Jiskra Hořice Sokol Roudnice 3:1 (1:0). Utkání připomínalo festival neproměněných příležitostí na obou stranách, ale hlavně u domácích. Ve 32. minutě přišla konečně radost. Vávra od pravé lajny centroval do vápna a Pour z blízka doslova donesl míč do sítě 1:0.

Druhý poločas začal opět dobře. Pour to zkoušel z úhlu a jeho střelu Zasadil vyrazil. Vávra měl možnost dorážky, ale posunul na nabíhajícího Rubeše a ten se nemýlil 2:0. Pak se utkání místy měnilo v exhibici Jiskry, ovšem spousta šancí a dobrých kombinací zůstala bez koncovky, a tak byli hosté stále výsledkově ve hře. Až v 80. minutě se z nejméně nápadné příležitosti prosadil levou nohou Nálevka a ukončil tak svoje střelecké trápení 3:0. V 83. minutě se prosadili i hosté a střídající Tomáš Krejcar snížil na 3:1.

Fakta branky: Pour, Rubeš, Nálevka T. Krejcar. Rozhodčí: Kalaš Pavel Vítek, Buchta. ŽK: 1:2. Jiskra Hořice: Žižka Ruml (60. Hudek), Kočí, Kramule, Rubeš Vávra, Palm, Pour, Nečesaný L. Michálek, Nálevka (87. Sláma). V neděli zajíždějí Hořice do Černilova.