TJ Sokol Lánov – SK Miletín 1:0 (0:0)

Domácí, kteří hráli v první půli po větru, byli i nebezpečnější, avšak k tutové šanci se během prvního poločasu nedostali. Ve 13. minutě kontroloval Kněžourek střelu Farského nad svoji branku. V 29. minutě musel už hostující gólman reagovat a to, když střelu Havránka pod břevno stáhl do svých rukavic. Na opačné straně vyzkoušel pozornost Čápa z uctivé vzdálenosti Vik a v 39. minutě nedokázal Miletín brankově vyjádřit slibně se rozvíjející akci po ose Vik – Bělina – Nálevka, kterou Čáp zlikvidoval včasným vyběhnutím.

Ve 47. minutě střílel z otočky Vik, avšak jen do připraveného domácího brankáře Čápa. V 55. minutě doslal Lánov do vedení Farský, který využil nejprve ztráty míče Horáka a následně i zaváhání stopérské dvojice včetně brankáře Kněžourka, kterého hlavičkou přehodil a do prázdné branky vstřelil rozhodující gól – 1:0.

Hosté sice po inkasované brance a dvojitém střídání zvýšili obrátky, ale k vyrovnání je to nedovedlo a to i přesto, že si vypracovali dvě tutové šance, ve kterých se Lánský však neprosadil. Nejdříve ho v 72. minutě krásnou patičkou našel za obranou Machačka a Lánský střílel mimo domácí branku a pak v 82. minutě ztroskotal na Čápovi, jenž proti jeho hlavičce ze dvou kroků vytáhl zákrok utkání, reflexivně ji vyrazil na roh a zachránil tak pro domácí vítězství. V nervózním závěru dokázali lánovští hráči chytře kouskovat tlak hostů a po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího se tak mohli začít radovat ze zisku tří bodů z utkání, kterému by však více slušela remíza.

SK Miletín: M. Kněžourek – Kučera, Jirásko, Urban, Nosek – Nálevka, Krátký, Horák (58. Machačka), Kňourek – Vik (62. Lánský), Bělina.

Miletín má za sebou šňůru tří prohraných zápasů ale hlavně od počátku soutěže předvádí malátné výkony, které kvalitám kádru neodpovídají.
Bohužel se v tuto chvíli nenajde nikdo, kdo by dokázal tým z této „herní šlamastiky“ vyvést a navodil příjemnější atmosféru. Další možnost k ukončení této černé série budou mít naši hráči tuto neděli (netradičně v neděli), kdy přivítají nováčka soutěže Jánské Lázně.