Nakonec se soupeři o body rozdělili.

Kopidlno – Bílá Třemešná 2:2 (0:2). Fakta – branky: D. Machačný, J. Odvárko – J. Kubelka, D. Kubelka. Rozhodčí: Novotný – Průcha, Zavřel. ŽK: 3:2. Diváků: 130. TJ Kopidlno: Brodský – Komárek, Klaban, Šimůnek, Berounský (80. Geršl) – Machačný, Hnát, Dřímal (63. Šafařík), V. Kulhánek – Odvárko, R. Kotlář (30. R. Dyčenko). Dále připraveni Prášek a Martin Brožíček.

Roman Horna, trenér Kopidlna: „V této dohrávce jsme chtěli uspět a získat tři body do velmi vyrovnané tabulky. Bohužel se nám nepovedl první poločas, kdy nejen že soupeř trestal naše chyby, ale i hra byla špatná. Chyběl pohyb, větší agresivita, tlak na míč a soupeře. Také zakončení našich šancí nebylo ideální. Poločasová prohra 0:2 byla velice nepříjemná.

O přestávce jsme kladli důraz na snahu o tlak, bojovnost a nasazení na samé hranici možností hráčů. To se nakonec podařilo a druhý poločas byl jasně v naší režii a je jen škoda, že jsme vstřelili pouze dvě branky a tím dali výsledku konečnou podobu 2:2. Posledních 20 minut zápasu bylo velice vypjatých, kdy naše tutovky a výborný výkon brankáře hostí drželi všechny diváky v napětí až do konce zápasu. Je to pro nás ztráta, ale zároveň výhra, kdy mužstvo dokázalo otočit průběh zápasu svojí vůlí a bojovností.