VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Po jedenáctém kole 244 účastníků, za tři týdny končíme

JIČÍNSKO - Také jedenácté dějství se vydařilo, i když bodů bylo podstatně méně. Vítěz Petr Fiala z Vojic si vedl nejlépe z trojice jedenáctibodových ve Správné trefě. Už celá jedenáctka hráčů překonala stobodovou hranici, v čele stále zůstává Marta Voldánová z Jičína (119) Závěr soutěže bude zajímavý. Podzimní Tip liga skončí 11. listopadu.

24.10.2007
SDÍLEJ:

Vítěz osmého kola Karel Medlík z Hořic.Foto: DENÍK/Radmila Šepsová

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0052 Marta Voldánová, Jičín 5 119
JC0010 Karel Medlík st., Hořice 5 113
JC0108 Vladislav Nováček, Jičín 2 113
JC0158 Klárka Styblíková, Slatiny 2 113
JC0156 Petr Kořínek, Milíčeves 8 107
JC0099 Tomáš Vích, Robousy 5 107
JC0098 Milan Holec, Třtěnice -1 107
JC0101 Marek Janata, Slatiny 5 104
JC0035 Vladimír Blíma, Hořice 2 104
JC0121 Marie Medlíková, Hořice 2 104
JC0086 Jindra Kolumpek, Jičín 2 101


1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0043 Jaroslav Patřín ml., Lužany 8 98
JC0100 Martin Barcal, Třtěnice 5 98
JC0049 Luděk Drbohlav, Valdice 5 98
JC0053 Hana Voldánová, Jičín 2 98
JC0136 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad -1 98
JC0051 Roman Voldán st., Jičín -1 98
JC0058 Miloslav Bílek, Jičín 8 95
JC0218 Michal Dytrych, L.Bělohrad 5 95
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 5 95
JC0137 Ladislav Erbert, Pecka 5 95
JC0111 Lukáš Kolumpek, Jičín 5 95
JC0006 Lukáš Makoviny, Valdice 5 95
JC0012 Petra Sychrová, Třebnouševes 5 95
JC0050 Jana Drbohlavová, Valdice 2 95
JC0046 Jana Drbohlavová ml., Valdice 2 95
JC0162 Petr Špicar, Jičíněves 2 95
JC0020 Josef Khol, Vitiněves -1 95
JC0048 Lukáš Drbohlav, Valdice 5 92
JC0021 Alois Strnad, Hlásná Lhota 5 92
JC0047 Jan Drbohlav, Valdice 2 92
JC0085 Zdena Kolumpková, Jičín 2 92


2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0013 Radka Medlíková, Miletín -1 92
JC0176 Miroslav Gottwald ml., Jičín 5 89
JC0097 Jan Hanák, Podhorní Újezd 5 89
JC0015 Petr Hanuš, Jičín 5 89
JC0205 Pavel Kozák, Železnice 5 89
JC0219 Veronika Plechatá, L. Bělohrad 5 89
JC0060 Vladimír Špáta, Lužany 5 89
JC0081 Jiří Hasan, Libošovice 2 89
JC0210 Radek Šorm st., L. Bělohrad 2 89
JC0107 Štěpán Dvořák, Jičín -1 89
JC0079 Olga Hasanová, Libošovice -1 89
JC0072 Zdeněk Čtvrtečka, Bystřice 5 87
JC0224 Lukáš Jezbera, L.Bělohrad 2 87
JC0030 Patrik Palm, Hořice 11 86
JC0080 Nikola Pradová, Jablonec 8 86
JC0129 Roman Schmidt, H. Králové 8 86
JC0212 Radek Šorm ml., L.Bělohrad 8 86
JC0112 Káťa Kolumpková, Jičín 5 86
JC0031 Marta Novotná, Hořice 5 86
JC0078 Milena Rüegová, Rovensko 5 86
JC0027 Svatopluk Šeps, Vinary 5 86


3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0009 Josef Vydra, Hořice 5 86
JC0214 František Čeřovský, Hořice 2 86
JC0064 Pavel Šilhan, Kacákova Lhota 2 86
JC0123 Pavel Fikar, Hořice -1 86
JC0157 Jaromír Styblík, Slatiny -1 86
JC0069 Pavlína Jónová, Chomutice 11 83
JC0149 Otakar Fendrych, Brdo 5 83
JC0160 Lenka Styblíková, Slatiny 5 83
JC0029 Jaroslav Šeps, Sobčice 5 83
JC0171 Lucie Dejlová, Jičín 2 83
JC0062 Petra Duřtová, Milíčeves 2 83
JC0191 Eva Filipová, Jičín 2 83
JC0175 Zdena Gottwaldová, Jičín 2 83
JC0195 Ladislav Křivka, Jičín 2 83
JC0185 Petr Šimůnek ml., Jičín 2 83
JC0125 Robert Zhouf, Konecchlumí 2 83
JC0018 Václav Kameník, Jičín 0 82
JC0139 Miroslav Kracík, Jičín 2 81
JC0133 Jaroslav Plechatý ml., Úlibice 8 80
JC0093 Martin Sedláček, Třtěnice 8 80
JC0019 František Vycpálek, Milíčeves 8 80


DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0063 Karel Halíř, Milíčeves 5 80
JC0088 Simona Houšková, Jičín 5 80
JC0167 Pavel Ozdin st., D. Bousov 5 80
JC0054 Roman Voldán ml., Jičín 5 80
JC0146 Helena Fendrychová, Brdo 2 80
JC0164 Jan Halčák, Osenice 2 80
JC0166 Kateřina Halčáková, Jičín 2 80
JC0092 Tomáš Malínský, St. Místo 2 80
JC0011 Karel Medlík, Hořice 2 80
JC0186 Iva Rodrová, Jičín 2 80
JC0037 Jiří Roza, Hořice 2 80
JC0140 Vlastimil Černý, Ostroměř -1 80
JC0003 František Musil, Jičín -1 80
JC0134 Jaroslav Plechatý st., Úlibice -1 80
JC0075 Jiří Vitík, Jičín -1 80
JC0008 Aneta Vydrová, Hořice -1 80
JC0215 Jan Kodym, Vrchovina 8 78
JC0232 Eva Sedláčková, Třtěnice 8 78
JC0202 Zdeněk Špicar, Jičíněves 5 78
JC0235 Ladislav Komárek st., Kopidlno 2 78
JC0119 Jan Švorc, Libáň 0 78


KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0151 Daniel Duřt, Milíčeves 5 77
JC0089 Tomáš Houška, Jičín 5 77
JC0197 Ludmila Košťálová, Jičín 5 77
JC0094 Josef Novotný, Slatiny 5 77
JC0057 Helena Růžičková, Veliš 5 77
JC0198 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 77
JC0193 Zdeněk Buchta, Jičín 2 77
JC0178 Martin Dejl, Jičín 2 77
JC0152 Eva Jarozsová, Milíčeves 2 77
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín 2 77
JC0109 Dušan Koros, Jičín 2 77
JC0091 František Malínský, St. Místo 2 77
JC0189 Dana Michlová, Jičín 2 77
JC0188 Alena Pospíšilová, Jičín 2 77
JC0147 Romana Skrbková, Brdo 2 77
JC0173 Zdeňka Sýkorová, Roveň 2 77
JC0223 Jakub Jezbera, L.Bělohrad 5 75
JC0066 Josef Semrád, Valdice 5 75
JC0028 Stanislav Šeps, Sobčice 5 75
JC0143 Vlastimil Sudek, Libuň 5 74
JC0179 Iveta Dejlová, Jičín 2 74


OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)
JC0007 Jiří Knap, Stará Paka 2 74
JC0187 Jana Skřivánková, Jičín 2 74
JC0061 Vladimír Špála ml., Lužany 2 74
JC0124 Václav Zhouf, Konecchlumí 2 74
JC0194 Jiří Cimprich, Jičín -1 74
JC0042 Jaroslav Patřín st., Lužany -4 74
JC0082 Přemysl Smutný, Žlunice -4 74
JC0182 Tereza Ozdinová, D. Bousov 2 72
JC0122 Jaroslav Purm, Hořice -1 72
JC0032 Jindřich Novotný, Hořice 8 71
JC0113 Zdenek Mazáček, Libáň 5 71
JC0096 Josef Novotný ml., Slatiny 5 71
JC0005 Jiří Voháňko, Třtěnice 5 71
JC0196 Věra Babušitcová, Jičín 2 71
JC0180 Helena Dejlová, Jičín 2 71
JC0120 Jaroslav Novotný, Hořice 2 71
JC0183 Olga Ozdinová, D. Bousov 2 71
JC0002 Daniel Barcal, Třtěnice -1 71
JC0200 Eva Barcalová, Třtěnice -1 71
JC0036 Dana Rozová, Hořice -1 71
JC0033 František Valeš, Hořice -1 71


OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)
JC0126 Miluše Zhoufová, Konecchlumí -1 71
JC0105 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 8 69
JC0070 Miloš Jón, Chomutice 8 68
JC0056 Josef Kotnik, Chyjice 8 68
JC0087 Josef Nosák, Jičín 5 68
JC0168 Martin Dejl ml., Jičín 2 68
JC0170 Martina Dejlová, Jičín 2 68
JC0163 Tereza Halčáková, Osenice 2 68
JC0148 Lukáš Skrbek, Brdo 2 68
JC0192 Renata Staňková, Jičín 2 68
JC0159 Kačka Styblíková, Slatiny 2 68
JC0204 Luboš Machovec, Valdice -1 68
JC0172 Stanislav Sýkora, Roveň -1 68
JC0240 Petr Svoboda, Chroustov -1 67
JC0025 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 66
JC0229 Alena Maderová, Jičín 5 66
JC0169 Lenka Dejlová, Jičín 2 65
JC0174 Miloslav Gottwald, Jičín 2 65
JC0165 Jan Halčák, Jičín 2 65
JC0177 Pavel Ozdin, D. Bousov 2 65
JC0184 Petr Šimůnek, Jičín 2 65


159. – 200. místo
JC0190 Libuše Šimůnková, Jičín 2 65
JC0115 Miloslav Vlasatý, Hořice -1 65
JC0073 Blanka Jelínková, Jičín -4 65
JC0234 Ladislav Komárek ml., Kopidlno 5 63
JC0207 Petra Fejfarová, Lužany 2 63
JC0222 Petr Jezbera, L. Bělohrad 2 63
JC0034 Jaroslav Novotný, Obora 2 63
JC0116 Kornel Hudec, Valdice 0 63
JC0220 Patrik Růžička, Libáň -1 63
JC0039 Bóďa Císařová, Sedliště 5 62
JC0040 František Lachman, Jičín 5 62
JC0181 Alois Dejl, Jičín 2 62
JC0090 Lukáš Štovíček, St. Místo 2 62
JC0059 Lucie Novotná, Jičín -1 62
JC0150 Eva Romanová, Milíčeves -1 62
JC0135 Jana Šormová, L. Bělohrad -1 62
JC0155 Kryštof Roman, Milíčeves -4 62
JC0065 Milan Vršťala, Nová Paka 8 61
JC0145 Helena Nosková, Brdo 0 61
JC0211 Michal Šorm, L.Bělohrad 8 60
JC0024 Michal Bezvoda, Jičín 0 60
JC0141 Pavel Lecián, Kacákova Lhota -1 60
JC0044 Dominik Palm, Hořice 0 59
JC0114 Stanislav Kozák, Železnice -1 59
JC0103 Petr Fiala, Vojice 11 57
JC0071 Martin Šveda, Valdice 8 57
JC0138 Vlad. Rakouš, Popovice 0 57
JC0083 Jakub Smutný, Žlunice 8 56
JC0110 Jakub Vích, Robousy 5 56
JC0209 Petra Šormová, L. Bělohrad 2 56
JC0038 Bohumil Císař, Sedliště -1 56
JC0084 Martin Smutný, Žlunice 8 55
JC0221 Ingrid Portyková, L.Bělohrad 5 54
JC0023 Jan Bursa, Nemyčeves 0 54
JC0208 Jaroslav Kos, Jičín 0 54
JC0077 Vladimír Pavlata, Jičín 0 54
JC0226 Jiří Had, Jičín 5 52
JC0216 Tomáš Kodym, Vrchovina 5 52
JC0231 Josef Kutnar, Kopidlno 5 51
JC0225 Marcela Žáková, Popovice 5 51
JC0199 Vladan Bursa, Nemyčeves 0 51
JC0213 Mir. Čeřovský, Nové Smrkovice 2 50


201. – 244. místo
JC0055 Marek Růžička, Veliš -1 50
JC0041 František Stolovský, Hlásná Lhota -1 50
JC0238 Matěj Sedláček, Třtěnice 8 49
JC0201 Andrea Vrabcová, Cholenice 8 48
JC0132 Pavel Palm, Stará Paka 5 48
JC0067 Ondřej Jón, Chomutice 8 47
JC0237 Adam Budina, Třtěnice 8 46
JC0154 Zdeněk Roman, Milíčeves 0 46
JC0106 Michal Fiala, Vojice 8 45
JC0241 Diana Hamanová, St. Smrkovice 0 44
JC0118 Václav Šafář, Bukvice 5 43
JC0117 Jan Franc, Valdice 0 42
JC0076 Miroslav Žák, Popovice 2 41
JC0045 Dušan Žďárský, Kacákova Lhota 0 41
JC0102 Josef Janata, Slatiny -1 41
JC0104 Rudolf Fiala, Podhorní Újezd 8 39
JC0161 Zdenka Styblíková, Slatiny 5 38
JC0228 Zdeňka Nosáková, Jičín 2 36
JC0026 Dagmar Kroutilová, Jičín 5 34
JC0243 Aleš Kulhánek, Valdice 0 34
JC0016 Nikola Fejfarová, Jičín -4 32
JC0095 Miroslav Borecký, Jičín 0 29
JC0017 Stanislav Fejfar, Bartoušov -4 29
JC0233 Tomáš Komárek, Kopidlno 5 28
JC0144 Jan Nosek, Brdo 0 27
JC0131 Pavel Palm ml., Stará Paka 2 22
JC0242 Antonín Urban, Kozojedy 0 22
JC0022 Martin Bursa, Nemyčeves 0 21
JC0244 Zdeněk Věchet, Nová Paka 5 18
JC0206 Pavel Obermajer, Popovice 0 18
JC0203 Hana Pospíšilová, Podůlší 0 17
JC0068 Stanislav Boháč, Jičín 0 16
JC0014 Martin Hanuš, Jičín 0 13
JC0128 Jiří Malý, Třebovětice 0 13
JC0239 Iveta Turková, Brtev 0 8
JC0153 Jakub Roman, Milíčeves 0 5
JC0127 Ivana Malá, Třebovětice 0 4
JC0004 Petr Kořínek, Valdice 0 3
JC0230 František Škaloud, Kopidlno 0 2
JC0142 Václav Machek, Dobrá Voda 0 0
JC0236 Josef Rubeš, Hořice 0 0
JC0130 Jiří Antoš, Nová Paka 0 -1
JC0227 Oldřich Tesař, Obora 0 -1
JC0217 David Lejsek, Jičín 0 -2
Výsledky přinášíme každou středu. V prvním sloupku je uveden počet bodů v uplynulém kole, ve druhém celkový počet v podzimní části Tip ligy.

24.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 14 900 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - ĆR+EU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘIDIČ/-KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY, ŘIDIČ/-KA MKD - ČR+EU, V případě zájmu volejte na tel.: +420 606 118 064 p. Ljubojević nebo pište na e-mail: dejanl@seznam.cz., , Požadujeme :, ŘP skup. C+E, praxe,, znalost ČJ, NJ nebo Bosenštiny vítána, zdravotní způsobilost. , Jedná se o zaměstnání jednatele společnosti na pozici řidiče., , Pozice je vhodná i pro občany/-ky EU., Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.. Pracoviště: Pecara - trans s.r.o., 506 01 Jičín 1. Informace: Dejan Ljubojevič, +420 606 118 064. Informační technologie - Informační technologie Správce webu 9 000 Kč Správci webu SPRÁVCE/-KYNĚ ESHOPŮ - OZP. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SPRÁVCE/-KYNĚ ESHOPŮ - OZP, Odbavování objednávek (elektronické a fyzické), práce ve skladu a sledování zásob (prádlo a drobné oblečení), elektronická komunikace se zákazníkem v procesu odbavování objednávky., - komunikativnost, pečlivost, svědomitost, - dobrá znalost práce s PC, - životopis a profesní dovednosti prosíme zaslat na prace@knitva.cz , Vhodné pro OZP.. Pracoviště: E-dílna, družstvo, Harantova, č.p. 1172, 509 01 Nová Paka. Informace: Zdeněk Věchet, . Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 16 000 Kč Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb ZEDNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: ZEDNÍK/-ICE, Místo výkonu : Valdice s výjezdy po zakázkových stavbách ČR, V případě zájmu kontaktujte pana Ing. Ondřeje Brože na e-mailové adrese: novotna@staving.cz, telefonním čísle: 603 598 360, mzda : 100,- Kč/hod., Požadujeme:, Flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, Praxe ve stavebnictví výhodou., Nabízíme:, Pracovní poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení, dovolená navíc, stravné., Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty., Požadovaná znalost češtiny nebo ukrajinštiny z důvodu komunikace v těchto jazycích na pracovišti.. Pracoviště: Staving, spol. s r.o., Jičínská, č.p. 66, 507 11 Valdice. Informace: Ondřej Brož, +420 603 598 360. Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 000 Kč Obsluha tkacích strojů OBSLUHA TKACÍCH STROJŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: OBSLUHA TKACÍCH STROJŮ - pracoviště Hořice., V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: jan.vach@mileta.cz, s dotazy se obracejte na tel.: 493 654 463 Ing. Vach. , , Požadavky: výhodou výuční list v textilním oboru., Nabízíme PP, nástup ihned, dotované stravování, 5 týdnů dovolené, 1 000 Kč/měs. nečerpáte-li nemocenskou, zvýhodněný tarif na mobilní telefon, svoz zaměstnanců na víkendové směny., Vhodné i pro cizince pro zaměstnanecké karty.. Pracoviště: Mileta a.s.- pracoviště, Husova, č.p. 734, 508 01 Hořice v Podkrkonoší. Informace: Jan Vach, +420 493 654 463.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Fotbalová střelnice v Jičíně, padlo dvanáct gólů

Ilustrační foto.

Východočeský pohár v orientačním běhu finišuje

Basketbalové Sokolové vyhráli ve Skutči

Nová Paka - Vzhledem nedokončeným opravám příslušenství novopacké haly v Komenského ulici, novopačtí basketbalisté si vyměnili s basketbalisty ze Skutče pořadatelství a tak si pro body ve třetím utkání VBL zajeli do města výroby bot.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT