Sobota 2. července

MALÁ KOPANÁ
Jičín: Na Matějkově cvičišti proběhne druhý ročník turnaje O putovní pohár starosty, který se koná pod záštitou ing. Martina Puše. Pro vítězné družstvo je připraven sud piva. Celá akce má charakter benefice, podporu hokeje v okresním městě. Začíná se v 8 hodin, startovné 700 korun za družstvo, po celý den se budou prodávat hokejové klobásky a čepovat pivo. Po skončení turnaje následuje zábava a koncert skupin.

Jičíněves: Svazek obcí Mariánská zahrada ve spolupráci s obcí Jičíněves a TJ Sokol Jičíněves pořádají turnaj v malé kopané. Na hřišti se bude hrát o velký putovní pohár. Diplomy jsou připraveny pro všechna družstva a poháry pro první, druhé a třetí v pořadí. Do letošního 3. ročníku se už přihlásila družstva z členských obcí Bukvice, Bystřice, Jičíněves, Kopidlno, Nemyčeves, Vitiněves a Vršce. Přihlaste se u Elišky Formanové (e-mail jforman@sendme.cz, bukvice@tiscali.cz, telefon 607 969 822) nebo v sobotu ráno na hřišti. Rozlosování začne v 7.30 hodin. Občerstvení je zajištěno.

Chomutice: Již pátý ročník turnaje O pohár starosty začíná v 8 hodin prezentací, v 9.00 nastoupí účastníci k prvním zápasům, které potrvají do 16.30. Po jejich skončení přijde na vyhlášení výsledků, předání pohárů a věcných cen (soudky, šampaňské) Loňské prvenství obhajuje celek Legendy Valdice. Bohaté občerctvení zajištěno po celý den i večer.