Nejlepší hráči celkového pořadí se mohou těšit na zajímavé ceny od partnera naší soutěže – firmy Elektro Berry.

Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připraveno pamětní tričko a pivní ceny od pivovaru Tambor. Tip liga začíná úvodním kolem o víkendu 2. a 3. dubna, první kupon se na stránkách objevil v pondělí 28. března. Absolutního vítěze budeme znát po 12. kole, jež je na programu o víkendu 18. a 19. června.

JAK TIPOVAT: 1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: Jičín, Husova 48 (schránka vlevo za vchodem). Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga“; 2. Na internetu na webových stránkách www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte).
První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje – jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dva dotazy: zda je nebo se chce stát předplatitelem Deníku.

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění výše potřebných údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.

Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

BODOVÁNÍ. Kupon obsahuje 10 zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Každý nevyplněný tip na zápas znamená dva minusové body. Dále hráč vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum -10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz.

 Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek nebo tipování na internetu je každý pátek v 16 hodin. ⋌ (re)