OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ, 22. KOLO, 24. a 25. května (17)

A1A2201 Libuň – Jičíněves ⋌ Materna, Roman, Dobiáš SO
A1A2202 Milíčeves B – Lužany ⋌M. Bezvoda Zedek, Odvárko SO
A1A2203 Kopidlno – Hořice B⋌Zemánek, Novotný, Václavík NE
A1A2204 Železnice B – Chomutice ⋌ Stejskal, Erlebach NE
A1A2205 Valdice – Staré Místo ⋌ Novotný, Šamko SO
A1A2206 Sobotka – Žlunice ⋌ Kolumpek SO
A1A2207 L. Bělohrad B – Libáň B ⋌Hazdra, Píša NE

OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ, 22. KOLO, 24. a 25. května (17)
A2A2201 Stará Paka B volno
A2A2202 Miletín B volno
A2A2203 Žlunice B – Kacákova Lhota ⋌ Šamko NE
A2A2204 Staré Místo B – Valdice B⋌ Kolumpek NE
A2A2205 Chomutice B – Dětenice ⋌Stejskal SO
A2A2206 Žeretice – Kopidlno B ⋌Hazdra SO
A2A2207 Češov – Jičíněves B ⋌Píša SO

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU, finál. skupina, 4. KOLO, 24. a 25. května (10)

C2A0401 Libuň – Žlunice ⋌Václavík SO
C2A0402 Javorka – Robousy B (14.45)⋌ Píša NE

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU, o 5. – 8. místo, 4. kolo, 24. a 25. května (10)

C2B0401 Dětenice – Libáň ⋌Bacovský SO
C2B0402 Valdice – Staré Místo⋌ Šamko SO

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ, 10. kolo, finálová skupina, 24. a 25. května (14.45)
E1C1001 Libáň – Milíčeves ⋌ Dobiáš NE
E1C1002 Robousy – Lužany (12) ⋌ Bacovský NE
E1C1003 Sobotka – Valdice ⋌Kolumpek SO
E1C1004 Chomutice – Kopidlno ⋌ Stejskal SO

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ, 7. kolo, o 9. – 14. místo, 24. a 25. května (14.45)

E1D0701 Staré Místo – Jičíněves ⋌ Kolumpek NE
E1D0702 Miletín – Žlunice (14) ⋌ Zemánek SO
E1D0703 Stará Paka – Železnice ⋌Ježek SO


OBSAZENÍ PRO KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ
Přípravky Lázně Bělohrad (9) ⋌Messnerová, Ježek SO
KP ml. dorost Hořice – Kostelec (12.30)⋌Styblík, Hron, Malý NE


HLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ: 724 790 412 (nonstop), 493 522 833, po 18. hod.
ZMĚNY A DODATKY K VÍKENDOVÉMU KOLU
A1A2101 Libáň B – Libuň ⋌Šamko SO
A1A2102 Žlunice – L. Bělohrad B ⋌ Píša, Hazdra, Václavík NE
A1A2103 Staré Místo – Sobotka ⋌ Materna, Šamko, Novotný NE
A1A2104 Chomutice – Valdice ⋌ Zemánek, Dobiáš NE
A1A2105 Hořice B – Železnice B ⋌ (hřiště Hořice) Zedek  NE
A2A2104 Valdice B – Chomutice B ⋌Stejskal SO
A2A2107 Stará Paka B – Miletín B ⋌ Stejskal NE
C2B0302 Staré Místo – Libáň (10) ⋌ Stejskal SO
E1D0603 Staré Místo – Miletín (14.45) ⋌Novotný NE


SOUTĚŽ NEREGISTROVANÝCH, 7. KOLO, 19. května (17.30)

Kroma – Sobotka ⋌(hřiště Popovice, rozhodčí Kaska) PO
Sauny – Lužany⋌ (hřiště Robousy, rozhodčí Karásek) PO
Kopidlno – Javoři⋌ (hřiště Kopidlno, rozhodčí Píša) PO
Batalion – Rento ⋌(hřiště Železnice, rozhodčí Stejskal) PO
Continental – Valdice⋌ (hřiště Valdice, řídí Reinberger PO
Jičíněves – Železnice⋌ (hřiště Jičíněves, rozhodčí Novotný PO

TELEFONNÍ SPOJENÍ NA JINDŘICHA KOLUMPKA 606 608 485.