V prvním kole uspěl Aleš Fejfar z Bartoušova, ve 2. Patrik Matouš (Jičín), ve 3. Marek Fejfar (Bartoušov), ve 4. Romana Skrbková (Brdo), v 5. Olga Hasanová (Libošovice), v 6. Pavel Fikar (Tereziny Dary), v 7. Miloslava Wagenknechtová (Vidochov), v 8. Romana Matoušová, v 9. Dagmar Poláková, obě z Jičína.

Správné tipy 10. kola: 1. (4:1) – 1, 2. (nesehráno) – N, 3. (4:1) –1, 4. (3:3) – 0, 5. – N, 6. – N, 7. (4:1) – 1, 8. – N, 9. (1:0) – 1, 10. (3:1) – 1. Pořadí po 10. kole.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0054 Vladimíra Jezberová, L. Bělohrad 6 57
JC0042 Romana Matoušová, Jičín 9 56
JC0010 Dagmar Poláková, Jičín 9 56
JC0059 Pavel Fikar, Tereziny Dary 6 56
JC0030 Roman Voldán st., Jičín 6 56
JC0045 Helena Fendrychová, Brdo 9 53
JC0043 Karel Halíř, Milíčeves 9 50
JC0009 Josef Hlaváček, Libunec 9 50
JC0064 Jaroslava Víchová, Robousy 9 49
JC0027 Hana Voldánová, Jičín 9 47
JC0013 Vojtěch Kazda, Vrchovina 9 45

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0073 Martin Dejl, Jičín 9 44
JC0047 Romana Skrbková, Brdo 9 44
JC0018 Vladimír Blíma, Hořice 6 44
JC0002 Milan Šimek, Soběraz 6 44
JC0062 Josef Vydra, Hořice 6 44
JC0017 Dana Rozová, Hořice 0 44
JC0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 6 43
JC0051 Josef Khol, Vitiněves 6 41
JC0011 František Polák, Jičín 6 41
JC0066 Pavel Vích, Robousy 9 38
JC0061 Aneta Vydrová, Hořice 9 38
JC0074 Lenka Dejlová, Jičín 6 38
JC0031 Dan Duřt, Milíčeves 6 38
JC0049 Otakar Fendrych, Brdo 6 38
JC0050 Dušan Koros, Jičín 6 38
JC0001 Miroslav Kracík, Jičín 6 38
JC0040 Patrik Matouš, Jičín 6 38
JC0037 David Zelinger, Jičín 6 38
JC0035 Simona Houšková, Jičín 3 38
JC0086 Katka Styblíková, Slatiny 9 37
JC0080 Miloslav Dejl, Liberec 6 37

2. LIGA (33. místo – 53. místo)
JC0071 Helena Dejlová, Jičín 9 35
JC0070 Alois Dejl, Jičín 6 35
JC0033 Luděk Drbohlav, Popovice 6 35
JC0076 Kateřina Halčáková, Jičín 6 35
JC0055 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 6 35
JC0015 Jindřich Novotný, Hořice 6 35
JC0029 Marta Voldánová, Jičín 6 35
JC0006 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 6 35
JC0085 Jaromír Styblík, Slatiny 9 34
JC0083 Milena Urbanová, Levínská Olešnice 9 34
JC0044 Petr Špicar, Jičíněves 6 33
JC0020 František Vycpálek, Milíčeves 9 32
JC0068 Václav Kameník, Jičín 6 32
JC0007 Adéla Kodymová, Vrchovina 6 32
JC0012 Josef Kotnik, Chyjice 6 32
JC0079 Pavel Ozdin, Osenice 6 32
JC0028 Roman Voldán ml., Jičín 6 32
JC0057 Petr Jezbera, L. Bělohrad 3 32
JC0041 Vlastimil Sudek, Libuň 9 31
JC0093 Miroslav Valenta, Jičín 6 31
JC0005 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 9 29

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 6 29
JC0048 Lukáš Skrbek, Brdo 3 29
JC0088 Zdenka Kolumpková, Jičín 0 29
JC0019 Jiří Roza, Hořice 0 29
JC0090 Jindra Kolumpek, Jičín 0 28
JC0089 Kateřina Rozsypalová, Jičín 0 28
JC0034 Tomáš Houška, Jičín 9 26
JC0072 Iveta Dejlová, Jičín 6 26
JC0038 Jiří Hasan, Libošovice 6 26
JC0024 František Lachman, Jičín 6 26
JC0016 Marta Novotná, Hořice 6 26
JC0026 Ondřej Jón, Chomutice 3 26
JC0060 Tomáš Nálevka, Hořice 3 26
JC0078 Tereza Ozdinová, Osenice 3 26
JC0065 Filip Vích, Robousy 6 24
JC0069 Jaromír Jelínek, Jičín 6 23
JC0056 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 6 23
JC0077 Tereza Halčáková, Osenice 6 20
JC0039 Zdeněk Matouš, Jičín 6 20
JC0075 Jan Halčák, Jičín 3 20
JC0058 Ingrid Jezberová, L. Bělohrad 3 20

DIVIZE (75. – 93. místo)
JC0046 Helena Skrbková, Brdo 3 20
JC0087 Jan Bradna, Vitiněves 0 20
JC0008 Jan Kodym, Vrchovina 0 19
JC0063 Jakub Vích, Robousy 9 17
JC0036 Tomáš Houška ml., Jičín 6 17
JC0025 Miloš Jón, Chomutice 6 14
JC0032 Hana Jedličková, Jičín 3 14
JC0023 Stanislav Fejfar, Bartoušov 0 14
JC0014 Josef Masopust, Mlázovice 3 13
JC0004 Jaroslav Patřín ml., Lužany 3 11
JC0091 Olga Hasanová, Libošovice 0 11
JC0082 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 9
JC0084 Jakub Roman, Milíčeves 0 8
JC0022 Aleš Fejfar, Bartoušov 0 5
JC0021 Marek Fejfar, Bartoušov 0 5
JC0067 Jiří Klecar, Jičín 0 5
JC0053 František Matějka, Nová Paka 0 5
JC0052 Milan Zelezňák, Nová Paka 0 4
JC0092 Jirka Havrda, Semily 0 3

V prvním sloupku je uveden počet bodů v daném kole, ve druhém potom najdete celkový bodový zisk jarní části Tip ligy.