FK Lázně Bělohrad B-Pecka – S.K. Podskalan Podhradí 0:4 (0:3). Branky: M. Portyš 2, M. Veselý, T. Bišek. Rozhodčí: M. Jenčovský – P. Novotný (LB), Šorm (LB). ŽK: 1:1. Diváci: 60. Domácí zklamali, brzy inkasovali a o výsledku bylo do poločasu rozhodnutu. Vítězství Podskalanu je naprosto zasloužené.

Sokol Chomutice – FC Milíčeves 2:2 (0:1). Branky: Novotný, Huráň – Rejha, Novotný. Rozhodčí: Tryzna – Tadeáš, Mrkvička (všichni OFS Trutnov). ŽK: 1:1. Diváci: 80. Hosté byli v prvním poločase jasně lepší, kdyby vedli o čtyři branky, nikdo by se nedivil. Po změně stran Milíčeves neproměnila řadu šancí, a tak 92. minuta přinesla trest v podobě vyrovnání po střele Huráně, což znamenalo na jedné straně velkou radost, na druhé obrovské zklamání.
TJ Sokol Lužany – Sokol Nemyčeves 0:3 (0:3). Branky: Brett 2, Hrdlička. Rozhodčí: P. Novotný. ŽK: 2:3. Diváci: 115. Nemyčeves na jaře jede, to potvrdila již v prvním poločase, kdy proměnila tři jasné příležitosti. Ve druhé části domácí přidali, ale chyběla jim přesná muška, ani jedna jejich střela neskončila v síti.

Jiskra Hořice B – SKP Valdice 1:2 (1:1). Branky: Prokůpek – Drahoňovský, Pitthard. Rozhodčí: Jílek – laici. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Zápas dvou poločasů, v prvním byli lepší domácí, ve druhém, zejména v jeho začátku, se ujali hry hosté a nakonec z toho vytěžili tři body.

Třešňový květ Žlunice – Sokol Železnice 4:2 (2:0). Branky: J. Calta, P. Jančák po 2 – Pikeš, J. Zachoval. Rozhodčí: T. Haken – P. Jiřička, V. Mokošín. ŽK: 1:2. Diváci 76. Domácí již vedli 3:0, hosté skórovali dvakrát, ale na body nedosáhli, výhru pojistil Jančák.

FK Kopidlno B – Sokol Jičíněves 6:0 (2:0). Branky: Vodička, Zikmund, Zedek, P. Komárek, Geršl, Janáček. Rozhodčí: Novotný – Odvárko, Klein. ŽK: 3:3. Diváci 280. Sousedské derby mělo jednoznačný průběh, v duelu celků z konce tabulky uspěli domácí. ⋌(epá)

1. FC Milíčeves ⋌14 8 5 1 34:14 29
2. Sokol Nemyčeves ⋌14 8 2 4 29:17 26
3. SKP Valdice ⋌14 8 1 5 21:19 25
4. Bělohrad-Pecka B ⋌14 7 3 4 29:26 24
5. Sokol Železnice⋌14 6 3 5 25:25 21
6. TJ Sokol Lužany ⋌14 5 4 5 28:24 19
7. Jiskra Hořice B ⋌14 6 1 7 38:27 19
8. Podskalan Podhradí ⋌14 5 3 6 24:27 18