Vůbec se nemýlil a také Správnou trefu určil skoro přesně. Osm hráčů už překonalo stobodovou hranici, v čele stále zůstává Marta Voldánová z Jičína (114). Závěr soutěže bude zajímavý. Podzimní Tip liga skončí 11. listopadu.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0052 Marta Voldánová, Jičín 14 114
JC0108 Vladislav Nováček, Jičín 17 111
JC0158 Klárka Styblíková, Slatiny 14 111
JC0010 Karel Medlík st., Hořice 14 108
JC0098 Milan Holec, Třtěnice 11 108
JC0099 Tomáš Vích, Robousy 14 102
JC0035 Vladimír Blíma, Hořice 11 102
JC0121 Marie Medlíková, Hořice 11 102
JC0156 Petr Kořínek, Milíčeves 17 99
JC0136 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 14 99
JC0051 Roman Voldán st., Jičín 14 99


1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0101 Marek Janata, Slatiny 11 99
JC0086 Jindra Kolumpek, Jičín 11 99
JC0020 Josef Khol, Vitiněves 14 96
JC0053 Hana Voldánová, Jičín 14 96
JC0100 Martin Barcal, Třtěnice 14 93
JC0049 Luděk Drbohlav, Valdice 14 93
JC0050 Jana Drbohlavová, Valdice 14 93
JC0046 Jana Drbohlavová ml., Valdice 14 93
JC0162 Petr Špicar, Jičíněves 14 93
JC0013 Radka Medlíková, Miletín 11 93
JC0137 Ladislav Erbert, Pecka 17 90
JC0043 Jaroslav Patřín ml., Lužany 17 90
JC0047 Jan Drbohlav, Valdice 14 90
JC0107 Štěpán Dvořák, Jičín 14 90
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 14 90
JC0006 Lukáš Makoviny, Valdice 14 90
JC0218 Michal Dytrych, L.Bělohrad 11 90
JC0079 Olga Hasanová, Libošovice 11 90
JC0111 Lukáš Kolumpek, Jičín 11 90
JC0012 Petra Sychrová, Třebnouševes 8 90
JC0085 Zdena Kolumpková, Jičín 5 90


2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0081 Jiří Hasan, Libošovice 17 87
JC0058 Miloslav Bílek, Jičín 14 87
JC0048 Lukáš Drbohlav, Valdice 14 87
JC0123 Pavel Fikar, Hořice 11 87
JC0021 Alois Strnad, Hlásná Lhota 11 87
JC0157 Jaromír Styblík, Slatiny 11 87
JC0210 Radek Šorm st., L. Bělohrad 11 87
JC0224 Lukáš Jezbera, L.Bělohrad 14 85
JC0219 Veronika Plechatá, L. Bělohrad 17 84
JC0214 František Čeřovský, Hořice 14 84
JC0176 Miroslav Gottwald ml., Jičín 14 84
JC0205 Pavel Kozák, Železnice 14 84
JC0064 Pavel Šilhan, Kacákova Lhota 14 84
JC0015 Petr Hanuš, Jičín 11 84
JC0060 Vladimír Špáta, Lužany 11 84
JC0097 Jan Hanák, Podhorní Újezd 5 84
JC0018 Václav Kameník, Jičín 14 82
JC0072 Zdeněk Čtvrtečka, Bystřice 11 82
JC0195 Ladislav Křivka, Jičín 20 81
JC0140 Vlastimil Černý, Ostroměř 14 81
JC0171 Lucie Dejlová, Jičín 14 81


3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0062 Petra Duřtová, Milíčeves 14 81
JC0191 Eva Filipová, Jičín 14 81
JC0175 Zdena Gottwaldová, Jičín 14 81
JC0134 Jaroslav Plechatý st., Úlibice 14 81
JC0078 Milena Rüegová, Rovensko 14 81
JC0185 Petr Šimůnek ml., Jičín 14 81
JC0003 František Musil, Jičín 11 81
JC0031 Marta Novotná, Hořice 11 81
JC0027 Svatopluk Šeps, Vinary 11 81
JC0075 Jiří Vitík, Jičín 11 81
JC0009 Josef Vydra, Hořice 11 81
JC0125 Robert Zhouf, Konecchlumí 11 81
JC0112 Káťa Kolumpková, Jičín 8 81
JC0008 Aneta Vydrová, Hořice 8 81
JC0139 Miroslav Kracík, Jičín 11 79
JC0186 Iva Rodrová, Jičín 17 78
JC0166 Kateřina Halčáková, Jičín 14 78
JC0042 Jaroslav Patřín st., Lužany 14 78
JC0037 Jiří Roza, Hořice 14 78
JC0082 Přemysl Smutný, Žlunice 14 78
JC0212 Radek Šorm ml., L.Bělohrad 14 78


DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0119 Jan Švorc, Libáň 14 78
JC0164 Jan Halčák, Osenice 11 78
JC0092 Tomáš Malínský, St. Místo 11 78
JC0011 Karel Medlík, Hořice 11 78
JC0160 Lenka Styblíková, Slatiny 11 78
JC0029 Jaroslav Šeps, Sobčice 11 78
JC0149 Otakar Fendrych, Brdo 8 78
JC0146 Helena Fendrychová, Brdo 8 78
JC0080 Nikola Pradová, Jablonec 8 78
JC0129 Roman Schmidt, H. Králové 2 78
JC0235 Ladislav Komárek st., Kopidlno 11 76
JC0193 Zdeněk Buchta, Jičín 14 75
JC0194 Jiří Cimprich, Jičín 14 75
JC0178 Martin Dejl, Jičín 14 75
JC0063 Karel Halíř, Milíčeves 14 75
JC0189 Dana Michlová, Jičín 14 75
JC0167 Pavel Ozdin st., D. Bousov 14 75
JC0173 Zdeňka Sýkorová, Roveň 14 75
JC0054 Roman Voldán ml., Jičín 14 75
JC0088 Simona Houšková, Jičín 11 75
JC0109 Dušan Koros, Jičín 11 75


KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0030 Patrik Palm, Hořice 11 75
JC0188 Alena Pospíšilová, Jičín 11 75
JC0147 Romana Skrbková, Brdo 11 75
JC0152 Eva Jarozsová, Milíčeves 8 75
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín 8 75
JC0091 František Malínský, St. Místo 8 75
JC0202 Zdeněk Špicar, Jičíněves 14 73
JC0122 Jaroslav Purm, Hořice 11 73
JC0179 Iveta Dejlová, Jičín 14 72
JC0197 Ludmila Košťálová, Jičín 14 72
JC0057 Helena Růžičková, Veliš 14 72
JC0198 Zdeněk Sýkora, Roveň 14 72
JC0033 František Valeš, Hořice 14 72
JC0002 Daniel Barcal, Třtěnice 11 72
JC0069 Pavlína Jónová, Chomutice 11 72
JC0007 Jiří Knap, Stará Paka 11 72
JC0094 Josef Novotný, Slatiny 11 72
JC0133 Jaroslav Plechatý ml., Úlibice 11 72
JC0187 Jana Skřivánková, Jičín 11 72
JC0061 Vladimír Špála ml., Lužany 11 72
JC0019 František Vycpálek, Milíčeves 11 72


OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)
JC0126 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 11 72
JC0151 Daniel Duřt, Milíčeves 8 72
JC0089 Tomáš Houška, Jičín 8 72
JC0036 Dana Rozová, Hořice 8 72
JC0093 Martin Sedláček, Třtěnice 8 72
JC0124 Václav Zhouf, Konecchlumí 8 72
JC0200 Eva Barcalová, Třtěnice 5 72
JC0223 Jakub Jezbera, L.Bělohrad 14 70
JC0182 Tereza Ozdinová, D. Bousov 14 70
JC0066 Josef Semrád, Valdice 11 70
JC0028 Stanislav Šeps, Sobčice 11 70
JC0232 Eva Sedláčková, Třtěnice 8 70
JC0215 Jan Kodym, Vrchovina 0 70
JC0180 Helena Dejlová, Jičín 14 69
JC0204 Luboš Machovec, Valdice 14 69
JC0183 Olga Ozdinová, D. Bousov 14 69
JC0143 Vlastimil Sudek, Libuň 14 69
JC0196 Věra Babušitcová, Jičín 11 69
JC0073 Blanka Jelínková, Jičín 11 69
JC0120 Jaroslav Novotný, Hořice 11 69
JC0172 Stanislav Sýkora, Roveň 11 69


OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)
JC0240 Petr Svoboda, Chroustov 11 68
JC0163 Tereza Halčáková, Osenice 14 66
JC0096 Josef Novotný ml., Slatiny 14 66
JC0168 Martin Dejl ml., Jičín 11 66
JC0170 Martina Dejlová, Jičín 11 66
JC0155 Kryštof Roman, Milíčeves 11 66
JC0192 Renata Staňková, Jičín 11 66
JC0115 Miloslav Vlasatý, Hořice 11 66
JC0113 Zdenek Mazáček, Libáň 8 66
JC0005 Jiří Voháňko, Třtěnice 8 66
JC0148 Lukáš Skrbek, Brdo 5 66
JC0159 Kačka Styblíková, Slatiny 5 66
JC0220 Patrik Růžička, Libáň 17 64
JC0174 Miloslav Gottwald, Jičín 14 63
JC0165 Jan Halčák, Jičín 14 63
JC0087 Josef Nosák, Jičín 14 63
JC0032 Jindřich Novotný, Hořice 14 63
JC0177 Pavel Ozdin, D. Bousov 14 63
JC0184 Petr Šimůnek, Jičín 14 63
JC0135 Jana Šormová, L. Bělohrad 14 63
JC0169 Lenka Dejlová, Jičín 11 63


159. – 200. místo
JC0190 Libuše Šimůnková, Jičín 11 63
JC0150 Eva Romanová, Milíčeves 8 63
JC0116 Kornel Hudec, Valdice 5 63
JC0059 Lucie Novotná, Jičín 5 63
JC0222 Petr Jezbera, L. Bělohrad 14 61
JC0034 Jaroslav Novotný, Obora 14 61
JC0145 Helena Nosková, Brdo 11 61
JC0105 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 8 61
JC0229 Alena Maderová, Jičín 8 61
JC0207 Petra Fejfarová, Lužany 0 61
JC0141 Pavel Lecián, Kacákova Lhota 0 61
JC0181 Alois Dejl, Jičín 14 60
JC0056 Josef Kotnik, Chyjice 14 60
JC0024 Michal Bezvoda, Jičín 5 60
JC0114 Stanislav Kozák, Železnice 5 60
JC0090 Lukáš Štovíček, St. Místo 5 60
JC0070 Miloš Jón, Chomutice 2 60
JC0044 Dominik Palm, Hořice 0 59
JC0025 Pavel Bodlák, Kopidlno 14 58
JC0234 Ladislav Komárek ml., Kopidlno 5 58
JC0038 Bohumil Císař, Sedliště 14 57
JC0039 Bóďa Císařová, Sedliště 11 57
JC0040 František Lachman, Jičín 11 57
JC0138 Vlad. Rakouš, Popovice 0 57
JC0209 Petra Šormová, L. Bělohrad 11 54
JC0208 Jaroslav Kos, Jičín 8 54
JC0077 Vladimír Pavlata, Jičín 5 54
JC0023 Jan Bursa, Nemyčeves 0 54
JC0065 Milan Vršťala, Nová Paka 14 53
JC0211 Michal Šorm, L.Bělohrad 2 52
JC0055 Marek Růžička, Veliš 8 51
JC0110 Jakub Vích, Robousy 8 51
JC0041 František Stolovský, Hlásná Lhota 5 51
JC0199 Vladan Bursa, Nemyčeves 0 51
JC0221 Ingrid Portyková, L.Bělohrad 14 49
JC0071 Martin Šveda, Valdice 8 49
JC0083 Jakub Smutný, Žlunice 5 48
JC0213 Mir. Čeřovský, Nové Smrkovice 2 48
JC0084 Martin Smutný, Žlunice 11 47
JC0226 Jiří Had, Jičín 8 47
JC0216 Tomáš Kodym, Vrchovina 0 47
JC0103 Petr Fiala, Vojice 8 46


201. – 244. místo
JC0231 Josef Kutnar, Kopidlno 8 46
JC0225 Marcela Žáková, Popovice 8 46
JC0154 Zdeněk Roman, Milíčeves 0 46
JC0241 Diana Hamanová, St. Smrkovice 11 44
JC0132 Pavel Palm, Stará Paka 8 43
JC0102 Josef Janata, Slatiny 2 42
JC0117 Jan Franc, Valdice 0 42
JC0238 Matěj Sedláček, Třtěnice 8 41
JC0045 Dušan Žďárský, Kacákova Lhota 0 41
JC0201 Andrea Vrabcová, Cholenice 5 40
JC0067 Ondřej Jón, Chomutice 11 39
JC0076 Miroslav Žák, Popovice 8 39
JC0237 Adam Budina, Třtěnice 8 38
JC0118 Václav Šafář, Bukvice 5 38
JC0106 Michal Fiala, Vojice 8 37
JC0016 Nikola Fejfarová, Jičín 8 36
JC0243 Aleš Kulhánek, Valdice 8 34
JC0228 Zdeňka Nosáková, Jičín 8 34
JC0161 Zdenka Styblíková, Slatiny 8 33
JC0017 Stanislav Fejfar, Bartoušov 5 33
JC0104 Rudolf Fiala, Podhorní Újezd 8 31
JC0026 Dagmar Kroutilová, Jičín 2 29
JC0095 Miroslav Borecký, Jičín 0 29
JC0144 Jan Nosek, Brdo 5 27
JC0233 Tomáš Komárek, Kopidlno 5 23
JC0242 Antonín Urban, Kozojedy 5 22
JC0022 Martin Bursa, Nemyčeves 0 21
JC0131 Pavel Palm ml., Stará Paka 8 20
JC0206 Pavel Obermajer, Popovice 0 18
JC0203 Hana Pospíšilová, Podůlší 0 17
JC0068 Stanislav Boháč, Jičín -1 16
JC0014 Martin Hanuš, Jičín 0 13
JC0128 Jiří Malý, Třebovětice 0 13
JC0244 Zdeněk Věchet, Nová Paka 0 13
JC0239 Iveta Turková, Brtev 0 8
JC0153 Jakub Roman, Milíčeves 0 5
JC0127 Ivana Malá, Třebovětice 0 4
JC0004 Petr Kořínek, Valdice 0 3
JC0230 František Škaloud, Kopidlno 0 2
JC0142 Václav Machek, Dobrá Voda 0 0
JC0236 Josef Rubeš, Hořice 0 0
JC0130 Jiří Antoš, Nová Paka 0 -1
JC0227 Oldřich Tesař, Obora 0 -1
JC0217 David Lejsek, Jičín 0 -2
Výsledky přinášíme každou středu. V prvním sloupku je uveden počet bodů, v uplynulém kole, ve druhém celkový počet v podzimní části Tip ligy.