakta – Branky: 8. Klaban T., 11. Klaban T., 27. Poutník, 33. Klaban L., 36. Dřímal, 36. Poutník, 41. Klaban L, 67. Klaban T.. Rozhodčí: Šťastný. Diváci: 155.

Železnice B – Hořice B 0:2

Výhru si připsaly i Hořice, které přehrály rezervu železnice 2:0. Střelecky se na začátku utkání prosadil Ernst. Pojistku přidal v druhé půli Ernst.

Fakta – Branky: 3. Ernst, 88. Nálevka. Rozhodčí: Stejskal. Diváci: 95.

Lázně Bělohrad B – Stará Paka 4:1

Šlágr kola byl k vidění na Pecce, kde domácí Bělohrad hostil Starou Paku. Té se povedlo jít v prvním poločase do vedení, ale Bělohrad dokázal ještě do poločasu nepříznivý vývoj utkání otočit. Po změně stran přidali domácí ještě dvě branky a radovali se ze zaslouženého vítězství 4:1. Hvězdou utkání byl Suchánek, který zaznamenal za domácí tým hattrick.

Fakta: Branky: 31. Suchánek, 40. Suchánek, 65. Kracík, 76. Suchánek – 15. Vavrinec. Rozhodčí: Hron. Diváci: 151.

Valdice – Žlunice 5:0

Valdice dokázaly na domácím hřišti s přehledem přehrát Žlunice, které nedokázaly vstřelit branku. Domácí Kubíček se trefil do 10. minuty hned dvakrát a po poločase dokázal zkompletovat i hattrick.

Fakta: Branky: 3. Kubíček, 10. Kubíček, 50. Volšička, 61. Kubíček, 70. Zugar. Rozhodčí: Materna. Diváci: 63.

Libáň – Milíčeves 0:1

Fotbalisté Milíčevse dokázali přivést všechny body z Libáně. Těsnou výhru jim vystřelil čtyři minuty před koncem utkání Jiří Roman.

Fakta: Branky: 86. Roman. Rozhodčí: Plíšek. Diváci: 73.

Dětenice – Lužany 2:5

Do Lužan se z Bělohradu vrátil Berger a je to na jaře znát. Jeho tým na hřišti Dětenic, které se nedokázali vzpamatovat z vysoké prohry v Hořicích 1:13 a prohrály i doma proti poslednímu týmu okresu.

Fakta – Branky: 36. Jenda, 55. Jenda – 5. Srb, 15. Zich, 21. Ponikelský, 42. Tománek, 76. Pozler. Rozhodčí: Richter. Diváci: 69.

V třetí třídě se radovala druhá Jičíněves

Hrála se i III. třída mužů, ve které měly volno vedoucí Robousy. Toho dokázala využít Jičíněves ke snížení náskoku na jeden bod, když doma přehrála rezervu Kopidlna.

Jičíněves – Kopidlno B 3:1
Fakta – Branky: 2. Sajdl, 50. Muška, 54. Suchánek – 11. Hnízdil. Rozhodčí: Kriegler. Diváci: 80.

Sobotka B - Žeretice 4:2
Fakta – Branky: 4. Kubišta, 8. Dušek, 58. Halbych, 59. Procházka – 41. Zemánek, 81. Jebavý. Rozhodčí: Šnajdr. Diváci: 48.

Miletín B – Chomutice 4:2
Fakta – Branky: 5. Richter, 6. Novotný, 33. Novotný, 39. Novotný – 4. Budina, 7. Scháňko Tomáš. Rozhodčí: Medlík. Diváci: 45.

Podhradí B – Libuň 0:4
Fakta – Branky: 22. Škopán, 24. Reinberger, 40. Kabelka, 52. Škopán. Rozhodčí: Hanuš. Diváci: 38.

Češov – Nová Paka B 2:1
Fakta – Branky: 3. Ouhrabka, 31. Ouhrabka – 87. Vrbka. Rozhodčí: Vích Branky: 60.