Je za námi další kolo, do kterého vstoupilo 120 startujících. V šestém dějství si nejlépe vedl František Matějka z Nové Paky, který jako jediný získal 11 bodů. V prvním kole byl nejlepší Roman Schmidt z Hradce Králové, ve druhém Daniel Duřt z Milíčevsi, ve třetím Karel Medlík, ve čtvrtém Adam Medlík, v pátém Oldřich Čapek.

Tentokrát pětkrát vyhráli domácí, dvakrát hosté a tři remízy. V čele pořadí zůstal Karel Medlík, který už má dvanáctibodový náskok.

 A zde jsou správné tipy. 1. (2:0) – 1, 2. (0:0) – 0, 3. (3:3) – 0, 4. (2:3) – 2, 5. (2:1) – 1, 6. (1:1) – 0, 7. (0:2) – 2, 8. (5:0) – 1, 9. (2:1) – 1, 10. (9:0) – 1. Supertrefa 37!

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0061 Karel Medlík st., Hořice 5 48
JC0068 Jiří Hasan, Libošovice 5 36
JC0091 Alois Dejl, Jičín 5 33
JC0064 Roman Schmidt, H. Králové -1 33
JC0086 František Matějka, Nová Paka 11 30
JC0007 Václav Kameník, Jičín 8 30
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 5 30
JC0097 Pavel Ozdin, Osenice 5 30
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 30
JC0009 Dagmar Poláková, Jičín 5 30
JC0089 Josef Khol, Vitiněves 2 30

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0077 Adam Medlík, Třebnouševes 2 30
JC0002 Jaroslav Patřín ml., Lužany 2 30
JC0008 František Polák, Jičín 8 27
JC0083 Lukáš Čížek, Pardubice 5 27
JC0063 Petra Sychrová, Třebnouševes 5 27
JC0005 Bohumír Wagenknecht, Vidochov -1 27
JC0055 Radek Šorm, L. Bělohrad 5 25
JC0108 Patrik Matouš, Jičín -1 25
JC0102 Vojtěch Kazda, Vrchovina 8 24
JC0022 Jiří Roza, Hořice 5 24
JC0078 Milan Šimek, Soběraz 5 24
JC0031 Michal Voldán, Jičín 5 24
JC0079 Kateřina Dušková, Třebnouševes -1 24
JC0115 Pavel Ozdin st., Dolní Bousov 5 22
JC0116 Olga Ozdinová, Dolní Bousov 5 22
JC0046 Helena Fendrychová, Brdo 5 21
JC0059 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 5 21
JC0095 Tereza Halčáková, Osenice 2 21
JC0011 Miroslav Kracík, Jičín 2 21
JC0032 Marta Voldánová, Jičín 2 21
JC0085 David Zelingr, Jičín 2 21

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0096 Kateřina Halčáková, Jičín -1 21
JC0051 Simona Houšková, Jičín -1 21
JC0018 Tomáš Nálevka, Hořice -1 21
JC0019 Aneta Vydrová, Hořice -1 21
JC0120 Petr Černý, Jičín 5 19
JC0117 Martin Dejl, Louny 5 19
JC0114 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 19
JC0110 Petra Duřtová, Milíčeves 2 19
JC0092 Helena Dejlová, Jičín 5 18
JC0030 Vladimír Pavlata, Jičín 2 18
JC0036 Jaroslav Voldán, Jičín 2 18
JC0034 Roman Voldán st., Jičín 2 18
JC0021 Pavel Fikar, Hořice -1 18
JC0023 Dana Rozová, Hořice -1 18
JC0118 Lenka Dejlová, Louny 5 16
JC0111 Daniel Duřt, Milíčeves 2 16
JC0065 Jaroslav Novotný, Obora 2 16
JC0066 Olda Čapek, Jičín -1 16
JC0094 Jan Halčák, Osenice 5 15
JC0013 Helena Růžičková, Veliš 5 15
JC0043 Kateřina Kolumpková, Jičín 2 15

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0098 Tereza Ozdinová, Osenice 2 15
JC0035 Hana Voldánová, Jičín 2 15
JC0057 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 0 15
JC0093 Jan Halčák, Jičín -1 15
JC0067 Olga Hasanová, Libošovice -1 15
JC0038 Klára Styblíková, Slatiny -1 15
JC0062 Karel Medlík, Třebnouševes -4 15
JC0087 Vlastimil Sudek, Libuň -4 15
JC0103 Michael Věchet, Nová Paka 2 13
JC0119 Jiřina Černá, Jičín -1 13
JC0016 Ondřej Jón, Chomutice 8 12
JC0017 Vladimír Blíma, Hořice 5 12
JC0020 Josef Vydra, Hořice 5 12
JC0090 Iveta Dejlová, Jičín 2 12
JC0045 Otakar Fendrych, Brdo -1 12
JC0084 Zdeněk Matouš, Jičín -1 12
JC0073 Vladislav Nováček, Jičín -1 12
JC0041 Kačka Styblíková, Slatiny -1 12
JC0033 Roman Voldán ml., Jičín -1 12
JC0101 Dominik Věchet, Nová Paka -4 12
JC0006 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov -7 12

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0081 Aneta Doležalová, Jičín 0 11
JC0109 Karel Halíř, Milíčeves 2 10
JC0105 Pavel Bodlák, Kopidlno -4 10
JC0113 Tomáš Komárek, Kopidlno -4 10
JC0026 Stanislav Fejfar, Jičíněves 8 9
JC0071 Dušan Koros, Jičín 8 9
JC0037 Jaromír Styblík, Slatiny 2 9
JC0070 Petr Špicar, Jičíněves 2 9
JC0025 Marek Fejfar, Jičíněves -1 9
JC0015 Miloš Jón, Chomutice -1 9
JC0069 Stanislav Kozák, Železnice -1 9
JC0004 František Vycpálek, Milíčeves -1 9
JC0056 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 2 8
JC0082 Antonín Urban, Kozojedy 0 8
JC0088 Miroslav Čech, Robousy 2 7
JC0054 Michal Šorm, L. Bělohrad 2 7
JC0080 Miloš Svoboda, Jičín 0 7
JC0104 Michal Tomeš, Nová Paka -4 7
JC0052 Tomáš Houška, Jičín 2 6
JC0047 Helena Skrbková, Brdo 2 6
JC0040 Zdenka Styblíková, Slatiny 2 6

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 120. místo)
JC0060 Radek Kahánek, L. Bělohrad -1 6
JC0010 Dagmar Kroutilová, Jičín -1 6
JC0028 František Lachman, Jičín -1 6
JC0076 Marie Medlíková, Hořice -1 6
JC0049 Lukáš Skrbek, Brdo -1 6
JC0039 Lenka Styblíková, Slatiny -1 6
JC0075 Pavel Tobiáš, Kopidlno -1 6
JC0058 Petr Jezbera, L. Bělohrad -4 6
JC0100 Tomáš Malý, Podlevín -4 6
JC0106 Josef Zachoval, Turnov 0 5
JC0024 Karel Šulc, Lužany -1 5
JC0072 David Rozsypal, Jičín 0 4
JC0099 Marek Česák, Nová Paka -4 4
JC0074 Jaromír Jelínek, Jičín 5 3
JC0014 Josef Kotnik, Chyjice 5 3
JC0012 Marek Růžička, Veliš 2 3
JC0048 Romana Skrbková, Brdo 2 3
JC0112 Ladislav Komárek, Kopidlno 0 2
JC0107 Zdeněk Rozsypal, Jičín -4 1
JC0053 Petra Šormová, L. Bělohrad -4 1
JC0050 Tomáš Houška ml., Jičín -1 0
JC0044 Zdenka Kolumpková, Jičín -4 0
JC0027 Aleš Fejfar, Jičíněves -4 -9
JC0042 Jindra Kolumpek, Jičín -7 -12
JC0029 Josef Masopust, Mlázovice -4 -15

V prvním sloupku je počet bodů, ve druhém celkový zisk. V případě nejasnosti volejte 493 522 833.⋌ (epá)