V osmém dějství si nejlépe vedl Petr Jezbera z Lázní Bělohradu, který uspěl v supertrefě. V prvním kole byl nejlepší Roman Schmidt z Hradce Králové, ve druhém Daniel Duřt z Milíčevsi, ve třetím Karel Medlík, ve čtvrtém Adam Medlík, v pátém Oldřich Čapek, v šestém František Matějka, v sedmém Patrik Matouš.

Tentokrát šestkrát vyhráli domácí, čtyřikrát uspěli hosté, nemáme jedinou remízu. V čele pořadí zůstává Karel Medlík starší z Hořic, který si polepšil má již dvanáctibodobový náskok. Soutěž skončí o víkendu 5. a 6. listopadu resp. 9. listopadu.

 A zde jsou správné tipy. 1. (2:0) – 1, 2. (4:1) – 1, 3. (4:1) – 1, 4. (0:1) – 2, 5. (0:5) – 2, 6. (4:0) – 1, 7. (3:2) – 1, 8. (1:5) – 2, 9. (0:4) – 2, 10. (3:2) – 1. Supertrefa 42!

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0061 Karel Medlík st., Hořice 11 65
JC0068 Jiří Hasan, Libošovice 8 53
JC0007 Václav Kameník, Jičín 11 47
JC0091 Alois Dejl, Jičín 8 47
JC0064 Roman Schmidt, H. Králové 8 47
JC0108 Patrik Matouš, Jičín 8 45
JC0079 Kateřina Dušková, Třebnouševes 14 44
JC0083 Lukáš Čížek, Pardubice 11 44
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 8 44
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 8 41
JC0089 Josef Khol, Vitiněves 5 41

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0022 Jiří Roza, Hořice 11 38
JC0002 Jaroslav Patřín ml., Lužany 8 38
JC0008 František Polák, Jičín 8 38
JC0085 David Zelingr, Jičín 8 38
JC0086 František Matějka, Nová Paka 5 38
JC0005 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 38
JC0009 Dagmar Poláková, Jičín 2 38
JC0092 Helena Dejlová, Jičín 11 35
JC0018 Tomáš Nálevka, Hořice 8 35
JC0102 Vojtěch Kazda, Vrchovina 5 35
JC0097 Pavel Ozdin, Osenice 5 35
JC0078 Milan Šimek, Soběraz 5 35
JC0077 Adam Medlík, Třebnouševes 2 35
JC0115 Pavel Ozdin st., Dolní Bousov 5 33
JC0116 Olga Ozdinová, Dolní Bousov 5 33
JC0057 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 11 32
JC0051 Simona Houšková, Jičín 5 32
JC0059 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 2 32
JC0011 Miroslav Kracík, Jičín 2 32
JC0120 Petr Černý, Jičín 5 30
JC0073 Vladislav Nováček, Jičín 8 29

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0023 Dana Rozová, Hořice 8 29
JC0031 Michal Voldán, Jičín 5 29
JC0066 Olda Čapek, Jičín 8 27
JC0117 Martin Dejl, Louny 8 27
JC0111 Daniel Duřt, Milíčeves 8 27
JC0110 Petra Duřtová, Milíčeves 8 27
JC0114 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 27
JC0017 Vladimír Blíma, Hořice 11 26
JC0043 Kateřina Kolumpková, Jičín 8 26
JC0032 Marta Voldánová, Jičín 8 26
JC0013 Helena Růžičková, Veliš 5 26
JC0101 Dominik Věchet, Nová Paka 5 26
JC0021 Pavel Fikar, Hořice 2 26
JC0036 Jaroslav Voldán, Jičín 2 26
JC0019 Aneta Vydrová, Hořice 2 26
JC0105 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 24
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín 11 23
JC0062 Karel Medlík, Třebnouševes 8 23
JC0046 Helena Fendrychová, Brdo 2 23
JC0063 Petra Sychrová, Třebnouševes -1 23
JC0109 Karel Halíř, Milíčeves 8 21

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0104 Michal Tomeš, Nová Paka 8 21
JC0118 Lenka Dejlová, Louny 5 21
JC0065 Jaroslav Novotný, Obora 2 21
JC0055 Radek Šorm, L. Bělohrad 2 21
JC0025 Marek Fejfar, Jičíněves 8 20
JC0094 Jan Halčák, Osenice 5 20
JC0067 Olga Hasanová, Libošovice 5 20
JC0020 Josef Vydra, Hořice 5 20
JC0037 Jaromír Styblík, Slatiny 2 20
JC0034 Roman Voldán st., Jičín 2 20
JC0030 Vladimír Pavlata, Jičín -1 20
JC0056 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 5 19
JC0119 Jiřina Černá, Jičín 5 18
JC0026 Stanislav Fejfar, Jičíněves 8 17
JC0052 Tomáš Houška, Jičín 8 17
JC0121 Iva Kánská, Lužany 8 17
JC0071 Dušan Koros, Jičín 8 17
JC0040 Zdenka Styblíková, Slatiny 8 17
JC0045 Otakar Fendrych, Brdo 5 17
JC0015 Miloš Jón, Chomutice 5 17
JC0016 Ondřej Jón, Chomutice 5 17

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0004 František Vycpálek, Milíčeves 5 17
JC0006 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 5 17
JC0038 Klára Styblíková, Slatiny 2 17
JC0041 Kačka Styblíková, Slatiny 2 17
JC0035 Hana Voldánová, Jičín 2 17
JC0087 Vlastimil Sudek, Libuň -1 17
JC0093 Jan Halčák, Jičín -4 17
JC0103 Michael Věchet, Nová Paka 8 15
JC0058 Petr Jezbera, L. Bělohrad 14 14
JC0014 Josef Kotnik, Chyjice 8 14
JC0098 Tereza Ozdinová, Osenice 5 14
JC0039 Lenka Styblíková, Slatiny 5 14
JC0090 Iveta Dejlová, Jičín 2 14
JC0096 Kateřina Halčáková, Jičín -1 14
JC0070 Petr Špicar, Jičíněves -1 14
JC0033 Roman Voldán ml., Jičín -1 14
JC0095 Tereza Halčáková, Osenice -7 14
JC0113 Tomáš Komárek, Kopidlno 0 13
JC0080 Miloš Svoboda, Jičín 5 12
JC0054 Michal Šorm, L. Bělohrad 2 12
JC0084 Zdeněk Matouš, Jičín 0 12

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 122. místo)
JC0049 Lukáš Skrbek, Brdo 5 11
JC0100 Tomáš Malý, Podlevín 2 11
JC0076 Marie Medlíková, Hořice 2 11
JC0060 Radek Kahánek, L. Bělohrad -1 11
JC0024 Karel Šulc, Lužany 5 10
JC0081 Aneta Doležalová, Jičín -1 10
JC0053 Petra Šormová, L. Bělohrad 8 9
JC0069 Stanislav Kozák, Železnice 0 9
JC0044 Zdenka Kolumpková, Jičín 2 8
JC0047 Helena Skrbková, Brdo 2 8
JC0082 Antonín Urban, Kozojedy 0 8
JC0075 Pavel Tobiáš, Kopidlno -4 8
JC0107 Zdeněk Rozsypal, Jičín 5 6
JC0122 Miluše Líbalová, Nová Paka 5 5
JC0028 František Lachman, Jičín 2 5
JC0012 Marek Růžička, Veliš 2 5
JC0048 Romana Skrbková, Brdo 2 5
JC0106 Josef Zachoval, Turnov 0 5
JC0010 Dagmar Kroutilová, Jičín -4 5
JC0088 Miroslav Čech, Robousy 0 4
JC0099 Marek Česák, Nová Paka 0 4
JC0072 David Rozsypal, Jičín 0 4
JC0112 Ladislav Komárek, Kopidlno 0 2
JC0027 Aleš Fejfar, Jičíněves 5 -4
JC0050 Tomáš Houška ml., Jičín -1 -4
JC0042 Jindra Kolumpek, Jičín 8 -7
JC0029 Josef Masopust, Mlázovice -7 -25

V prvním sloupku je uveden počet bodů, ve druhém celkový zisk. V případě nejasnosti volejte 493 522 833. ⋌(epá)