Na čele pořadí došlo opět ke změně, usadily se tam dvě ženy. Průběžné pořadí přinášíme pravidelně ve středu, kupony jsou zveřejňovány od pondělí do pátku. První tipování musíte absolvovat pouze na originálním kuponu, potom už můžete prostřednictvím internetu nebo SMS zpráv v této podobě: TPL JC0001 1234 07 0 1 0 2 2 2 1 0 0 1 1:1 1:3.

TPL Musí být zadáno vždy, JC0001 st. číslo hráče, 1234 – příklad hesla, které si jako kombinaci čtyř číslic zvolí hráč, 08 – číslo kola, deset tipů hlasování, z nichž každý musí být oddělen mezerou, 1:1 1:3 – poločas a výsledek správné trefy. SMS pošlete na číslo 900 11 06 (pro všechny operátory). Zajišťuje ATS Praha. Soutěž skončí se závěrem jarní části mistrovských soutěží fotbalistů.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ PO SEDMÉM KOLE


EXTRALIGA (1. – 11. místo)


JC0082 Lenka Styblíková, Slatiny 18 70
JC0139 Aneta Vydrová, Hořice 18 70
JC0115 Luděk Drbohlav, Valdice 18 64
JC0038 Jiřina Černá, Jičín 15 64
JC0147 Karel Medlík st., Hořice 12 64
JC0045 Lukáš Kolumpek, Jičín 9 64
JC0144 Josef Janata, Slatiny 15 61
JC0102 Radka Medlíková, Miletín 15 61
JC0078 Roman Voldán st., Jičín 9 61
JC0190 Josef Dytrych, Železnice 18 59
JC0087 Ladislav Komárek ml., Kopidlno 15 59


1. LIGA (12. – 32. místo)


JC0035 Zdena Gottwaldová, Jičín 15 58
JC0007 Renata Staňková, Jičín 15 58
JC0090 Jaromír Styblík, Slatiny 15 58
JC0039 Petr Šimůnek, Jičín 15 58
JC0041 Libuše Šimůnková, Jičín 15 58
JC0031 Zdeněk Štolovský, Hlásná Lhota 15 58
JC0004 Jakub Zvelebil, Nová Paka 15 58
JC0002 Tomáš Houška, Jičín 12 58
JC0148 Petra Sychrová, Třebnouševes 12 58
JC0108 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 12 58
JC0138 Vladimír Blíma, Hořice 15 55
JC0011 Jiří Cimprich, Jičín 15 55
JC0155 Otakar Fendrych, Brdo 15 55
JC0042 Vojtěch Habr, Kbelnice 15 55
JC0010 Ladislav Křivka, Jičín 15 55
JC0036 Dana Pohanová, Praha 10 15 55
JC0153 Lukáš Skrbek, Brdo 15 55
JC0159 Jana Skřivánková, Jičín 15 55
JC0083 Kateřina Styblíková, Slatiny 15 55
JC0089 Klára Styblíková, Slatiny 15 55
JC0055 Petr Hanuš, Jičín 12 55


2. LIGA (33. – 53. místo)


JC0017 Lucie Dejlová, Jičín 15 52
JC0095 Štepán Dvořák, Jičín 15 52
JC0033 Miloslav Gottwald, Jičín 15 52
JC0034 Miloslav Gottwald ml., Jičín 15 52
JC0021 Jan Halčák, Jičín 15 52
JC0023 Kateřina Halčáková, Jičín 15 52
JC0052 Karel Halíř, Milíčeves 15 52
JC0146 Milan Mencl, Rohoznice 15 52
JC0088 Vladislav Nováček, Jičín 15 52
JC0068 Lucie Novotná, Jičín 15 52
JC0129 Josef Novotný ml., Slatiny 15 52
JC0154 Helena Skrbková, Brdo 15 52
JC0152 Romana Skrbková, Brdo 15 52
JC0073 Petr Špicar, Jičíněves 15 52
JC0175 Lukáš Jezbera, L. Bělohrad 12 52
JC0047 Zdena Kolumpková, Jičín 12 52
JC0100 Marie Medlíková, Hořice 12 52
JC0075 Marta Voldánová, Jičín 12 52
JC0103 Lukáš Čížek, Pardubice 9 52
JC0106 Jana Šormová, L. Bělohrad 9 52
JC0151 Jakub Vích, Robousy 9 52


3. LIGA (54. – 74. místo)


JC0079 Hana Voldánová, Jičín 9 52
JC0009 Zdeněk Buchta, Jičín 15 49
JC0037 Petr Černý, Jičín 15 49
JC0008 Alois Dejl, Jičín 15 49
JC0015 Martin Dejl ml., Jičín 15 49
JC0043 Stanislava Habrová, Kbelnice 15 49
JC0130 Josef Novotný, Slatiny 15 49
JC0027 Olga Ozdinová, D. Bousov 15 49
JC0029 St. Sýkora, Roveň 15 49
JC0040 Petr Šimůnek ml., Jičín 15 49
JC0053 Jaroslav Kos, Jičín 12 49
JC0118 Vlastimil Sudek, Libuň 12 49
JC0122 Miloslav Vlasatý, Hořice 12 49
JC0077 Michal Voldán, Jičín 12 49
JC0125 František Vycpálek, Milíčeves 12 49
JC0170 Jaroslav Plechatý st., Úlibice 18 46
JC0070 Miloslav Bílek, Jičín 15 46
JC0019 Miloslav Dejl, Liberec 15 46
JC0013 Iveta Dejlová, Jičín 15 46
JC0001 Josef Khol, Vitiněves 15 46
JC0024 Pavel Ozdin, D. Bousov 15 46


DIVIZE (75. – 95. místo)


JC0026 Tereza Ozdinová, D. Bousov 15 46
JC0006 Patrik Růžička, Libín 15 46
JC0028 Zdeněk Sýkora, Roveň 15 46
JC0030 Zdena Sýkorová, Roveň 15 46
JC0188 Miluše Zhoufová, Konecchlumí 15 46
JC0069 Soňa Bílková, Jičín 12 46
JC0179 Tomáš Fendrych, Brdo 12 46
JC0044 Káťa Kolumpková, Jičín 12 46
JC0096 Libor Myšík, Jičín 12 46
JC0135 Jindřich Novotný, Hořice 12 46
JC0131 Jaroslav Patřín st., Lužany 12 46
JC0121 Josef Semrád, Valdice 12 46
JC0104 Jaroslav Šorm, L. Bělohrad 12 46
JC0074 Jiří Voháňko, Třtěnice 12 46
JC0183 Michal Fendrych, Brdo 9 46
JC0062 Dušan Koros, Jičín 9 46
JC0057 Pavlína Jónová, Chomutice 6 46
JC0186 Milan Vršťala, Nová Paka 18 44
JC0018 Martina Dejlová, Jičín 15 43
JC0014 Helena Dejlová, Jičín 15 43
JC0020 Jan Halčák, Osenice 15 43


KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 116. místo)


JC0113 Olga Hasanová, Libošovice 15 43
JC0132 Jaroslav Patřín ml., Lužany 15 43
JC0067 Jiří Vitík, Jičín 15 43
JC0005 Zdeněk Zvelebil, Nová Paka 15 43
JC0176 Jakub Jezbera, L. Bělohrad 12 43
JC0084 Pavel Kozák, Železnice 12 43
JC0116 František Lachman, Jičín 12 43
JC0169 Jaroslav Plechatý, Úlibice 12 43
JC0081 Zdenka Styblíková, Slatiny 12 43
JC0117 Martin Šveda, Valdice 12 43
JC0111 Bóďa Císařová, Sedliště 9 43
JC0071 Josef Janata ml., Slatiny 9 43
JC0058 Ondřej Jón, Chomutice 9 43
JC0149 Karel Medlík, Hořice 9 43
JC0076 Roman Voldán, Jičín 9 43
JC0180 Otakar Fendrych st., Brdo 6 43
JC0065 Blanka Jelínková, Jičín 6 43
JC0184 Pavel Obermajer, Popovice 0 43
JC0171 Miroslav Čeřovský, St. Smrkovice 15 40
JC0064 Zdeněk Mazáček, Libáň 15 40
JC0164 Miloš Nožička, Lukavec 15 40


OKRESNÍ PŘEBOR (117. – 137. místo)


JC0025 Pavel Ozdin st., D. Bousov 15 40
JC0173 Jaroslav Věchet, Stará Paka 15 40
JC0172 Zdeněk Věchet, Nová Paka 15 40
JC0187 Robert Zhouf, Konecchlumí 15 40
JC0110 Bohumil Cíšař, Sedliště 12 40
JC0133 Jiří Knap, St. Paka 12 40
JC0178 Jan Kodym, Vrchovina 12 40
JC0101 Roman Schmidt, H. Králové 12 40
JC0189 Václav Zhouf, Konecchlumí 12 40
JC0136 Jiří Roza, Hořice 9 40
JC0049 Josef Zachoval, Jičín 6 40
JC0127 Josef Kotnik, Chyjice 0 40
JC0193 Pavel Šilhan, Kac. Lhota 15 39
JC0160 Věra Babušíková, Jičín 15 37
JC0150 Vlastimil Černý, Ostroměř 15 37
JC0051 Petra Duřtová, Milíčeves 15 37
JC0003 Simona Houšková, Jičín 15 37
JC0177 Ingrid Portyková, L. Bělohrad 15 37
JC0032 Jiří Štolovský, Hlásná Lhota 15 37
JC0054 Dagmar Kroutilová, Jičín 12 37
JC0181 Magda Lachmanová, Jičín 12 37


OKRESNÍ SOUTĚŽ (138. – 158. místo)


JC0056 Stanislav Fejfar, Bartoušov 9 37
JC0162 Milan Holec, Třtěnice 9 37
JC0059 Miloš Jón, Chomutice 9 37
JC0140 Josef Vydra, Hořice 9 37
JC0126 Marek Růžička, Veliš 0 37
JC0046 Jindra Kolumpek, Jičín 6 36
JC0022 Tereza Halčáková, Osenice 15 34
JC0066 Jaromír Jelínek, Jičín 12 34
JC0174 Petr Jezbera, L. Bělohrad 12 34
JC0105 Lenka Šormová, L. Bělohrad 9 34
JC0109 Mil. Wagenknechtová, Vidochov 9 34
JC0123 Vladimír Špáta ml., Lužany 6 34
JC0061 Fr. Štolovský, Hlásná Lhota 6 34
JC0012 Martin Dejl, Jičín 0 34
JC0050 Daniel Duřt, Milíčeves 12 32
JC0112 Jiří Hasan, Libošovice 9 32
JC0016 Lenka Dejlová, Jičín 15 31
JC0107 Jiří Hamáček, Nová Paka 12 31
JC0134 Marta Novotná, Hořice 12 31
JC0145 Marek Janata, Slatiny 9 31
JC0114 Milena Rueggová, Rovensko p. Tr. 9 31


NERELIGA (159. – 179. místo)


JC0124 Vladimír Špáta, Lužany 9 31
JC0141 Pavel Fikar, Hořice 6 31
JC0182 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 31
JC0097 Václav Kameník, Jičín 12 30
JC0192 Dušan Ždárský, Kac. Lhota 15 29
JC0099 Ivana Malá, Třebovětice 0 29
JC0098 Jiří Malý, Třebovětice 0 29
JC0137 Dana Rozová, Hořice 12 28
JC0085 Tomáš Komárek, Kopidlno 9 26
JC0119 Stanislav Kozák, Železnice 9 26
JC0091 Eva Jaroszová, Milíčeves 0 26
JC0093 Eva Romanová, Milíčeves 0 26
JC0142 Alois Strnad, Hlásná Lhota 9 25
JC0168 Miroslav Žák, Popovice 6 25
JC0086 Ladislav Komárek st., Kopidlno 12 24
JC0072 Zdeněk Špicar, Jičíněves 0 24
JC0143 Miroslav Kracík, Jičín 12 23
JC0157 Josef Nosák, Jičín 9 23
JC0167 Aleš Fejfar, Bartoušov 3 22
JC0128 Helena Růžicková, Veliš 0 22
JC0165 Tereza Svobodová, Chroustov 0 22


MIMO SOUTĚŽ (180. – 195. místo)


JC0120 Lubomír Šveda, Valdice 0 20
JC0048 Marcela Žáková, Popovice 6 17
JC0166 Josef Kutnar, Slavhostice 0 17
JC0163 Eva Sedláčková, Třtěnice 0 17
JC0092 Zdeněk Roman, Milíčeves 0 15
JC0191 Josef Drusan, Popovice 15 14
JC0156 Tomáš Vích, Robousy 9 13
JC0185 Miloš Ždárský, Kac. Lhota 6 13
JC0161 Martin Sedláček, Třtěnice 0 11
JC0063 Jan Švorc, Libáň 0 10
JC0094 Miroslav Nožička, Soběraz 0 8
JC0080 Zdeněk Čtvrtečka, Bystřice 0 3
JC0060 Karel Kosejk, Vitiněves 0 0
JC0158 Zdeňka Nosáková, Jičín 0 -8
JC0194 Nela Věchetová, St. Paka 0 -8
JC0195 Antonín Urban, Kozojedy 0 -10


V prvním sloupku je uveden bodový zisk v daném kole, ve druhém celkový. V případě nesrovnalosti volejte sport 493 522 833. (sá)