Od třetího kola nové fotbalové sezony zveřejňujeme přehled střelců v okresních a krajských soutěžích, včetně divize. Další tabulku jsme zpracovali a pohled na ni je docela zajímavý.
DIVIZE
1. FK Nová Paka (10 vstřelených branek): 3 – Bažík, 2 – Mačí, Brož, Kulhánek, 1 – Mičkal.

KRAJSKÝ PŘEBOR
SK Jičín (16): 7 – Voldán, 3 – Pivrnec, Macháček, 1 – Vacek, Zugar, Haken.
FK Lázně Bělohrad/Pecka (12): 5– Rychecký, 2 – L. Jezbera, 1 – Kašík, Tomášek, Šrám, Mindl, Wagenknecht.
I. A TŘÍDA
Jiskra Hořice (10): 5 – Nálevka, 1 – Ruml, Kramule, Hudek, Kulhánek, Rubeš.

I. B TŘÍDA, skupina A
  TJ Sokol Libáň (21): 6 – Bányácski (dvě z pen.), 4 – Balcar, 3 – Radek Hlavatý, 2 – Zavřel, Mička 1 – Kohout, Smetana, Rampas, Balcar.
Sokol Stará Paka (22): 7 – Kuchta (dvě z pen.), 4 – Topič, 3 – Pavlíček, 2 – Šnajdr, 1 – Krejčí, Knap, Bíl, Zlatník, Vrabec, vlastní soupeře Janské Lázně.
TJ Kopidlno (18): 7 – V. Kulhánek, 3 – Odvárko, 1 – Komárek, Machačný, Havelka, J. Dřímal, J. Brožíček. Tři branky za kontumaci s Mladými Buky.
SK Sobotka (20): 4 – Kubišta, 3 – Baše, Rulc, Bárta, 2 – Halbych, Knobloch, D. Macoun, 1 – vlastní soupeře (Trutnov B).
FC Milíčeves (13): 4 – Špicar, 3 – Novotný, 2 – J. Roman ml., 1 – Fejfar, Tománek, J. Roman st., L. Rejha.
SK Jičín B (13): 3 – Zugar (jednou z pen.), 2 – Zlámal, Kocourek ml., Pluhař, 1 – Bryscejn, Horáček, Materna, Portyš.

OKRESNÍ PŘEBOR
SK Miletín (43): 10 – Němeček, 7 – Machačka (čtyřikrát z pen.), 6 – Bartoníček, 5 – Urban, Hátle, 3 – Kulina, 2 – Krátký, Nálevka 1 – L. Kněžourek, Dvě vlastní (Hořice B, Valdice).
Sokol Železnice (19): 7 – Vik (tři z pen.), 5 – Bičiště, 3 – Procházka, 1 – Pejskar, Pažout, T. Tominec, Nosek.
 SK Hošek Robousy (19): 5 – L. Drbohlav a M. Kaláb (dvakrát z pen.), 2 – J. Pěnička, L. Gritzer, J. Pravda, 1 – M. Chýlek, P. Karásek, vlastní Železnice.
SK Podskalan Podhradí (14): 3 – O. Merenus a Říha, 2 – Dobiáš, 1 – Louda, Hlaváč, Ramšák, Skřivánek, Dvořák, Zelinger (z pen.).
TJ Kopidlno B (20): 5 – Zd. Pekárek, 3 – M. Šafařík, 2 – Prášek, Vodička, T. Dřímal, O. Kořínek (jednou z pen.), 1 – V. Dyčenko, Janáček, Geršl, Machačný.
  TJ Sokol Lužany (18): 4 – J. Šulc, 3 – L. Kryl, T. Ulvr (jednou z pen.), 2 – M. Fejfar, T. Berger (jednou z pen.), 1 – T. Zich, Zd. Jaroš, Wedlich, Topič.
Třešňový květ Žlunice (19): 4 – P. Jančák, 3 – R. Smolík, T. Pižl, 2 – O. Sýs, P. Špinka, M. Fiala, 1 – Soukup, J. Calta (z pen.), (vlastní Železnice).
SK Češov (11): 4 – Ouhrabka, 3 – Kořínek, 1 – Petr Haken, Benda, L. Šoltys (pen.), vlastní (L. Bělohrad/Pecka B).

FK Lázně Bělohrad–Pecka B (29): 8 – D. Jezbera (dvě z pen.), 6 – R. Suchánek 5 – P. Jezbera, 4 – L. Jezbera, 3 – Rychecký, 1 – T. Marek, M. Černý, L. Kraus.
Jiskra Hořice B (18): 3 – Šlambera, Haman, 2 – Vondra, Vydra, Nálevka, Jindřich Kulhánek, 1 – Trejbal, Pour, R. Šafařík, M. Skalský.
Sokol Chomutice (16): 4 – Pa. Huráň, 3 – J. Dědina, 2 – L. Morks, D. Jezbera, 1 – M. Sedláček, M. Šubrt, T. Scháňko, R. Balcar, Jarda Novotný.
Sokol Jičíněves (16): 5 – L. Sajdl a Martin Pankrác, 3 – M. Letošník, 1 – Pospíšil, J. Pankrác, Zd. Roman.
SKP Valdice (18): 6 – M. Kubíček, 3 – T. Repka (dvakrát z pen.), D. Mužíček, 2 – P. Drahoňovský, M. Volšička, 1 – Kareš, Veverka.
FC Žeretice (7): 3 – J. Sklenář (jednou z pen.), 1 – Matějka, Bergman, Věchet, Nýdrle.