Nováček SK Hošek Robousy se dnes od 17 hodin představí opět na domácím hřišti proti Lokomotivě Hradec Králové. Robousy po nedělní premiéře, kdy remizovaly s Kopidlnem 1:1, odehrají tři domácí zápasy v řadě (v sobotu od 17 hodin hostí Kobylice).

„ Pro náš tým je remíza ztrátou. Chtěli jsme bodovat naplno a odstartovat tak podzim ziskem tří bodů. Na druhou stranu jsme mohli i prohrát, takže bod bereme. Tým nemáme kompletní a budeme se s tím potýkat i nadále, kdy budeme vařit před každým zápasem novou sestavu," dodává k nedělnímu okresnímu derby kopidlenský trenér Roman Horna. Nyní je jak pro Robousy, tak i Kopidlno, důležité, aby oba hráči zranění v průběhu zápasu, kdy nejprve odstoupil domácí kapitán Chýlek (poranění nohy) a v závěru samotném hostující L. Komárek (poranění hlavy – tržná rána) byli brzo v pořádku a mohli opět zasáhnout do zápasů a pomoci svým týmům.

Zajímavé okresní derby rozehrají ve stejném čase v Kopidlně, kam přijede Sobotka. Zbývající dva zástupci okresu cestují za soupeři, Jičín B do Kobylic a Libáň na Lokomotivu Hradec Králové. Ve skupině B zavítá SK Miletín do Krkonoš, za Baníkem Žacléř.