Od třetího kola nové fotbalové sezony zveřejňujeme přehled střelců v okresních a krajských soutěžích, včetně divize. Další tabulku jsme zpracovali a pohled na ni je docela zajímavý.
DIVIZE
1. FK Nová Paka (10 vstřelených branek): 3 – Bažík, 2 – Mačí, Brož, Kulhánek, 1 – Mičkal.

KRAJSKÝ PŘEBOR
SK Jičín (15): 7 – Voldán, 3 – Pivrnec, Macháček, 1 – Vacek, Zugar.
FK Lázně Bělohrad/Pecka (11): 4 – Rychecký, 2 – L. Jezbera, 1 – Kašík, Tomášek, Šrám, Mindl, Wagenknecht.
I. A TŘÍDA
Jiskra Hořice (10): 5 – Nálevka, 1 – Ruml, Kramule, Hudek, Kulhánek, Rubeš.
I. B TŘÍDA, skupina A
  TJ Sokol Libáň (18): 6 – Bányácski (dvě z pen.), 3 – Balcar, 2 – Zavřel, Radek Hlavatý, Mička 1 – Kohout, Smetana, Rampas.
Sokol Stará Paka (19): 7 – Kuchta (dvě z pen.), 4 – Topič, 2 – Šnajdr, 1 – Krejčí, Knap, Bíl, Zlatník, Pavlíček, Vrabec.
TJ Kopidlno (15): 7 – V. Kulhánek, 3 – Odvárko, 1 – Komárek, Machačný, Havelka, J. Dřímal, J. Brožíček.
SK Sobotka (19): 4 – Kubišta, 3 – Baše, Rulc, 2 – Halbych, Knobloch, Bárta, D. Macoun, 1 – vlastní soupeře (Trutnov B).
FC Milíčeves (11): 3 – Špicar, 2 – J. Roman ml., Novotný, 1 – Fejfar, Tománek, J. Roman st., L. Rejha.
SK Jičín B (9): 3 – Zugar (jednou z pen.), 2 – Zlámal, 1 – Bryscejn, Horáček, Kocourek ml., Pluhař.

OKRESNÍ PŘEBOR
SK Miletín (41): 10 – Němeček, 7 – Machačka (čtyřikrát z pen.), 6 – Bartoníček, 5 – Urban, 4 – Hátle, 3 – Kulina, 2 – Krátký 1 – L. Kněžourek, Nálevka. Dvě vlastní (Hořice B, Valdice).
Sokol Železnice (19): 7 – Vik (tři z pen.), 5 – Bičiště, 3 – Procházka, 1 – Pejskar, Pažout, T. Tominec, Nosek.
 SK Hošek Robousy (15): 4 – L. Drbohlav a M. Kaláb (jednou z pen.), 2 – J. Pěnička, 1 – M. Chýlek, L. Gritzer, P. Karásek, J. Pravda, vlastní Železnice.
SK Podskalan Podhradí (14): 3 – O. Merenus a Říha, 2 – Dobiáš, 1 – Louda, Hlaváč, Ramšák, Skřivánek, Dvořák, Zelinger (z pen.).
TJ Kopidlno B (20): 5 – Zd. Pekárek, 3 – M. Šafařík, 2 – Prášek, Vodička, T. Dřímal, O. Kořínek (jednou z pen.), 1 – V. Dyčenko, Janáček, Geršl, Machačný.

TJ Sokol Lužany (17): 4 – J. Šulc, 3 – L. Kryl, 2 – M. Fejfar, T. Ulvr, T. Berger (jednou z pen.), 1 – T. Zich, Zd. Jaroš, Wedlich, Topič.
Třešňový květ Žlunice (15): 4 – P. Jančák, 3 – R. Smolík, 2 – O. Sýs, P. Špinka, T. Pižl, 1 – Soukup, (vlastní Železnice).
SK Češov (11): 4 – Ouhrabka, 3 – Kořínek, 1 – Petr Haken, Benda, L. Šoltys (pen.), vlastní (L. Bělohrad/Pecka B).
FK Lázně Bělohrad–Pecka B (24): 8 – D. Jezbera (dvě z pen.), 5 – P. Jezbera, 4 – R. Suchánek, L. Jezbera, 1 – T. Marek, M. Černý, L. Kraus.
Jiskra Hořice B (16): 3 – Šlambera, Haman, 2 – Vondra, Vydra, Nálevka, Jindřich Kulhánek, 1 – Trejbal, Pour.
Sokol Chomutice (15): 4 – Pa. Huráň, 3 – J. Dědina, 2 – L. Morks, D. Jezbera, 1 – M. Sedláček, M. Šubrt, T. Scháňko, R. Balcar.
Sokol Jičíněves (16): 5 – L. Sajdl a Martin Pankrác, 3 – M. Letošník, 1 – Pospíšil, J. Pankrác, Zd. Roman.
SKP Valdice (17): 6 – M. Kubíček, 3 – T. Repka (dvakrát z pen.), 2 – P. Drahoňovský, M. Volšička, D. Mužíček, 1 – Kareš, Veverka.
FC Žeretice (7): 3 – J. Sklenář (jednou z pen.), 1 – Matějka, Bergman, Věchet, Nýdrle. ⋌ (jp)