Příchod nového trenéra
Po odstoupení Viktora Kubíčka byl na prvním tréninku, který se konal v úterý 13. ledna, mužstvu představen nový trenér Miroslav Jeník (ročník 1970) z Liberce, jenž je majitelem trenérské licence B. Nejvíce zkušeností získal při svém dvou a půlletém působení u juniorky FC Liberec. Jako hráč si zahrál Českou fotbalovou ligu v Čáslavi, divizi v Mělníku a Semilech. Na prvním tréninku se mu v Jičíně hlásilo celkem dvacet pět hráčů (A+B mužstvo).

Představili se i noví hráči, kteří jsou v SK Jičín na testování. Zahájení zimní přípravy se účastnil i Jiří Klaban, který bude pokračovat ve funkci vedoucího A mužstva. Tréninky budou organizovány třikrát v týdnu, na programu je i osm přípravných utkání, všechny na domácí umělé trávě, vždy v sobotu od 14.00 hodin. První utkání bude sehráno v sobotu 24. ledna s Jiskrou Hořice, účastníkem 1. A třídy. Druhý duel pak o týden později s účastníkem krajského přeboru středočeského kraje SK Luštěnice.

Celá příprava bude směřovat k datu 14. března, kdy čeká jičínské A mužstvo první mistrovské utkání krajského přeboru v Kratonohách. Mužstvo Jičína se pohybuje po podzimní části sezony na pátém místě tabulky s šestadvaceti body při skóre 24:20, přičemž na třetí místo ztrácí pouhé dva body.
O průběhu zimního přípravného období a výsledcích budeme informovat.   (vej)