V posledním dvanáctém dějství uspěl Jiří Knap ze Staré Paky, který jako jediný získal sedmnáct bodů a je vítězem kola. Z celkového prvenství se může radovat Lenka Styblíková, která „natipovala“ 105 bodů, druhý skončil Karel Medlík starší a třetí Radka Medlíková. Velmi dobře si vedly ženy, v extralize jich je pět. Konečné pořadí má tuto podobu.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)


JC0082 Lenka Styblíková, Slatiny 11 105
JC0147 Karel Medlík st., Hořice 11 102
JC0102 Radka Medlíková, Miletín 14 99
JC0115 Luděk Drbohlav, Valdice 11 93
JC0078 Roman Voldán st., Jičín 11 93
JC0139 Aneta Vydrová, Hořice 8 93
JC0144 Josef Janata, Slatiny 11 90
JC0083 Kateřina Styblíková, Slatiny 11 90
JC0090 Jaromír Styblík, Slatiny 11 87
JC0089 Klára Styblíková, Slatiny 11 87
JC0002 Tomáš Houška, Jičín 8 87


1. LIGA (12. – 32. místo)


JC0041 Libuše Šimůnková, Jičín 11 84
JC0138 Vladimír Blíma, Hořice 8 84
JC0155 Otakar Fendrych, Brdo 8 84
JC0153 Lukáš Skrbek, Brdo 8 84
JC0087 Ladislav Komárek ml., Kopidlno 5 82
JC0132 Jaroslav Patřín ml., Lužany 14 81
JC0118 Vlastimil Sudek, Libuň 14 81
JC0045 Lukáš Kolumpek, Jičín 11 81
JC0031 Zdeněk Štolovský, Hlásná Lhota 11 81
JC0151 Jakub Vích, Robousy 11 81
JC0077 Michal Voldán, Jičín 11 81
JC0055 Petr Hanuš, Jičín 8 81
JC0100 Marie Medlíková, Hořice 5 81
JC0152 Romana Skrbková, Brdo 5 81
JC0038 Jiřina Černá, Jičín 11 78
JC0062 Dušan Koros, Jičín 11 78
JC0075 Marta Voldánová, Jičín 11 78
JC0108 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 11 78
JC0088 Vladislav Nováček, Jičín 8 78
JC0129 Josef Novotný ml., Slatiny 8 78
JC0096 Libor Myšík, Jičín 5 78


2. LIGA (33. – 53. místo)


JC0070 Miloslav Bílek, Jičín 11 76
JC0133 Jiří Knap, St. Paka 17 75
JC0171 Miroslav Čeřovský, St. Smrkovice 14 75
JC0052 Karel Halíř, Milíčeves 14 75
JC0116 František Lachman, Jičín 11 75
JC0130 Josef Novotný, Slatiny 11 75
JC0095 Štepán Dvořák, Jičín 8 75
JC0007 Renata Staňková, Jičín 8 75
JC0039 Petr Šimůnek, Jičín 8 75
JC0073 Petr Špicar, Jičíněves 8 75
JC0079 Hana Voldánová, Jičín 8 75
JC0190 Josef Dytrych, Železnice 14 73
JC0175 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 8 72
JC0122 Miloslav Vlasatý, Hořice 8 72
JC0179 Tomáš Fendrych, Brdo 5 72
JC0183 Michal Fendrych, Brdo 5 72
JC0057 Pavlína Jónová, Chomutice 5 72
JC0135 Jindřich Novotný, Hořice 8 70
JC0103 Lukáš Čížek, Pardubice 5 70
JC0131 Jaroslav Patřín st., Lužany 14 69
JC0001 Josef Khol, Vitiněves 11 69


3. LIGA (54. – 74. místo)


JC0154 Helena Skrbková, Brdo 11 69
JC0081 Zdenka Styblíková, Slatiny 11 69
JC0067 Jiří Vitík, Jičín 11 69
JC0113 Olga Hasanová, Libošovice 8 69
JC0047 Zdena Kolumpková, Jičín 5 69
JC0148 Petra Sychrová, Třebnouševes 5 69
JC0184 Pavel Obermajer, Popovice 11 67
JC0035 Zdena Gottwaldová, Jičín 0 67
JC0176 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 11 66
JC0068 Lucie Novotná, Jičín 8 66
JC0145 Marek Janata, Slatiny 5 66
JC0178 Jan Kodym, Vrchovina 5 66
JC0074 Jiří Voháňko, Třtěnice 5 66
JC0136 Jiří Roza, Hořice 11 63
JC0003 Simona Houšková, Jičín 8 63
JC0127 Josef Kotnik, Chyjice 8 63
JC0101 Roman Schmidt, H. Králové 8 63
JC0110 Bohumil Císař, Sedliště 5 63
JC0071 Josef Janata ml., Slatiny 5 63
JC0149 Karel Medlík, Hořice 5 63
JC0169 Jaroslav Plechatý, Úlibice 5 63


DIVIZE (75. – 95. místo)


JC0004 Jakub Zvelebil, Nová Paka 5 63
JC0042 Vojtěch Habr, Kbelnice 0 62
JC0159 Jana Skřivánková, Jičín 0 62
JC0013 Iveta Dejlová, Jičín 11 61
JC0084 Pavel Kozák, Železnice 0 61
JC0051 Petra Duřtová, Milíčeves 11 60
JC0125 František Vycpálek, Milíčeves 11 60
JC0174 Petr Jezbera, L. Bělohrad 8 60
JC0124 Vladimír Špáta, Lužany 8 60
JC0053 Jaroslav Kos, Jičín 2 60
JC0046 Jindra Kolumpek, Jičín 11 59
JC0193 Pavel Šilhan, Kac. Lhota 8 59
JC0011 Jiří Cimprich, Jičín 0 59
JC0033 Miloslav Gottwald, Jičín 0 59
JC0034 Miloslav Gottwald ml., Jičín 0 59
JC0010 Ladislav Křivka, Jičín 0 59
JC0036 Dana Pohanová, Praha 10 0 59
JC0028 Zdeněk Sýkora, Roveň 0 59
JC0106 Jana Šormová, L. Bělohrad 0 59
JC0134 Marta Novotná, Hořice 11 58
JC0192 Dušan Ždárský, Kac. Lhota 11 58


KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)


JC0014 Helena Dejlová, Jičín 8 58
JC0186 Milan Vršťala, Nová Paka 8 58
JC0180 Otakar Fendrych st., Brdo 5 58
JC0021 Jan Halčák, Jičín 0 58
JC0150 Vlastimil Černý, Ostroměř 14 57
JC0066 Jaromír Jelínek, Jičín 11 57
JC0008 Alois Dejl, Jičín 8 57
JC0019 Miloslav Dejl, Liberec 8 57
JC0141 Pavel Fikar, Hořice 8 57
JC0170 Jaroslav Plechatý st., Úlibice 8 57
JC0123 Vladimír Špáta ml., Lužany 2 57
JC0146 Milan Mencl, Rohoznice 0 57
JC0058 Ondřej Jón, Chomutice -1 57
JC0009 Zdeněk Buchta, Jičín 0 56
JC0017 Lucie Dejlová, Jičín 0 56
JC0043 Stanislava Habrová, Kbelnice 0 56
JC0023 Kateřina Halčáková, Jičín 0 56
JC0027 Olga Ozdinová, D. Bousov 0 56
JC0029 St. Sýkora, Roveň 0 56
JC0076 Roman Voldán, Jičín 0 55
JC0137 Dana Rozová, Hořice 11 54


OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)


JC0044 Káťa Kolumpková, Jičín 2 54
JC0177 Ingrid Portyková, L. Bělohrad 2 54
JC0069 Soňa Bílková, Jičín -4 54
JC0086 Ladislav Komárek st., Kopidlno 8 53
JC0037 Petr Černý, Jičín 0 53
JC0015 Martin Dejl ml., Jičín 0 53
JC0024 Pavel Ozdin, D. Bousov 0 53
JC0030 Zdena Sýkorová, Roveň 0 53
JC0040 Petr Šimůnek ml., Jičín 0 53
JC0104 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 0 53
JC0187 Robert Zhouf, Konecchlumí 0 53
JC0188 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 0 53
JC0012 Martin Dejl, Jičín 11 52
JC0143 Miroslav Kracík, Jičín 11 52
JC0050 Daniel Duřt, Milíčeves 5 52
JC0111 Bóďa Císařová, Sedliště 8 51
JC0126 Marek Růžička, Veliš 8 51
JC0172 Zdeněk Věchet, Nová Paka 8 51
JC0140 Josef Vydra, Hořice 8 51
JC0109 Mil. Wagenknechtová, Vidochov 5 51
JC0005 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 5 51


OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)


JC0065 Blanka Jelínková, Jičín 2 51
JC0018 Martina Dejlová, Jičín 0 50
JC0162 Milan Holec, Třtěnice 0 50
JC0026 Tereza Ozdinová, D. Bousov 0 50
JC0119 Stanislav Kozák, Železnice 8 49
JC0064 Zdeněk Mazáček, Libáň 2 49
JC0020 Jan Halčák, Osenice 0 49
JC0156 Tomáš Vích, Robousy 14 48
JC0107 Jiří Hamáček, Nová Paka 11 48
JC0056 Stanislav Fejfar, Bartoušov 5 48
JC0054 Dagmar Kroutilová, Jičín 5 48
JC0164 Miloš Nožička, Lukavec 5 48
JC0049 Josef Zachoval, Jičín 0 48
JC0097 Václav Kameník, Jičín 14 47
JC0160 Věra Babušíková, Jičín 0 47
JC0025 Pavel Ozdin st., D. Bousov 0 47
JC0032 Jiří Štolovský, Hlásná Lhota 0 47
JC0189 Václav Zhouf, Konecchlumí 0 47
JC0173 Jaroslav Věchet, Stará Paka 8 46
JC0006 Patrik Růžička, Libín 0 46
JC0121 Josef Semrád, Valdice 0 46


NERELIGA (159. – 179. místo)


JC0117 Martin Šveda, Valdice 0 46
JC0059 Miloš Jón, Chomutice 8 45
JC0181 Magda Lachmanová, Jičín 8 45
JC0182 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 44
JC0105 Lenka Šormová, L. Bělohrad 0 44
JC0165 Tereza Svobodová, Chroustov 8 43
JC0166 Josef Kutnar, Slavhostice 5 43
JC0112 Jiří Hasan, Libošovice 2 40
JC0168 Miroslav Žák, Popovice 5 39
JC0085 Tomáš Komárek, Kopidlno 2 38
JC0022 Tereza Halčáková, Osenice 0 38
JC0157 Josef Nosák, Jičín 5 35
JC0016 Lenka Dejlová, Jičín 0 35
JC0142 Alois Strnad, Hlásná Lhota -4 33
JC0061 Fr. Štolovský, Hlásná Lhota 0 31
JC0114 Milena Rueggová, Rovensko p. Tr. 11 30
JC0099 Ivana Malá, Třebovětice 0 29
JC0098 Jiří Malý, Třebovětice 0 29
JC0091 Eva Jaroszová, Milíčeves 0 26
JC0093 Eva Romanová, Milíčeves 0 26
JC0167 Aleš Fejfar, Bartoušov 2 24


MIMO SOUTĚŽ (180. – 195. místo)


JC0128 Helena Růžicková, Veliš 2 24
JC0072 Zdeněk Špicar, Jičíněves 0 24
JC0191 Josef Drusan, Popovice 8 23
JC0048 Marcela Žáková, Popovice -4 22
JC0063 Jan Švorc, Libáň 8 21
JC0120 Lubomír Šveda, Valdice 0 20
JC0185 Miloš Ždárský, Kac. Lhota 0 20
JC0163 Eva Sedláčková, Třtěnice 0 17
JC0092 Zdeněk Roman, Milíčeves 0 15
JC0161 Martin Sedláček, Třtěnice 0 11
JC0094 Miroslav Nožička, Soběraz 0 8
JC0080 Zdeněk Čtvrtečka, Bystřice 0 3
JC0060 Karel Kosejk, Vitiněves 0 0
JC0158 Zdeňka Nosáková, Jičín 0 -8
JC0194 Nela Věchetová, St. Paka 2 -11
JC0195 Antonín Urban, Kozojedy -4 -16


V prvním sloupku je uveden bodový zisk v daném kole, ve druhém celkový. V případě nesrovnalosti volejte sport 493 522 833. (sá)