Divize C

Převýšov - Dvůr Králové 1:3
Pěnčín/Turnov - AFK Chrudim

Krajský přebor - Královéhradecko

Olympia HK - Trutnov 1:3

Krajský přebor - Liberecko

Desná - Pěnčín/Turnov B 3:2
Jablonec nad Jizerou - Železný Brod 4:1
Sedmihorky - Vratislavice 1:2
Višňová - Semily (neděle)

1. A třída - Královéhradecko

Dobruška - Trutnov B - nehráno, hosty postihlo virové onemocnění
Vrchlabí - Hořice (oba v neděli)
Dvůr Králové B - Kratonohy

1. A třída - Liberecko

Jilemnice - Stráž nad Nisou 1:1
Lučany - Lomnice 2:2
Bozkov - Hejnice 1:4
Doksy - Košťálov 1:1

1. B třída - Královéhradecko, sk. A

Stará Paka - Janské Lázně 0:4
Sobotka - Horní Staré Město 5:1
Mladé Buky - Milíčeves 3:2
Miletín - Mostek 1:0
Rudník - Železnice 0:1
Libáň - Úpice 5:2

1. B třída - Liberecko, sk. východ

M. Skála – Jenišovice 1:1
Držkov – Doubí 0:1
Rokytnice – H. Branná 0:3
Zásada – Rovensko 3:0
Plavy – Mírová 1:2
Mšeno B – Víchová (neděle 14:30, UMT)
Maršovice – Studenec (neděle, UMT Mozartova).

Okresní přebor - Trutnovsko

Kunčice – Vítězná 2:3
Staré Buky – Bílá Třemešná 5:5, pen. 3:2
Podhůří – Žacléř 0:3
Libeč – Vrchlabí B 2:1
Pilníkov – Kocbeře 0:0, pen. 3:1
Svoboda – Rtyně 3:2
Hostinné – Strážné 3:0
Lánov – Dolní Kalná 2:2, 5:4

Okresní přebor - Semilsko

Kruh – Martinice (sobota 15:00)
D. Branná B – Roztoky
Stružinec – Mříčná
Libštát – Nová Ves
H. Branná B – Bělá
Lomnice B – Vysoké
Košťálov B – Zálesní Lhota

Okresní soutěž III. třídy muži – Trutnovsko

Poříčí – Starý Rokytník 3:3
Úpice B – Volanov (ostatní v neděli)
Lánov B – Radvanice
Bohuslavice – Libotov 2:1
J. Lázně B – H. Maršov 6:0 (3:0)
M. Buky B – D. Branná
Č. Důl – B. Třemešná B

Okresní soutěž - Semilsko

Tatobity – Bozkov B (sobota 17:00)
Benecko – Horka
Košťálov C – M. Skála B (oba neděle 14:30)
Vysoké B – Rokytnice B (neděle 16:00)
Nová Ves B – Víchová B
Studenec B – Poniklá
Rovensko B – Mírová B

Okresní soutěž IV. třídy muži - Trutnovsko

Prosečné – Velká Úpa
Borovnice – Chvaleč
Malé Svatoňovice – Hajnice
Dolní Kalná B – Hostinné B 5:0
Radvanice B – Bernartice
Kuks – Lampertice 1:2
Podhůří B – Chotěvice

Poznámka: pokud není uvedeno jinak, začíná zápas v 16:30!