Je za námi další kolo, do kterého vstoupilo 121 startujících. V sedmém dějství si nejlépe vedl Patrik Matouš z Jičína, který jako jediný získal 12 bodů. V prvním kole byl nejlepší Roman Schmidt z Hradce Králové, ve druhém Daniel Duřt z Milíčevsi, ve třetím Karel Medlík, ve čtvrtém Adam Medlík, v pátém Oldřich Čapek, v šestém František Matějka. Tentokrát šestkrát vyhráli domácí, dvakrát hosté, jedna remíza a jeden zápas se nehodnotil (soupeř nepřijel). V čele pořadí zůstal Karel Medlík, který má devítibodový náskok.

 A zde jsou správné tipy. 1. (0:0) – 0, 2. (1:0) – 1, 3. (4:1) – 1, 4. (0:4) – 2, 5. (2:1) – 1, 6. (5:3) – 1, 7. (3:2) – 1, 8. (0:3) – 2, 9. (nehodnotíme) – 10. (5:2) – 1. Supertrefa 36! Ve výsledkové listině se objevuje několik nul. Protože je hodnoceno pouze devět zápasů, dostali se k tomu číslu Ti, co uhodli tři utkání, dalších šest už ne.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0061 Karel Medlík st., Hořice 6 54
JC0068 Jiří Hasan, Libošovice 9 45
JC0091 Alois Dejl, Jičín 6 39
JC0064 Roman Schmidt, H. Králové 6 39
JC0108 Patrik Matouš, Jičín 12 37
JC0007 Václav Kameník, Jičín 6 36
JC0089 Josef Khol, Vitiněves 6 36
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 6 36
JC0009 Dagmar Poláková, Jičín 6 36
JC0083 Lukáš Čížek, Pardubice 6 33
JC0005 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 6 33

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 3 33
JC0086 František Matějka, Nová Paka 3 33
JC0077 Adam Medlík, Třebnouševes 3 33
JC0059 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 9 30
JC0011 Miroslav Kracík, Jičín 9 30
JC0085 David Zelingr, Jičín 9 30
JC0079 Kateřina Dušková, Třebnouševes 6 30
JC0102 Vojtěch Kazda, Vrchovina 6 30
JC0078 Milan Šimek, Soběraz 6 30
JC0008 František Polák, Jičín 3 30
JC0097 Pavel Ozdin, Osenice 0 30
JC0002 Jaroslav Patřín ml., Lužany 0 30
JC0115 Pavel Ozdin st., Dolní Bousov 6 28
JC0116 Olga Ozdinová, Dolní Bousov 6 28
JC0051 Simona Houšková, Jičín 6 27
JC0018 Tomáš Nálevka, Hořice 6 27
JC0022 Jiří Roza, Hořice 3 27
JC0120 Petr Černý, Jičín 6 25
JC0092 Helena Dejlová, Jičín 6 24
JC0021 Pavel Fikar, Hořice 6 24
JC0036 Jaroslav Voldán, Jičín 6 24

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0019 Aneta Vydrová, Hořice 3 24
JC0031 Michal Voldán, Jičín 0 24
JC0063 Petra Sychrová, Třebnouševes -3 24
JC0114 Zdeněk Munzar, Podoliby 3 22
JC0073 Vladislav Nováček, Jičín 9 21
JC0101 Dominik Věchet, Nová Paka 9 21
JC0093 Jan Halčák, Jičín 6 21
JC0057 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 6 21
JC0013 Helena Růžičková, Veliš 6 21
JC0030 Vladimír Pavlata, Jičín 3 21
JC0023 Dana Rozová, Hořice 3 21
JC0046 Helena Fendrychová, Brdo 0 21
JC0095 Tereza Halčáková, Osenice 0 21
JC0066 Olda Čapek, Jičín 3 19
JC0111 Daniel Duřt, Milíčeves 3 19
JC0065 Jaroslav Novotný, Obora 3 19
JC0117 Martin Dejl, Louny 0 19
JC0110 Petra Duřtová, Milíčeves 0 19
JC0055 Radek Šorm, L. Bělohrad -6 19
JC0037 Jaromír Styblík, Slatiny 9 18
JC0043 Kateřina Kolumpková, Jičín 3 18

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0087 Vlastimil Sudek, Libuň 3 18
JC0034 Roman Voldán st., Jičín 0 18
JC0032 Marta Voldánová, Jičín -3 18
JC0105 Pavel Bodlák, Kopidlno 6 16
JC0118 Lenka Dejlová, Louny 0 16
JC0070 Petr Špicar, Jičíněves 6 15
JC0017 Vladimír Blíma, Hořice 3 15
JC0041 Kačka Styblíková, Slatiny 3 15
JC0033 Roman Voldán ml., Jičín 3 15
JC0020 Josef Vydra, Hořice 3 15
JC0094 Jan Halčák, Osenice 0 15
JC0067 Olga Hasanová, Libošovice 0 15
JC0062 Karel Medlík, Třebnouševes 0 15
JC0038 Klára Styblíková, Slatiny 0 15
JC0035 Hana Voldánová, Jičín 0 15
JC0096 Kateřina Halčáková, Jičín -6 15
JC0056 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 6 14
JC0104 Michal Tomeš, Nová Paka 6 13
JC0109 Karel Halíř, Milíčeves 3 13
JC0113 Tomáš Komárek, Kopidlno 3 13
JC0119 Jiřina Černá, Jičín 0 13

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín 9 12
JC0060 Radek Kahánek, L. Bělohrad 6 12
JC0075 Pavel Tobiáš, Kopidlno 6 12
JC0025 Marek Fejfar, Jičíněves 3 12
JC0015 Miloš Jón, Chomutice 3 12
JC0004 František Vycpálek, Milíčeves 3 12
JC0090 Iveta Dejlová, Jičín 0 12
JC0045 Otakar Fendrych, Brdo 0 12
JC0016 Ondřej Jón, Chomutice 0 12
JC0084 Zdeněk Matouš, Jičín 0 12
JC0006 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 0 12
JC0081 Aneta Doležalová, Jičín 0 11
JC0054 Michal Šorm, L. Bělohrad 3 10
JC0121 Iva Kánská, Lužany 9 9
JC0052 Tomáš Houška, Jičín 3 9
JC0010 Dagmar Kroutilová, Jičín 3 9
JC0100 Tomáš Malý, Podlevín 3 9
JC0076 Marie Medlíková, Hořice 3 9
JC0040 Zdenka Styblíková, Slatiny 3 9
JC0039 Lenka Styblíková, Slatiny 3 9
JC0026 Stanislav Fejfar, Jičíněves 0 9

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 121. místo)
JC0071 Dušan Koros, Jičín 0 9
JC0069 Stanislav Kozák, Železnice 0 9
JC0098 Tereza Ozdinová, Osenice -6 9
JC0082 Antonín Urban, Kozojedy 0 8
JC0080 Miloš Svoboda, Jičín 0 7
JC0103 Michael Věchet, Nová Paka -6 7
JC0044 Zdenka Kolumpková, Jičín 6 6
JC0014 Josef Kotnik, Chyjice 3 6
JC0049 Lukáš Skrbek, Brdo 0 6
JC0047 Helena Skrbková, Brdo 0 6
JC0024 Karel Šulc, Lužany 0 5
JC0106 Josef Zachoval, Turnov 0 5
JC0099 Marek Česák, Nová Paka 0 4
JC0072 David Rozsypal, Jičín 0 4
JC0088 Miroslav Čech, Robousy -3 4
JC0012 Marek Růžička, Veliš 0 3
JC0048 Romana Skrbková, Brdo 0 3
JC0028 František Lachman, Jičín -3 3
JC0112 Ladislav Komárek, Kopidlno 0 2
JC0107 Zdeněk Rozsypal, Jičín 0 1
JC0053 Petra Šormová, L. Bělohrad 0 1
JC0058 Petr Jezbera, L. Bělohrad -6 0
JC0050 Tomáš Houška ml., Jičín -3 -3
JC0027 Aleš Fejfar, Jičíněves 0 -9
JC0042 Jindra Kolumpek, Jičín -3 -15
JC0029 Josef Masopust, Mlázovice -3 -18

V prvním sloupku je počet bodů, ve druhém celkový zisk. V případě nejasnosti volejte 493 522 833. ⋌(epá)