Zatím je v ní zapojeno 160 účastníků, kteří tipují výsledky zápasů krajských a okresních soutěží fotbalistů. Kupony přinášíme od pondělí do čtvrtka, průběžné pořadí ve středu. Soutěž skončí v závěru října, má dvanáct kol. Tentokrát si nejlépe vedla Simona Houšková z Jičína, která uspěla v supertrefě.

V tom prvním byl nejlepší Bohumír Wagenknecht z Vidochova, ve druhém Jaroslav Novotný z Hořic, ve třetím Marta Novotná z Hořic, ve čtvrtém Vlastimil Sudek z Libuně, v pátém Aneta Vydrová z Hořic, v šestém Lukáš Jezbera z Lázní Bělohrad, v sedmém Iveta Dejlová z Jičína, v osmém Simona Houšková z Jičína. Průběžné pořadí po osmém kole, které bylo na body docela chudé. Hodnotili jsme devět zápasů, je dost nul za tři správné a šest chybných výsledků.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0088 Ingrid Portyková, L. Bělohrad 9 68
JC0035 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 6 68
JC0098 David Zelinger, Jičín 3 68
JC0113 Vlastimil Sudek, Libuň 9 65
JC0089 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 0 65
JC0072 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 9 62
JC0139 Miloslav Gottwald ml., Louny 6 62
JC0045 Pavel Bodlák, Kopidlno 3 62
JC0034 Jaroslav Novotný, Hořice 0 62
JC0003 František Vycpálek, Milíčeves 0 62
JC0011 Karel Medlík, Hořice 3 59

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0028 Dominik Palm, Hořice 3 59
JC0038 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 0 59
JC0079 Otakar Fendrych, Brdo 9 56
JC0014 Josef Semrád, Valdice 9 56
JC0059 Milan Šimek, Soběraz 9 56
JC0074 Karolína Šormová, L. Bělohrad 9 56
JC0040 Vladimír Blíma, Hořice 6 56
JC0133 Tereza Halčáková, Osenice 6 56
JC0070 Josef Khol, Vitiněves 6 56
JC0004 Miroslav Kracík, Jičín 6 56
JC0134 Pavel Ozdin, D. Bousov 6 56
JC0009 Jaroslav Patřín ml., Lužany 6 56
JC0077 Klára Styblíková, Slatiny 6 56
JC0049 Hana Voldánová, Jičín 6 56
JC0005 Vlastimil Černý, Ostroměř 3 56
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 3 56
JC0087 Petr Jezbera, L. Bělohrad 0 56
JC0076 Lenka Styblíková, Slatiny 0 56
JC0050 Roman Voldán st., Jičín 0 56
JC0124 Iveta Dejlová, Jičín 6 53
JC0039 Daniel Jezbera, L. Bělohrad 6 53

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0137 Olga Ozdinová, D. Bousov 6 53
JC0013 Petra Sychrová, Třebnouševes 6 53
JC0144 Radka Sýkorová, Roveň 6 53
JC0048 Michal Voldán, Jičín 6 53
JC0025 Luděk Drbohlav, Popovice 3 53
JC0111 Tomáš Houška, Jičín 3 53
JC0112 Simona Houšková, Jičín 12 50
JC0044 Miloslava Bodláková, Kopidlno 9 50
JC0071 Dušan Koros, Jičín 9 50
JC0010 Roman Schmidt, H. Králové 9 50
JC0015 Martin Šveda, Valdice 9 50
JC0145 Petr Černý, Jičín 6 50
JC0107 Karel Halíř, Milíčeves 6 50
JC0095 Radka Medlíková, Miletín 6 50
JC0135 Pavel Ozdin st., D. Bousov 6 50
JC0094 Marie Medlíková, Hořice 3 50
JC0078 Jaromír Styblík, Slatiny -3 50
JC0149 Jan Kodym, Vrchovina 6 48
JC0007 Martin Trejbal, Češov 12 47
JC0080 Lukáš Skrbek, Brdo 9 47
JC0122 Alois Dejl, Jičín 6 47

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0129 Martin Dejl ml., Louny 6 47
JC0123 Helena Dejlová, Jičín 6 47
JC0119 Vojtěch Haber, Kbelnice 6 47
JC0130 Jan Halčák, Osenice 6 47
JC0131 Jan Halčák, Jičín 6 47
JC0055 Josef Kotnik, Chyjice 6 47
JC0075 Kačka Styblíková, Slatiny 6 47
JC0142 Zdeněk Sýkora, Roveň 6 47
JC0143 Zdena Sýkorová, Roveň 6 47
JC0121 Petr Šimůnek, Jičín 6 47
JC0065 Pavlína Jónová, Chomutice 3 47
JC0026 Marta Novotná, Hořice 3 47
JC0056 Helena Růžičková, Veliš 3 47
JC0061 Oldřich Suchoradský, Mlýnec 3 47
JC0101 Jakub Vích, Robousy 3 47
JC0100 Jaroslava Víchová, Robousy 3 47
JC0047 Marta Voldánová, Jičín 3 47
JC0024 Hana Jedličková, Jičín 0 47
JC0148 L. Havelka, Jičín 6 46
JC0030 Bohumil Císař, Sedliště 6 45
JC0157 Miloslav Dejl ml., Liberec 6 45

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0153 Stanislav Fejfar, Bartoušov 6 45
JC0156 Josef Nedvídek, Jičín 6 45
JC0090 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 9 44
JC0146 Jiřina Černá, Jičín 6 44
JC0128 Martina Dejlová, Louny 6 44
JC0140 Zdena Gottwaldová, Louny 6 44
JC0120 Stanislava Haberová, Kbelnice 6 44
JC0132 Kateřina Halčáková, Jičín 6 44
JC0110 Marek Janata, Slatiny 6 44
JC0136 Tereza Ozdinová, D. Bousov 6 44
JC0141 Stanislav Sýkora, Roveň 6 44
JC0084 Miroslav Čeřovský, Nové Smrkovice 3 44
JC0108 Josef Janata, Slatiny 3 44
JC0041 Dana Rozová, Hořice 3 44
JC0046 Roman Voldán ml., Jičín 3 44
JC0032 Josef Vydra, Hořice 3 44
JC0031 Aneta Vydrová, Hořice 3 44
JC0099 Václav Kameník, Jičín 0 44
JC0042 Jiří Roza, Hořice 0 44
JC0158 Zdeněk Munzar, Podoliby 6 42
JC0159 Věra Babušíková, Jičín 3 42

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0138 Miloslav Gottwald, Louny 6 41
JC0115 Renata Staňková, Jičín 6 41
JC0117 Libuše Šimůnková, Jičín 6 41
JC0053 Jiří Voháňko, Třtěnice 6 41
JC0127 Lucie Dejlová, Louny 3 41
JC0106 Petra Duřtová, Milíčeves 3 41
JC0036 Pavel Fikar, Hořice 3 41
JC0062 Lucie Kazdová, Ostroměř 3 41
JC0093 Jiří Knap, Stará Paka 3 41
JC0027 Jindřich Novotný, Hořice 3 41
JC0069 Robert Zhouf, Konecchlumí 3 41
JC0104 Dan Duřt, Milíčeves 0 41
JC0008 Jaroslav Patřín st., Lužany -3 41
JC0150 Aleš Fejfar, Bartoušov 3 39
JC0021 František Lachman, Jičín 3 39
JC0043 Jaroslav Bodlák, Kopidlno 9 38
JC0118 Petr Šimůnek ml., Jičín 6 38
JC0116 Kateřina Vovčenková, Popovice 6 38
JC0125 Martin Dejl, Louny 3 38
JC0060 Petr Hanuš, Jičín 3 38
JC0126 Lenka Dejlová, Louny 0 38

KRAJSKÝ PŘEBOR (117. – 137. místo)
JC0019 Zdenka Kolumpková, Jičín 0 38
JC0017 Vladimír Špáta, Lužany -3 38
JC0020 Káťa Kolumpková, Jičín -6 38
JC0160 Josef Masopust, Svatojánský Újezd 9 37
JC0066 Miloš Jón, Chomutice 9 36
JC0085 Zdeněk Věchet, Nová Paka 3 36
JC0058 Tomáš Fejfar, Vitiněves 0 35
JC0029 Patrik Palm, Hořice 0 35
JC0105 Petr Špicar, Jičíněves 0 35
JC0063 Václav Zhouf, Konecchlumí 0 35
JC0018 Jindra Kolumpek, Jičín -3 35
JC0012 Karel Medlík st., Hořice -3 35
JC0152 Michal Šveda, Valdice 0 33
JC0081 Romana Skrbková, Brdo 9 32
JC0114 Miroslav Dejl, Liberec 3 32
JC0064 Ondřej Jón, Chomutice 3 32
JC0082 Helena Skrbková, Brdo 3 32
JC0057 Petra Fejfarová, Lužany 0 32
JC0086 Ondřej Fenďa, Pecka 0 32
JC0033 Tomáš Nálevka, Hořice 0 32
JC0016 Vladimír Špáta ml., Lužany 0 32

OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 160. místo)
JC0102 Tomáš Vích ml., Robousy 0 32
JC0155 Jiří Hamáček, Nová Paka 3 30
JC0083 Jaroslav Novotný, Obora 0 30
JC0023 Jaroslav Kos, Jičín 9 29
JC0052 Marek Růžička, Veliš 6 29
JC0006 Jaromír Jelínek, Jičín 3 29
JC0073 Josef Sedláček, L. Bělohrad 3 29
JC0068 Stanislav Kozák, Železnice 0 27
JC0092 Olga Hasanová, Libošovice 0 26
JC0051 Lubomír Šveda, Valdice 0 26
JC0067 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 0 26
JC0037 Lukáš Čížek, Hořice -3 26
JC0103 Dagmar Kroutilová, Jičín 0 24
JC0002 Stanislav Boháč, Jičín -6 23
JC0091 Jiří Hasan, Libošovice 0 19
JC0109 Josef Janata ml., Slatiny 0 17
JC0151 Marek Fejfar, Bartoušov 6 15
JC0147 Zdeněk Rozsypal, Jičín 0 15
JC0097 Josef Zachoval, Slatiny 0 8
JC0022 Miroslav Borecký, Jičín 0 3
JC0054 Antonín Urban, Kozojedy 0 2
JC0096 Jiří Antoš, Nová Paka 0 -1
JC0154 Jiří Malý, Třebovětice 0 -1

V prvním sloupku je počet bodů v daném kole, v dalším potom najdete celkový příděl v soutěži. V případě nesrovnalosti volejte sportovní redakci Jičínského deníku, tel. 493 522 833. ⋌(sá)