Kluci hráli technický běhavý fotbal, působili sympaticky, dokazovali kvalitní práci s mládeží v náchodském klubu.
Nebylo jednoduché je porazit. Domácím se to podařilo. Po zásluze. Byli většinu utkání lepším týmem, šancí měli na tři zápasy, zvláště po přestávce. To byla galerie neproměněných příležitostí, ale nepředbíhejme.
SK Jičín – FK Náchod–Deštné B 3:1 (1:0). Úvod utkání byl vyrovnaný, postupem dalších minut si domácí vynutili územní převahu, přicházely i brankové příležitosti. Šance Řeháčka a L. Michálka v první půlhodině zůstaly bez gólového efektu. Ve 34. minutě se už Rejha nemýlil a domácí šli do vedení.
Začátek druhého poločasu vyšel domácím. Centr L. Michálka ve 47. minutě zapadl do horního růžku brankáře Strazzera a bylo to 2:0. Od tohoto momentu na hřišti existovalo už pouze jedno mužstvo, domácí.

Šance


To bylo šancí! Kapitán Rejha mohl sám skórovat minimálně pětkrát. Další branky mohli střílet Gaubman, Samko i střídající Topič a D. Michálek. Skóre se ale dlouho neměnilo. Domácím zatrnulo v 89. minutě. Hosté snížili na 2:1. Ještě, že v nastavení, v minutě 92., pečetil zasloužené vítězství domácích Topič třetí brankou. Nováček doma po druhé za sebou zvítězil.
Zatím se Jičínu, jako nováčkovi, v soutěži daří. Po šesti kolech deset bodů, to není vůbec špatné a málokdo to čekal.

Fakta – branky:

Rejha, L. Michálek, Topič – Müller. Rozhodčí Luboš Pánek (Nechanice). ŽK: 2:2. Diváků: 100. Rohy 10:3. SK Jičín: Puš – Malý, Řeháček, Macháček, Vejvoda – Mikolášek (D. Michálek), Samko, Gaubman, Červenka (65. Petrovický) – Rejha, L. Michálek (62. Topič). Trenéři R. Mikolášek a J. Matějka, vedoucí mužstva J. Oborník. V neděli se Jičín představí na hřišti vedoucího celku tabulky v Novém Bydžově.