Libuň – Staré Místo 1:2
Vyrovnané utkání, které nakonec pro sebe rozhodli hosté. Fakta – branky: J. Krouza – Zelinger 2 (obě z pen.). Rozhodčí: Zemánek. ŽK: 3:5. Diváků: 75. Poločas: 1:1. Libuň: Škopán – Boček, Novotný, Dobiáš – Dlouhý, Veverka, Kapušník, Přikryl, L. Hlavatý – Folprecht, J. Krouza. Připraveni nebo střídali: Zachař, Vízner, Hanyš. – Staré Místo: Hlaváč – Šebek, Louda, R. Veselý, M. Veselý, Knápek, Jiránek, Říha, Kořínek, Zelinger, Štolovský. Připraveni nebo střídali: Dvořák, Dudek, Skřivánek.

Žlunice – Chomutice 1:1
Pěkné utkání, v němž byl hrdinou domácí gólman Z. Hamerka, který zlikvidoval řadu nebezpečných šancí soupeře. Fakta – branky: P. Jančák – P. Adam. Rozhodčí: Ruszo. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Žlunice: Z. Hamerka – Z. Myška, J. Linek, L. Mádle, D. Haken, T. Pižl, P. Jančák, Vl. Plch, M. Fiala, R. Smolík, I. Hanke. Střídal Vl. Dufek, připraven P. Urbánek. – Chomutice: T. Čapek – J. Vohánka, D. Vojtíšek, L. Maxa, J. Gabriel, P. Huráň, R. Barcal, T. Jón, P. Hladík, P. Adam, R. Koubek. Střídal L. Lepšík, připraveni P. Lenč a J. Novotný
.
Libáň B – Hořice B 1:1
Vyrovnané utkání, nováček vydoloval bod v závěru. Fakta – branky: J. Vondráček – Trávníček (pen.) Rozhodčí: Rolf. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Frýda). Diváků: 50. Poločas: 0:1. Libáň B: Brodský – M. Švorc, Bubák, J. Vondráček, Stoklasa, Valenta, Mička, T. Vondráček, Kico, Muška, Jonáš. Připraveni nebo střídali Kučera, Ježek. – Hořice B: Marx – Macák, Hátle, Efler, Ivakhnyak, M. Nečesaný, Zb. Nečesaný, Řezák, J. Kulhánek, Trávníček, Srba. Střídali nebo byli připraveni: Frýda, Silovský, J. Kulhánek.

Lázně Bělohrad B – Lužany 4:1
Domácí zvítězili bez problémů, o výsledku bylo rozhodnuto již v poločase. Pěkná divácká návštěva o pouti. Fakta – branky: L. Jezbera 2, P. Jezbera, R. Suchánek – J. Patřín. Rozhodčí: J. Roman. ŽK 3:3. Diváků: 200. Poločas: 3:0. Lázně Bělohrad B: Čábela – P. Blažek, Kořínek, Voříšek, P. Nezbeda – Černý, Dolejš, T. Blažek, L. Jezbera – P. Jezbera, R. Suchánek. Připraveni nebo střídali Kulda, Zahradník, Mečíř. – Lužany: Srb – Šidlo, Fišer, Ponikelský, Bryscejn, Bejr, Špáta, Patřín, L. Brožíček, Zavadil, Fejfar. Střídal Bajer.

Valdice – Milíčeves B 3:1
Pod Zebínem zasloužené vítězství domácího celku. Fakta – branky: L. Sedlák 2, J. Franc – A. Janda. Rozhodčí: Píša. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (J. Rejha). Diváků: 65. Poločas: 1:0. Valdice: M. Baran – R. Horna, M. Odvárko (26. L. Sedlák), M. Fojt (83. M. Volšička), Vr. Hýča, Vl. Starý (46. J. Franc), M. Vaško, M. Drbohlav, M. Románek, M. Doleček, P. Kubišta. Připraven L. Drbohlav. – Milíčeves B: J. Drusan – P. Šoltys, J. Paděra, R. Kosina, R. Adamec, L. Rejha, T. Berný, L. Novotný, J. Berný, J. Rejha, A. Janda. Střídal P. Bílek, připraveni J. Štětař, J. Martínek, P. Špicar, Z. Berný.

Sobotka – Jičíněves 5:0
O tradičním jarmarku se hrál i pěkný fotbal, na který přišla návštěva, jakou by mohly závidět i některé oddíly v krajských soutěžích. Fakta – branky: Cihi a T. Pavlíček po 2, Valenta. Rozhodčí: Kolumpek. ŽK: 1:4. Diváků: 260. Poločas: 4:0. Sobotka: Novák – Kalfus, T. Pavlíček, Tůma, Drbohlav – Valenta, J. Pavlíček, Kožíšek, Ort – Nývlt, Cihi. Připraveni Fintejs, Halbych, Outěnický. Jičíněves: Šoltys – P. Komárek, L. Míšek, M. Konůpek, Fr. Vaníček, L. Štrauss, J. Vlasatý, P. Ungr, J. Picek, J. Vinklář, J. Koula. Střídal M. Korejs.

Železnice B – Kopidlno 0:10
Hosté přijeli do Železnice jako poslední tým tabulky a domácí se zachovali jako velice příjemný a pozorný hostitel, když svému soupeři dovolili naprosto vše a uřízli si pořádnou porci ostudy. Fakta – branky: Šimánek, V. Kulhánek po 2, Komárek, Zikmund, Hnát (pen.), V. Sedláček, P. Košek, Klaban. Rozhodčí: M. Hron. ŽK: 1:0. Diváci : 44. Poločas: 0:3. Železnice B: Kořínek – St. Janda, Repka, Popek, Kyselo – Louma, Roudný (74. Jakubec), I. Janda, Havel – J. Sedláček Mika (59. Červený). Trenér Haratický. Kopidlno: Mäsiar – Klaban, J. Škaloud, J. Hnát, F. Škaloud – Zikmund (59. M. Košek), Kulhánek, Komárek, P. Košek – Šimánek, Berounský (16. V. Sedláček). Trenér Muška.