Jak hodnotíte postavení mužstva v tabulce a jaká je spokojenost s předváděnou hrou a výkony?
Postavení v tabulce bych hodnotil docela kladně. Skončili jsme na šestém místě, hra se postupně zlepšovala. Náš tým se ukazuje jako Den a Noc! A nebo–li hraje španělský fotbal. Útok a nic, což taky ukazuje naše skóre, kdy máme třetí nejhorší skoré v celé soutěži! Kluci se však zlepšují a propracovávají se do našich představ, a to je hra pro diváky.

Který zápas se mužstvu nejvíce povedl, a který naopak vůbec nevyšel?
Tak tady bych asi začal tím nepovedl a těch bylo hodně. Hlavní příčinou byla psychika týmu, což vidím jako největší problém. Máme mladý tým a například když jsme přijeli na Olympii Hradec Králové, kde přesvědčivě vedou tabulku a máme v prvních pěti minutách jasné tři gólové šance a nedáme, tak náš tým padne.

Povedl? Asi nejvíce na domácí půdě druhé kolo Poháru ČMFS, kde se hra líbila úplně všem, co se na stadionu nacházeli. Ještě bych sem zařadil zápas s Broumovem, kde bych řekl, že to bylo hodně vybojované.

Jak jste spokojeni s přístupem jednotlivých hráčů k mistrovským utkáním a zejména tréninkům?
Na tuto otázku se velice hezky odpovídá, protože víme, jak je veliký problém poslední dobou s mládeží.U nás však je účast na tréninkách kolem 98 procent! Přístup k utkání už jsem naznačil a to tak, že je to jak Den a Noc.

Chtěl byste někoho z kolektivu vyzdvihnout, pochválit?
Je to těžké odpovědět, určitě jsou tam kluci, kteří nás moc překvapili, ale to si nechám zatím pro sebe.

Kdy zahájíte zimní přípravu, a co bude její hlavní náplní? Chystáte se někam na soustředění?
Zimní přípravu začínáme 10. ledna, kdy zajíždíme do Hlušic na turnaj mládeže a od té doby se dá říci, že skoro každý den budeme trénovat, nebo hrát přátelská utkání. Náplní určitě bude z velké části obraná činnost. Na soustředění se nikam nechystáme, budeme využívat umělou trávu na našem stadionu a jako rekreaci bazén.

Jak hodnotíte úroveň soutěže?
Soutěž je dobrá, akorát je znát, když přijedete do Olympie Hradec Králové, Vrchlabí a Třebše, kde ty kluci jsou stejný ročník 1995 a vysoký! A u nás v týmu hrají v základní jedenáctce ročníky 1997 a nastupují i 1998.

Které mužstvo v soutěži Vás nejvíce překvapilo, a které naopak nejvíce zklamalo?
Tak překvapilo, to už jsem nejspíše řekl, ty tři, protože ty už ukazují to, co i některým chlapům chybí. A zklamalo? To bych nechal zatím jako otevřené téma.

Koho tipujete na kandidáty postupu a sestupu?
Postupující budou určitě Olympie Hradec Králové a Vrchlabí, ale oba máme doma a určitě je potrápíme. Sestupující? Hlavně že to nebudeme my.

S jakým cílem budete vstupovat do jarní části soutěže?
Určitě stoupnout v tabulce výše a doma neztrácet body.

Uvažujete o posílení či doplnění mužstva?
Určitě, v obou případech na tom pracujeme. ⋌(sk)