V ní se nejblíže číslu 45 vstřelených branek přiblížil Jaromír Jelínek z Jičína a může se tak těšit na originální tričko a stokorunovou poukázku Fortuny. Do prvního kola vstoupilo 126 účastníků, kterým přejeme hodně úspěchů.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0121 Jaromír Jelínek, Jičín 14 14
JC0123 Jaroslav Patřín ml., Lužany 14 14
JC0107 Petra Sychrová, Třebnouševes 14 14
JC0129 Petr Špicar, Jičíněves 14 14
JC0081 Martin Šveda, Valdice 14 14
JC0103 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 14 14
JC0070 Marcel Bacovský, Dětenice 11 11
JC0037 Daniel Duřt, Milíčeves 11 11
JC0046 Pavlína Jónová, Chomutice 11 11
JC0072 Josef Kotnik, Chyjice 11 11
JC0109 Karel Medlík st., Hořice 11 11

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0093 Petr Odložilík, Brdo 11 11
JC0115 Jiří Roza, Hořice 11 11
JC0051 Jaromír Styblík, Slatiny 11 11
JC0071 Jan Bacovský, Dětenice 8 8
JC0028 Dagmar Cardová, Popovice 8 8
JC0027 Jiřina Černá, Jičín 8 8
JC0029 Petr Černý, Jičín 8 8
JC0064 Ondřej Fenďa, Pecka 8 8
JC0025 Vojtěch Haber, Kbelnice 8 8
JC0026 Stanislava Haberová, Kbelnice 8 8
JC0003 Ter. Halčáková, Osenice 8 8
JC0112 Jiří Hamáček, Nová Paka 8 8
JC0126 Josef Janata, Slatiny 8 8
JC0128 Marek Janata, Slatiny 8 8
JC0127 Josef Janata ml., Slatiny 8 8
JC0044 Hana Jedličková, Jičín 8 8
JC0058 Petr Jezbera, L. Bělohrad 8 8
JC0085 Jan Kodym, Vrchovina 8 8
JC0084 Tomáš Kodym, Vrchovina 8 8
JC0045 Stanislav Kozák, Jičín 8 8
JC0049 Stanislav Lachman, Jičín 8 8

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0110 Karel Medlík, Hořice 8 8
JC0030 Josef Nedvídek, Jičín 8 8
JC0111 Jaroslav Novotný, Obora 8 8
JC0035 Jakub Roman, Milíčeves 8 8
JC0034 Eva Romanová, Milíčeves 8 8
JC0114 Dana Rozová, Hořice 8 8
JC0074 Marek Růžička, Veliš 8 8
JC0073 Helena Růžičková, Veliš 8 8
JC0082 Josef Semrád, Valdice 8 8
JC0067 Roman Schmidt, Hr. Králové 8 8
JC0031 Jakub Smutný, Žlunice 8 8
JC0032 Martin Smutný, Žlunice 8 8
JC0054 Kačka Styblíková, Slatiny 8 8
JC0050 Lenka Styblíková, Slatiny 8 8
JC0052 Zdenka Styblíková, Slatiny 8 8
JC0053 Klára Styblíková, Slatiny 8 8
JC0018 Zdena Sýkorová, Roveň 8 8
JC0042 Pavel Šilhan, Kacákova Lhota 8 8
JC0065 Pavel Varadi, Pecka 8 8
JC0080 Jakub Vích, Robousy 8 8
JC0077 Michal Voldán, Jičín 8 8

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0076 Hana Voldánová, Jičín 8 8
JC0102 František Vycpálek, Milíčeves 8 8
JC0099 Josef Vydra, Hořice 8 8
JC0089 Lucie Zhoufová, Ostroměř 8 8
JC0116 Vladimír Blíma, Hořice 5 5
JC0062 Bohumil Císař, Sedliště 5 5
JC0011 Martin Dejl, Jičín 5 5
JC0009 Miloslav Dejl, Liberec 5 5
JC0022 Alois Dejl, Jičín 5 5
JC0012 Lenka Dejlová, Jičín 5 5
JC0024 Helena Dejlová, Jičín 5 5
JC0013 Martina Dejlová, Jičín 5 5
JC0014 Lucie Dejlová, Jičín 5 5
JC0023 Iveta Dejlová, Jičín 5 5
JC0086 Ilona Doubravská, Nová Paka 5 5
JC0043 Luděk Drbohlav, Popovice 5 5
JC0096 Helena Fendrychová, Brdo 5 5
JC0124 Martin Ferstl, Nemyčeves 5 5
JC0015 Miloslav Gottwald, Louny 5 5
JC0016 Miloslav Gottwald ml., Louny 5 5

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0017 Zdena Gottwaldová, Louny 5 5
JC0001 Jan Halčák, Jičín 5 5
JC0004 Jan Halčák, Osenice 5 5
JC0055 Petr Hanuš, Jičín 5 5
JC0041 Tomáš Houška, Jičín 5 5
JC0040 Simona Houšková, Jičín 5 5
JC0059 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 5 5
JC0060 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 5 5
JC0048 Miloš Jón, Chomutice 5 5
JC0088 Václav Kazda st., Popovice 5 5
JC0039 Josef Khol, Vitiněves 5 5
JC0056 Dušan Koros, Jičín 5 5
JC0120 Miroslav Kracík, Jičín 5 5
JC0061 Josef Masopust, Svatoján. Újezd 5 5
JC0119 Jindřich Novotný, Hořice 5 5
JC0006 Pavel Ozdin, D. Bousov 5 5
JC0007 Pavel Ozdin st., D. Bousov 5 5
JC0008 Olga Ozdinová, D. Bousov 5 5
JC0005 Tereza Ozdinová, D. Bousov 5 5
JC0122 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 5
JC0033 Přemysl Smutný, Žlunice 5 5

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)
JC0019 Stanislav Sýkora, Roveň 5 5
JC0021 Radka Sýkorová, Roveň 5 5
JC0106 Vladimír Špáta st., Lužany 5 5
JC0066 Zdeněk Věchet, Nová Paka 5 5
JC0078 Roman Voldán, Jičín 5 5
JC0079 Roman Voldán st., Jičín 5 5
JC0100 Aneta Vydrová, Hořice 5 5
JC0104 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 5
JC0092 Robert Zhouf, Konecchlumí 5 5
JC0091 Václav Zhouf, Konecchlumí 5 5
JC0090 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 5 5
JC0063 Miroslav Čeřovský, Nové Smrkovice 2 2
JC0010 Miloslav Dejl ml., Liberec 2 2
JC0036 Petra Duřtová, Milíčeves 2 2
JC0118 Josef Dytrych, Železnice 2 2
JC0094 Otakar Fendrych, Brdo 2 2
JC0069 Pavel Fikar, Hořice 2 2
JC0002 Kateřina Halčáková, Jičín 2 2
JC0038 Karel Halíř, Milíčeves 2 2
JC0047 Ondřej Jón, Chomutice 2 2
JC0087 Petr Kazda, Popovice 2 2
JC0125 Dagmar Kroutilová, Jičín 2 2

OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 129. místo)
JC0108 Radka Medlíková, Miletín 2 2
JC0101 Tomáš Nálevka, Hořice 2 2
JC0095 Lukáš Skrbek, Brdo 2 2
JC0097 Romana Skrbková, Brdo 2 2
JC0098 Helena Skrbková, Brdo 2 2
JC0020 Zdeněk Sýkora, Roveň 2 2
JC0105 Vladimír Špáta ml., Lužany 2 2
JC0083 Lubomír Šveda, Valdice 2 2
JC0075 Marta Voldánová, Jičín 2 2
JC0113 Jiří Knap, Stará Paka -1 -1
JC0068 Marie Medlíková, Hořice -1 -1
JC0117 Marta Novotná, Hořice -1 -1
JC0057 Ingrid Portyková, L. Bělohrad -1 -1

 V prvním sloupku je uveden Váš bodový zisk v daném kole, ve druhém potom najdete celkový příděl. V případě nejasnosti volejte sportovní redakci, telefon 493 522 833. (sá)