Ve správné trefě uspěl Jaromír Jelínek z Jičína a je vítězem kola. Na čele pořadí došlo ke změně nedošlo, usadily se tam dvě ženy. Průběžné pořadí přinášíme pravidelně ve středu, kupony jsou zveřejňovány od pondělí do pátku.

První tipování musí absolvovat pouze na originálním kuponu, potom už můžete prostřednictvím internetu nebo SMS zpráv v této podobě: TPL JC0001 1234 08 0 1 0 2 2 2 1 0 0 1 1:1 1:3. TPL Musí být zadáno vždy, JC0001 st. číslo hráče 1234 – příklad hesla, které si jako kombinaci čtyř číslic zvolí hráč, 08 – číslo kola, deset tipů hlasování, z nichž každý musí být oddělen mezerou, 1:1 1:3 – poločas a výsledek Správné trefy. SMS pošlete na číslo 900 11 06 (pro všechny operátory). Zajišťuje ATS Praha.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)


JC0082 Lenka Styblíková, Slatiny 3 73
JC0139 Aneta Vydrová, Hořice 3 73
JC0147 Karel Medlík st., Hořice 6 70
JC0041 Libuše Šimůnková, Jičín 9 67
JC0115 Luděk Drbohlav, Valdice 3 67
JC0002 Tomáš Houška, Jičín 6 64
JC0007 Renata Staňková, Jičín 6 64
JC0144 Josef Janata, Slatiny 3 64
JC0102 Radka Medlíková, Miletín 3 64
JC0078 Roman Voldán st., Jičín 3 64
JC0038 Jiřina Černá, Jičín 0 64


1. LIGA (12. – 32. místo)


JC0045 Lukáš Kolumpek, Jičín 0 64
JC0190 Josef Dytrych, Železnice 3 62
JC0087 Ladislav Komárek ml., Kopidlno 3 62
JC0100 Marie Medlíková, Hořice 9 61
JC0042 Vojtěch Habr, Kbelnice 6 61
JC0055 Petr Hanuš, Jičín 6 61
JC0083 Kateřina Styblíková, Slatiny 6 61
JC0035 Zdena Gottwaldová, Jičín 3 61
JC0090 Jaromír Styblík, Slatiny 3 61
JC0148 Petra Sychrová, Třebnouševes 3 61
JC0039 Petr Šimůnek, Jičín 3 61
JC0031 Zdeněk Štolovský, Hlásná Lhota 3 61
JC0004 Jakub Zvelebil, Nová Paka 3 61
JC0118 Vlastimil Sudek, Libuň 9 58
JC0103 Lukáš Čížek, Pardubice 6 58
JC0047 Zdena Kolumpková, Jičín 6 58
JC0152 Romana Skrbková, Brdo 6 58
JC0154 Helena Skrbková, Brdo 6 58
JC0138 Vladimír Blíma, Hořice 3 58
JC0011 Jiří Cimprich, Jičín 3 58
JC0155 Otakar Fendrych, Brdo 3 58


2. LIGA (33. – 53. místo)


JC0153 Lukáš Skrbek, Brdo 3 58
JC0089 Klára Styblíková, Slatiny 3 58
JC0108 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 0 58
JC0183 Michal Fendrych, Brdo 9 55
JC0028 Zdeněk Sýkora, Roveň 9 55
JC0077 Michal Voldán, Jičín 6 55
JC0033 Miloslav Gottwald, Jičín 3 55
JC0034 Miloslav Gottwald ml., Jičín 3 55
JC0021 Jan Halčák, Jičín 3 55
JC0023 Kateřina Halčáková, Jičín 3 55
JC0052 Karel Halíř, Milíčeves 3 55
JC0175 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 3 55
JC0146 Milan Mencl, Rohoznice 3 55
JC0088 Vladislav Nováček, Jičín 3 55
JC0068 Lucie Novotná, Jičín 3 55
JC0129 Josef Novotný ml., Slatiny 3 55
JC0073 Petr Špicar, Jičíněves 3 55
JC0075 Marta Voldánová, Jičín 3 55
JC0079 Hana Voldánová, Jičín 3 55
JC0010 Ladislav Křivka, Jičín 0 55
JC0036 Dana Pohanová, Praha 10 0 55


3. LIGA (54. – 74. místo)


JC0159 Jana Skřivánková, Jičín 0 55
JC0113 Olga Hasanová, Libošovice 9 52
JC0058 Ondřej Jón, Chomutice 9 52
JC0070 Miloslav Bílek, Jičín 6 52
JC0057 Pavlína Jónová, Chomutice 6 52
JC0062 Dušan Koros, Jičín 6 52
JC0135 Jindřich Novotný, Hořice 6 52
JC0188 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 6 52
JC0009 Zdeněk Buchta, Jičín 3 52
JC0008 Alois Dejl, Jičín 3 52
JC0015 Martin Dejl ml., Jičín 3 52
JC0043 Stanislava Habrová, Kbelnice 3 52
JC0053 Jaroslav Kos, Jičín 3 52
JC0130 Josef Novotný, Slatiny 3 52
JC0027 Olga Ozdinová, D. Bousov 3 52
JC0029 St. Sýkora, Roveň 3 52
JC0040 Petr Šimůnek ml., Jičín 3 52
JC0122 Miloslav Vlasatý, Hořice 3 52
JC0125 František Vycpálek, Milíčeves 3 52
JC0017 Lucie Dejlová, Jičín 0 52
JC0095 Štepán Dvořák, Jičín 0 52
DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0106 Jana Šormová, L. Bělohrad 0 52
JC0151 Jakub Vích, Robousy 0 52
JC0111 Bóďa Císařová, Sedliště 6 49
JC0071 Josef Janata ml., Slatiny 6 49
JC0149 Karel Medlík, Hořice 6 49
JC0184 Pavel Obermajer, Popovice 6 49
JC0132 Jaroslav Patřín ml., Lužany 6 49
JC0069 Soňa Bílková, Jičín 3 49
JC0019 Miloslav Dejl, Liberec 3 49
JC0013 Iveta Dejlová, Jičín 3 49
JC0179 Tomáš Fendrych, Brdo 3 49
JC0001 Josef Khol, Vitiněves 3 49
JC0044 Káťa Kolumpková, Jičín 3 49
JC0096 Libor Myšík, Jičín 3 49
JC0026 Tereza Ozdinová, D. Bousov 3 49
JC0131 Jaroslav Patřín st., Lužany 3 49
JC0170 Jaroslav Plechatý st., Úlibice 3 49
JC0030 Zdena Sýkorová, Roveň 3 49
JC0074 Jiří Voháňko, Třtěnice 3 49
JC0037 Petr Černý, Jičín 0 49
JC0066 Jaromír Jelínek, Jičín 12 46


KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)


JC0110 Bohumil Císař, Sedliště 6 46
JC0133 Jiří Knap, St. Paka 6 46
JC0136 Jiří Roza, Hořice 6 46
JC0187 Robert Zhouf, Konecchlumí 6 46
JC0189 Václav Zhouf, Konecchlumí 6 46
JC0018 Martina Dejlová, Jičín 3 46
JC0180 Otakar Fendrych st., Brdo 3 46
JC0020 Jan Halčák, Osenice 3 46
JC0176 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 3 46
JC0116 František Lachman, Jičín 3 46
JC0169 Jaroslav Plechatý, Úlibice 3 46
JC0081 Zdenka Styblíková, Slatiny 3 46
JC0117 Martin Šveda, Valdice 3 46
JC0067 Jiří Vitík, Jičín 3 46
JC0005 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 3 46
JC0024 Pavel Ozdin, D. Bousov 0 46
JC0006 Patrik Růžička, Libín 0 46
JC0121 Josef Semrád, Valdice 0 46
JC0104 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 0 46
JC0193 Pavel Šilhan, Kac. Lhota 6 45
JC0186 Milan Vršťala, Nová Paka 0 44


OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)


JC0160 Věra Babušíková, Jičín 6 43
JC0162 Milan Holec, Třtěnice 6 43
JC0032 Jiří Štolovský, Hlásná Lhota 6 43
JC0178 Jan Kodym, Vrchovina 3 43
JC0127 Josef Kotnik, Chyjice 3 43
JC0064 Zdeněk Mazáček, Libáň 3 43
JC0164 Miloš Nožička, Lukavec 3 43
JC0101 Roman Schmidt, H. Králové 3 43
JC0014 Helena Dejlová, Jičín 0 43
JC0065 Blanka Jelínková, Jičín 0 43
JC0084 Pavel Kozák, Železnice 0 43
JC0076 Roman Voldán, Jičín 0 43
JC0124 Vladimír Špáta, Lužany 9 40
JC0123 Vladimír Špáta ml., Lužany 6 40
JC0150 Vlastimil Černý, Ostroměř 3 40
JC0051 Petra Duřtová, Milíčeves 3 40
JC0056 Stanislav Fejfar, Bartoušov 3 40
JC0059 Miloš Jón, Chomutice 3 40
JC0054 Dagmar Kroutilová, Jičín 3 40
JC0177 Ingrid Portyková, L. Bělohrad 3 40
JC0126 Marek Růžička, Veliš 3 40


OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)


JC0140 Josef Vydra, Hořice 3 40
JC0171 Miroslav Čeřovský, St. Smrkovice 0 40
JC0025 Pavel Ozdin st., D. Bousov 0 40
JC0172 Zdeněk Věchet, Nová Paka 0 40
JC0049 Josef Zachoval, Jičín 0 40
JC0046 Jindra Kolumpek, Jičín 3 39
JC0085 Tomáš Komárek, Kopidlno 12 38
JC0119 Stanislav Kozák, Železnice 12 38
JC0137 Dana Rozová, Hořice 9 37
JC0134 Marta Novotná, Hořice 6 37
JC0012 Martin Dejl, Jičín 3 37
JC0174 Petr Jezbera, L. Bělohrad 3 37
JC0109 Mil. Wagenknechtová, Vidochov 3 37
JC0181 Magda Lachmanová, Jičín 0 37
JC0173 Jaroslav Věchet, Stará Paka -3 37
JC0192 Dušan Ždárský, Kac. Lhota 6 35
JC0112 Jiří Hasan, Libošovice 3 35
JC0182 Pavel Bodlák, Kopidlno 3 34
JC0141 Pavel Fikar, Hořice 3 34
JC0107 Jiří Hamáček, Nová Paka 3 34
JC0145 Marek Janata, Slatiny 3 34


NERELIGA (159. – 179. místo)


JC0022 Tereza Halčáková, Osenice 0 34
JC0105 Lenka Šormová, L. Bělohrad 0 34
JC0003 Simona Houšková, Jičín -3 34
JC0097 Václav Kameník, Jičín 3 33
JC0016 Lenka Dejlová, Jičín 0 31
JC0114 Milena Rueggová, Rovensko p. Tr. 0 31
JC0061 Fr. Štolovský, Hlásná Lhota -3 31
JC0099 Ivana Malá, Třebovětice 0 29
JC0098 Jiří Malý, Třebovětice 0 29
JC0050 Daniel Duřt, Milíčeves -3 29
JC0167 Aleš Fejfar, Bartoušov 6 28
JC0168 Miroslav Žák, Popovice 3 28
JC0086 Ladislav Komárek st., Kopidlno 3 27
JC0143 Miroslav Kracík, Jičín 3 26
JC0091 Eva Jaroszová, Milíčeves 0 26
JC0093 Eva Romanová, Milíčeves 0 26
JC0128 Helena Růžicková, Veliš 3 25
JC0165 Tereza Svobodová, Chroustov 3 25
JC0142 Alois Strnad, Hlásná Lhota 0 25
JC0072 Zdeněk Špicar, Jičíněves 0 24
JC0166 Josef Kutnar, Slavhostice 6 23


MIMO SOUTĚŽ (180. – 195. místo)


JC0157 Josef Nosák, Jičín 0 23
JC0156 Tomáš Vích, Robousy 9 22
JC0048 Marcela Žáková, Popovice 3 20
JC0120 Lubomír Šveda, Valdice 0 2
JC0185 Miloš Ždárský, Kac. Lhota 6 19
JC0191 Josef Drusan, Popovice 3 17
JC0163 Eva Sedláčková, Třtěnice 0 17
JC0092 Zdeněk Roman, Milíčeves 0 15
JC0161 Martin Sedláček, Třtěnice 0 11
JC0063 Jan Švorc, Libáň 0 10
JC0094 Miroslav Nožička, Soběraz 0 8
JC0080 Zdeněk Čtvrtečka, Bystřice 0 3
JC0060 Karel Kosejk, Vitiněves 0 0
JC0158 Zdeňka Nosáková, Jičín 0 -8
JC0194 Nela Věchetová, St. Paka 0 -8
JC0195 Antonín Urban, Kozojedy 0 -10


V prvním sloupku je uveden bodový zisk v daném kole, ve druhém celkový. V případě nesrovnalosti volejte sport 493 522 833. (sá)