Vítězkou je Eva Filipová z Jičína, uspěla se soupeřkou ve Správné trefě. V čele stále zůstává Marta Voldánová, stobodovou hranici už překonalo 29 soutěžících. Výsledky 12. kola: 1. – 1, 2. – 1, 3. – 1, 4. – 1, 5. – 0, 6. nehodnotíme, 7. – 0, 8. – 2, 9. – 0, 10. – 1.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0052 Marta Voldánová, Jičín 6 125
JC0108 Vladislav Nováček, Jičín 9 122
JC0158 Klárka Styblíková, Slatiny 9 122
JC0035 Vladimír Blíma, Hořice 12 116
JC0098 Milan Holec, Třtěnice 9 116
JC0156 Petr Kořínek, Milíčeves 9 116
JC0099 Tomáš Vích, Robousy 9 116
JC0010 Karel Medlík st., Hořice 3 116
JC0101 Marek Janata, Slatiny 9 113
JC0121 Marie Medlíková, Hořice 6 110
JC0136 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 9 107


1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0051 Roman Voldán st., Jičín 9 107
JC0086 Jindra Kolumpek, Jičín 6 107
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 9 104
JC0020 Josef Khol, Vitiněves 9 104
JC0162 Petr Špicar, Jičíněves 9 104
JC0100 Martin Barcal, Třtěnice 6 104
JC0049 Luděk Drbohlav, Valdice 6 104
JC0043 Jaroslav Patřín ml., Lužany 6 104
JC0053 Hana Voldánová, Jičín 6 104
JC0085 Zdena Kolumpková, Jičín 9 101
JC0013 Radka Medlíková, Miletín 9 101
JC0058 Miloslav Bílek, Jičín 6 101
JC0050 Jana Drbohlavová, Valdice 6 101
JC0046 Jana Drbohlavová ml., Valdice 6 101
JC0218 Michal Dytrych, L.Bělohrad 6 101
JC0137 Ladislav Erbert, Pecka 6 101
JC0006 Lukáš Makoviny, Valdice 6 101
JC0012 Petra Sychrová, Třebnouševes 6 101
JC0191 Eva Filipová, Jičín 15 98
JC0176 Miroslav Gottwald ml., Jičín 9 98
JC0060 Vladimír Špáta, Lužany 9 98


2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0047 Jan Drbohlav, Valdice 6 98
JC0048 Lukáš Drbohlav, Valdice 6 98
JC0021 Alois Strnad, Hlásná Lhota 6 98
JC0072 Zdeněk Čtvrtečka, Bystřice 9 96
JC0224 Lukáš Jezbera, L.Bělohrad 9 96
JC0175 Zdena Gottwaldová, Jičín 12 95
JC0107 Štěpán Dvořák, Jičín 6 95
JC0015 Petr Hanuš, Jičín 6 95
JC0081 Jiří Hasan, Libošovice 6 95
JC0079 Olga Hasanová, Libošovice 6 95
JC0210 Radek Šorm st., L. Bělohrad 6 95
JC0111 Lukáš Kolumpek, Jičín 0 95
JC0186 Iva Rodrová, Jičín 12 92
JC0037 Jiří Roza, Hořice 12 92
JC0019 František Vycpálek, Milíčeves 12 92
JC0185 Petr Šimůnek ml., Jičín 9 92
JC0125 Robert Zhouf, Konecchlumí 9 92
JC0214 František Čeřovský, Hořice 6 92
JC0123 Pavel Fikar, Hořice 6 92
JC0031 Marta Novotná, Hořice 6 92
JC0030 Patrik Palm, Hořice 6 92


3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0027 Svatopluk Šeps, Vinary 6 92
JC0064 Pavel Šilhan, Kacákova Lhota 6 92
JC0212 Radek Šorm ml., L.Bělohrad 6 92
JC0009 Josef Vydra, Hořice 6 92
JC0205 Pavel Kozák, Železnice 3 92
JC0219 Veronika Plechatá, L. Bělohrad 3 92
JC0139 Miroslav Kracík, Jičín 9 90
JC0189 Dana Michlová, Jičín 12 89
JC0146 Helena Fendrychová, Brdo 9 89
JC0164 Jan Halčák, Osenice 9 89
JC0063 Karel Halíř, Milíčeves 9 89
JC0092 Tomáš Malínský, St. Místo 9 89
JC0003 František Musil, Jičín 9 89
JC0167 Pavel Ozdin st., D. Bousov 9 89
JC0133 Jaroslav Plechatý ml., Úlibice 9 89
JC0008 Aneta Vydrová, Hořice 9 89
JC0171 Lucie Dejlová, Jičín 6 89
JC0062 Petra Duřtová, Milíčeves 6 89
JC0149 Otakar Fendrych, Brdo 6 89
JC0195 Ladislav Křivka, Jičín 6 89
JC0029 Jaroslav Šeps, Sobčice 6 89


DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0112 Káťa Kolumpková, Jičín 3 89
JC0078 Milena Rüegová, Rovensko 3 89
JC0129 Roman Schmidt, H. Králové 3 89
JC0157 Jaromír Styblík, Slatiny 3 89
JC0097 Jan Hanák, Podhorní Újezd 0 89
JC0235 Ladislav Komárek st., Kopidlno 9 87
JC0194 Jiří Cimprich, Jičín 12 86
JC0179 Iveta Dejlová, Jičín 12 86
JC0124 Václav Zhouf, Konecchlumí 12 86
JC0193 Zdeněk Buchta, Jičín 9 86
JC0151 Daniel Duřt, Milíčeves 9 86
JC0188 Alena Pospíšilová, Jičín 9 86
JC0198 Zdeněk Sýkora, Roveň 9 86
JC0173 Zdeňka Sýkorová, Roveň 9 86
JC0166 Kateřina Halčáková, Jičín 6 86
JC0088 Simona Houšková, Jičín 6 86
JC0134 Jaroslav Plechatý st., Úlibice 6 86
JC0093 Martin Sedláček, Třtěnice 6 86
JC0075 Jiří Vitík, Jičín 6 86
JC0069 Pavlína Jónová, Chomutice 3 86
JC0160 Lenka Styblíková, Slatiny 3 86


KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0018 Václav Kameník, Jičín 3 85
JC0182 Tereza Ozdinová, D. Bousov 12 84
JC0028 Stanislav Šeps, Sobčice 9 84
JC0232 Eva Sedláčková, Třtěnice 6 84
JC0202 Zdeněk Špicar, Jičíněves 6 84
JC0119 Jan Švorc, Libáň 6 84
JC0187 Jana Skřivánková, Jičín 9 83
JC0061 Vladimír Špála ml., Lužany 9 83
JC0152 Eva Jarozsová, Milíčeves 6 83
JC0109 Dušan Koros, Jičín 6 83
JC0091 František Malínský, St. Místo 6 83
JC0094 Josef Novotný, Slatiny 6 83
JC0057 Helena Růžičková, Veliš 6 83
JC0140 Vlastimil Černý, Ostroměř 3 83
JC0011 Karel Medlík, Hořice 3 83
JC0054 Roman Voldán ml., Jičín 3 83
JC0080 Nikola Pradová, Jablonec -3 83
JC0223 Jakub Jezbera, L.Bělohrad 6 81
JC0066 Josef Semrád, Valdice 6 81
JC0190 Libuše Šimůnková, Jičín 15 80
JC0002 Daniel Barcal, Třtěnice 9 80


OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)

JC0180 Helena Dejlová, Jičín 9 80
JC0036 Dana Rozová, Hořice 9 80
JC0005 Jiří Voháňko, Třtěnice 9 80
JC0126 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 9 80
JC0007 Jiří Knap, Stará Paka 6 80
JC0042 Jaroslav Patřín st., Lužany 6 80
JC0143 Vlastimil Sudek, Libuň 6 80
JC0178 Martin Dejl, Jičín 3 80
JC0089 Tomáš Houška, Jičín 3 80
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín 3 80
JC0197 Ludmila Košťálová, Jičín 3 80
JC0122 Jaroslav Purm, Hořice 6 78
JC0215 Jan Kodym, Vrchovina 0 78
JC0168 Martin Dejl ml., Jičín 9 77
JC0170 Martina Dejlová, Jičín 9 77
JC0163 Tereza Halčáková, Osenice 9 77
JC0056 Josef Kotnik, Chyjice 9 77
JC0192 Renata Staňková, Jičín 9 77
JC0172 Stanislav Sýkora, Roveň 9 77
JC0196 Věra Babušitcová, Jičín 6 77
JC0200 Eva Barcalová, Třtěnice 6 77


OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)
JC0113 Zdenek Mazáček, Libáň 6 77
JC0096 Josef Novotný ml., Slatiny 6 77
JC0033 František Valeš, Hořice 6 77
JC0034 Jaroslav Novotný, Obora 12 75
JC0025 Pavel Bodlák, Kopidlno 9 75
JC0105 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 6 75
JC0174 Miloslav Gottwald, Jičín 9 74
JC0177 Pavel Ozdin, D. Bousov 9 74
JC0070 Miloš Jón, Chomutice 6 74
JC0204 Luboš Machovec, Valdice 6 74
JC0087 Josef Nosák, Jičín 6 74
JC0159 Kačka Styblíková, Slatiny 6 74
JC0120 Jaroslav Novotný, Hořice 3 74
JC0183 Olga Ozdinová, D. Bousov 3 74
JC0082 Přemysl Smutný, Žlunice 0 74
JC0147 Romana Skrbková, Brdo -3 74
JC0220 Patrik Růžička, Libáň 9 72
JC0059 Lucie Novotná, Jičín 9 71
JC0135 Jana Šormová, L. Bělohrad 9 71
JC0169 Lenka Dejlová, Jičín 6 71
JC0165 Jan Halčák, Jičín 6 71


159. – 200. místo
JC0073 Blanka Jelínková, Jičín 6 71
JC0148 Lukáš Skrbek, Brdo 3 71
JC0032 Jindřich Novotný, Hořice 0 71
JC0065 Milan Vršťala, Nová Paka 9 70
JC0240 Petr Svoboda, Chroustov 3 70
JC0207 Petra Fejfarová, Lužany 6 69
JC0234 Ladislav Komárek ml., Kopidlno 6 69
JC0229 Alena Maderová, Jičín 3 69
JC0181 Alois Dejl, Jičín 6 68
JC0040 František Lachman, Jičín 6 68
JC0150 Eva Romanová, Milíčeves 6 68
JC0090 Lukáš Štovíček, St. Místo 6 68
JC0184 Petr Šimůnek, Jičín 3 68
JC0115 Miloslav Vlasatý, Hořice 3 68
JC0221 Ingrid Portyková, L.Bělohrad 12 66
JC0141 Pavel Lecián, Kacákova Lhota 6 66
JC0222 Petr Jezbera, L. Bělohrad 3 66
JC0039 Bóďa Císařová, Sedliště 3 65
JC0071 Martin Šveda, Valdice 6 63
JC0116 Kornel Hudec, Valdice 0 63
JC0213 Mir. Čeřovský, Nové Smrkovice 12 62
JC0110 Jakub Vích, Robousy 6 62
JC0114 Stanislav Kozák, Železnice 3 62
JC0155 Kryštof Roman, Milíčeves 0 62
JC0145 Helena Nosková, Brdo 0 61
JC0208 Jaroslav Kos, Jičín 6 60
JC0103 Petr Fiala, Vojice 3 60
JC0024 Michal Bezvoda, Jičín 0 60
JC0211 Michal Šorm, L.Bělohrad 0 60
JC0038 Bohumil Císař, Sedliště 3 59
JC0044 Dominik Palm, Hořice 0 59
JC0138 Vlad. Rakouš, Popovice 0 57
JC0083 Jakub Smutný, Žlunice 0 56
JC0209 Petra Šormová, L. Bělohrad 0 56
JC0238 Matěj Sedláček, Třtěnice 6 55
JC0084 Martin Smutný, Žlunice 0 55
JC0201 Andrea Vrabcová, Cholenice 6 54
JC0225 Marcela Žáková, Popovice 3 54
JC0023 Jan Bursa, Nemyčeves 0 54
JC0077 Vladimír Pavlata, Jičín 0 54
JC0055 Marek Růžička, Veliš 3 53
JC0041 František Stolovský, Hlásná Lhota 3 53


201. – 247. místo
JC0237 Adam Budina, Třtěnice 6 52
JC0226 Jiří Had, Jičín 0 52
JC0216 Tomáš Kodym, Vrchovina 0 52
JC0199 Vladan Bursa, Nemyčeves 0 51
JC0231 Josef Kutnar, Kopidlno 0 51
JC0067 Ondřej Jón, Chomutice 3 50
JC0104 Rudolf Fiala, Podhorní Újezd 9 48
JC0106 Michal Fiala, Vojice 3 48
JC0132 Pavel Palm, Stará Paka 0 48
JC0102 Josef Janata, Slatiny 6 47
JC0154 Zdeněk Roman, Milíčeves 0 46
JC0076 Miroslav Žák, Popovice 3 44
JC0241 Diana Hamanová, St. Smrkovice 0 44
JC0118 Václav Šafář, Bukvice 0 43
JC0117 Jan Franc, Valdice 0 42
JC0161 Zdenka Styblíková, Slatiny 3 41
JC0045 Dušan Žďárský, Kacákova Lhota 0 41
JC0026 Dagmar Kroutilová, Jičín 3 37
JC0228 Zdeňka Nosáková, Jičín 0 36
JC0243 Aleš Kulhánek, Valdice 0 34
JC0016 Nikola Fejfarová, Jičín 0 32
JC0233 Tomáš Komárek, Kopidlno 3 31
JC0095 Miroslav Borecký, Jičín 0 29
JC0017 Stanislav Fejfar, Bartoušov 0 29
JC0144 Jan Nosek, Brdo 0 27
JC0131 Pavel Palm ml., Stará Paka 0 22
JC0022 Martin Bursa, Nemyčeves 0 21
JC0242 Antonín Urban, Kozojedy -3 19
JC0206 Pavel Obermajer, Popovice 0 18
JC0203 Hana Pospíšilová, Podůlší 0 17
JC0068 Stanislav Boháč, Jičín 0 16
JC0244 Zdeněk Věchet, Nová Paka -3 15
JC0014 Martin Hanuš, Jičín 0 13
JC0128 Jiří Malý, Třebovětice 0 13
JC0246 Jakub Zvelebil, Nová Paka 12 12
JC0239 Iveta Turková, Brtev 0 8
JC0153 Jakub Roman, Milíčeves 0 5
JC0127 Ivana Malá, Třebovětice 0 4
JC0004 Petr Kořínek, Valdice 0 3
JC0230 František Škaloud, Kopidlno 0 2
JC0142 Václav Machek, Dobrá Voda 0 0
JC0236 Josef Rubeš, Hořice 0 0
JC0245 Jaroslav Věchet, Nová Paka 0 0
JC0247 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 0 0
JC0130 Jiří Antoš, Nová Paka 0 -1
JC0227 Oldřich Tesař, Obora 0 -1
JC0217 David Lejsek, Jičín 0 -2


Výsledky přinášíme každou středu. V prvním sloupku je uveden počet bodů v uplynulém kole, ve druhém celkový počet v podzimní části Tip ligy.