Máme za sebou čtvrté kolo, do něhož vstoupilo 128 startujících. Tentokrát si nejlépe vedla Helena Růžičková z Veliše, podařil se ji husarský kousek v podobě 20 bodů! Blahopřejeme! Vítězství v kole ji vyneslo na třetí místo průběžného pořadí, když na vedoucí Petru Sychrovou ztrácí šest bodů. Tentokrát sedmkrát vyhráli domácí, hosté uspěli pouze dvakrát a máme i jednu remízu.

 1. (0:1) – 2, 2. (1:3) – 2, 3. (1:0) – 1, 4. (5:0) – 1, 5. (2:0) – 1, 6. (3:1) – 1, 7. (4:1) – 1, 8. (2:1) – 1, 9. (2:2) – 0, 10. (5:1) – 1.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0064 Petra Sychrová, Třebnouševes 17 41
JC0089 Kateřina Styblíková, Slatiny 14 38
JC0013 Helena Růžičková, Veliš 20 35
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 17 35
JC0097 Josef Janata ml., Slatiny 14 35
JC0044 Kateřina Kolumpková, Jičín 14 35
JC0087 Jaromír Styblík, Slatiny 14 35
JC0088 Klára Styblíková, Slatiny 14 35
JC0033 Milan Šimek, Soběraz 14 35
JC0063 Roman Schmidt, H. Králové 11 35
JC0104 Vlastimil Sudek, Libuň 8 35

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0049 Karel Šulc, Lužany 5 35
JC0092 Otakar Fendrych, Brdo 17 33
JC0005 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 8 33
JC0016 Hana Jedličková, Jičín 17 32
JC0036 Hana Voldánová, Jičín 17 32
JC0067 Helena Dejlová, Jičín 14 32
JC0110 Kateřina Dušková, Třebnouševes 14 32
JC0011 Stanislav Fejfar, Bartoušov 14 32
JC0030 Marek Fejfar, Bartoušov 14 32
JC0072 Jan Halčák, Osenice 14 32
JC0086 Karel Halíř, Milíčeves 14 32
JC0053 Josef Khol, Vitiněves 14 32
JC0014 Josef Kotnik, Chyjice 14 32
JC0025 Aleš Fejfar, Bartoušov 8 32
JC0076 Antonín Urban, Kozojedy 8 32
JC0068 Iveta Dejlová, Jičín 14 29
JC0056 Lucie Kazdová, Ostroměř 14 29
JC0075 Olga Ozdinová, Dolní Bousov 14 29
JC0002 Jaroslav Patřín ml., Lužany 14 29
JC0019 Aneta Vydrová, Hořice 14 29
JC0024 Pavel Bodlák, Kopidlno 11 29

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0061 Karel Medlík st., Hořice 11 29
JC0029 Pavel Šilhan, Kacákova Lhota 11 29
JC0057 Robert Zhouf, Konecchlumí 11 29
JC0042 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 8 29
JC0023 Dana Rozová, Hořice 8 29
JC0052 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 17 27
JC0006 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 17 27
JC0105 Marek Česák, Nová Paka 11 27
JC0040 Marek Hanuš, Sobotka 17 26
JC0017 Vladimír Blíma, Hořice 14 26
JC0066 Alois Dejl, Jičín 14 26
JC0069 Kateřina Halčáková, Jičín 14 26
JC0039 Vojtěch Hanuš, Sobotka 14 26
JC0098 Josef Janata, Slatiny 14 26
JC0046 Zdenka Kolumpková, Jičín 14 26
JC0059 Dušan Koros, Jičín 14 26
JC0077 Jaroslav Novotný, Obora 14 26
JC0074 Pavel Ozdin, Osenice 14 26
JC0073 Tereza Ozdinová, Osenice 14 26
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 14 26
JC0091 Zdenka Styblíková, Slatiny 14 26

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0090 Lenka Styblíková, Slatiny 14 26
JC0054 Václav Zhouf, Konecchlumí 14 26
JC0041 Petr Fiala, Podhorní Újezd 11 26
JC0021 Pavel Fikar, Hořice 11 26
JC0012 Marek Růžička, Veliš 11 26
JC0084 Daniel Duřt, Milíčeves 8 26
JC0106 Tomáš Houška ml., Jičín 5 26
JC0095 Romana Skrbková, Brdo 14 24
JC0051 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 17 23
JC0007 Václav Kameník, Jičín 17 23
JC0008 František Polák, Jičín 14 23
JC0009 Dagmar Poláková, Jičín 14 23
JC0037 Roman Voldán ml., Jičín 14 23
JC0082 Josef Hlaváček, Libunec 11 23
JC0107 Simona Houšková, Jičín 11 23
JC0034 Roman Voldán, Jičín 11 23
JC0031 Jaroslav Voldán, Jičín 11 23
JC0108 Tomáš Houška, Jičín 8 23
JC0047 Jindra Kolumpek, Jičín 8 23
JC0062 Karel Medlík, Třebnouševes 8 23
JC0038 Jaromír Jelínek, Jičín 5 23

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0058 Ladislav Komárek ml., Kopidlno 14 21
JC0112 Ingrid Jezberová, L. Bělohrad 11 21
JC0071 Tereza Halčáková, Osenice 14 20
JC0065 Milan Karban, Loveč 14 20
JC0081 František Lachman, Jičín 14 20
JC0101 Tomáš Pavlata, Jičín 14 20
JC0102 Jakub Vích, Robousy 14 20
JC0004 František Vycpálek, Milíčeves 14 20
JC0015 Luděk Drbohlav, Popovice 11 20
JC0079 Josef Semrád, Valdice 11 20
JC0028 Vladimír Špáta ml., Lužany 11 20
JC0078 Martin Šveda, Valdice 11 20
JC0035 Marta Voldánová, Jičín 11 20
JC0055 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 11 20
JC0018 Tomáš Nálevka, Hořice 8 20
JC0022 Jiří Roza, Hořice 8 20
JC0027 Vladimír Špáta, Lužany 8 20
JC0010 Dagmar Kroutilová, Jičín 5 20
JC0032 Miloš Svoboda, Jičín 5 20
JC0043 Miroslav Kracík, Jičín 11 17
JC0085 Petr Špicar, Jičíněves 11 17

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0020 Josef Vydra, Hořice 5 17
JC0121 Martin Dejl, Louny 14 15
JC0114 Olga Hasanová, Libošovice 14 15
JC0120 Miroslav Valenta, Jičín 14 15
JC0122 Stanislav Kozák, Železnice 11 15
JC0096 Helena Fendrychová, Brdo 8 15
JC0116 Petr Kořínek, Valdice 8 15
JC0048 Iva Kánská, Lužany 8 14
JC0026 Marie Špátová, Lužany 8 14
JC0103 Jaroslava Víchová, Robousy 8 14
JC0060 Tomáš Komárek, Kopidlno 5 14
JC0119 Josef Pozner, Podoliby 11 13
JC0083 Petra Duřtová, Milíčeves 0 13
JC0094 Lukáš Skrbek, Brdo 11 12
JC0093 Helena Skrbková, Brdo 5 12
JC0070 Jan Halčák, Jičín 0 12
JC0128 David Rozsypal, Jičín 11 11
JC0109 Marie Medlíková, Hořice 5 11
JC0127 Ladislav Komárek st., Kopidlno 11 10
JC0124 Michal Fiala, Vojice 11 9
JC0118 Zdeněk Munzar, Podoliby 11 9

OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 128. místo)
JC0080 Lubomír Šveda, Valdice 11 8
JC0099 Marek Janata, Slatiny 5 8
JC0045 Zdeněk Rozsypal, Jičín 5 8
JC0100 Vladimír Pavlata, Jičín 2 8
JC0125 Martin Doleček, Jičín 5 7
JC0115 Jiří Hasan, Libošovice 11 6
JC0111 Petr Jezbera, L. Bělohrad 11 3
JC0126 Stanislav Mařan, Batín 0 2
JC0113 Miroslav Žák, Popovice -1 1
JC0123 Petra Hýblová, Bolehošť 2 0
JC0050 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 0 -3
JC0117 Karel Urban, Žamberk -1 -6

V prvním sloupku je uveden počet bodů v daném kole, ve druhém potom najdete celkový zisk. V případě nejasnosti volejte sportovní redakci, tel. 493 522 833. ⋌(js)