V tradiční soutěži Deníku budou odměněni i hráči na 2. až 11. místě. Kromě nejlepší jedenáctky v konečném pořadí budou oceněni vítězové jednotlivých kol, kteří se mohou těšit na originální půllitr a čtyři plechovky piva Staropramen.

Fotbalová Tip liga začíná úvodním kolem o víkendu 29. a 30. března. Kupon se zápasy pro první dějství se objeví na stránkách našich novin v úterý 25. března. Nejlepšího hráče budeme znát po dvanáctém kole, jež je na programu 14. a 15. června.

Jak tipovat?

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Jičínský deník, Havlíčkova 174, 506 01 Jičín).

2. Na internetu na www.tipliga.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte).

3. Pomocí SMS zprávy (návod na SMS tipování najdete na www.tipliga.cz).

Největší změnou jarní části Tip ligy je bezesporu podoba kuponu. Od začátku jsme byli zvyklí na jinou grafiku, nyní přichází změna.

První hlasování musíte odevzdat na kuponu do redakce Jičínského deníku nejpozději v pátek 28. března v 16 hodin. Potom už v dalších kolech můžete tipovat pomocí SMS zpráv a nebo na internetu.
Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.

Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Přejeme hodně úspěchů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.tipliga.cz.