Startuje 16 družstev: TJ Jičíněves, FK Jablonec n. Nis., SK Hronov/Police, AFK Pečky, FTC Krkonoše, SK Slavia Praha, TJ Libáň, FK Chlumec nad Cidlinou, TJ Tatran Kohoutovice, FK Dukla Praha, FC Hradec Králové, TJ Spartak Myjava (SVK), FK Meteor Praha, TJ Neratovice, FK Admira Praha. Prezentace od 8.30 v klubovně na hřišti, začíná se hrát od 9 hodin.

Milíčeves – Turnaj mladších žáků se koná v sobotu na zdejším fotbalovém hřišti. O prvenství bude bojovat deset družstev: SK Hošek Robousy, Sokol Libáň, Sokol Chomutice, SK Sobotka, Sokol Železnice, Podskalan Podhradí, TJ Kopidlno, SK Stráž n. Nis., 1. FK Nová Paka a pořádající FC Milíčeves. Začátek v 9 hodin. Mládeži se v Milíčevsi plně věnují, je to již čtvrtý ročník a pro vítěze jsou připraveny pěkné ceny. Pořadatelé se těší na vaši účast.

Chomutice – TJ Sokol připravuje již 5. ročník turnaje v malé kopané O pohár starosty obce. Uskuteční se v sobotu 2. července. Program začíná v 8 hodin prezentací, v 9.00 nastoupí účastníci k prvním zápasům, které potrvají do 16.30, po jejich skončení přijde na řadu vyhlášení výsledků, předání pohárů a věcných cen. Přihlášky a informace na telefonních číslech 731 166 874 nebo 724 695 036.

„Zatím se nám neozvala ta mužstva, se kterými jsme počítali. Vítěz loňského ročníku je již přihlášen, jsou to Legendy Valdice. Druhé místo obsadila Suchá Hrdla ze Třtěnice, také jsou přihlášena. Na třetím místě skončil Nando Team z Ohnišťan, odkud byl i vyhlášen nejlepší střelec Radim Faltus. Ohnišťany jsou také přihlášené.

Předloni obsadilo první místo bělohradské družstvo 4EVER, které se zúčastnilo i loňského ročníku, prozatím nejsou přihlášeni. Druhé místo obsadily Legendy Valdice a třetí Chomutice. Odměnou budou krásné poháry, soudky piva a šampaňské. Bohaté občerstvení i pohoštění je po celý den i večer zajištěno! Neváhejte a přijďte si k nám zahrát fotbálek pod vedením zkušených rozhodčích a strávit tak příjemný den. Na všechny se těšíme“, říká Miroslav Kloutvor, jeden z organizátorů.