Program 20. kola odstartovaly čtyři sobotní zápasy. Včera se hrály tři důležitá utkání, které hodně napověděla

SK Sobotka – Sokol Chomutice 4:0 (1:0). Branky: Jiří Pavlíček 2, Nývlt a Modrák. Rozhodčí: Zd. Roman, Stejskal. Diváků: 90. V utkání kola se překvapení nekonalo. Domácí měli zápas pod kontrolou a zejména ve druhém poločase soupeře rozstříleli.

Sokol Libuň – FC Milíčeves B 2:3 (0:2). Branky: Zelinka, Petr Škopán – Bílek 3. Rozhodčí: Zemánek. ŽK: 1:3. Diváků: 76. Sokol Libáň B – Třešňový květ Žlunice 0:0. Šance na obou stranách, ale chyběli střelci. Rozhodčí: Zedek. ŽK: 0:1. Diváků: 40.

Sokol Železnice B – Sokol Lužany 0:2 (0:1). Branky: Wedlich, Patřín. Rozhodčí: Kolumpek. ŽK 2:2. Diváků: 64. Fotbal prachbídné úrovně, hosté měli situaci ulehčenou hráčskou krizí v domácím týmu, za který nastoupilo 6 dorostenců, kteří měli v nohách dopolední utkání ve Staré Pace. Lužany si vypracovaly více příležitostí a vyhrály celkem zaslouženě. Utkání poznamenalo nešťastné zranění hostujícího Lukáše Vejra, který po nezaviněné srážce hned ve 3. minutě utrpěl dvojitou frakturu nohy. Touto cestou mu přejeme brzké uzdravení.

Sokol Libáň B – Třešňový květ Žlunice 0:0. Šance na obou stranách, ale chyběli střelci. Rozhodčí: Zedek. ŽK: 0:1. Diváků: 40.

TJ Kopidlno – Sokol Jičíněves 2:1 (2:0). Branky: Pavel Klaban, Šimůnek – Míšek. Rozhodčí: Styblík. Diváků: 120.

Lázně Bělohrad B – Staré Místo 5:1 (1:0). Branky: Suchánek 2, Dolejš, Fink (pen.), L. Kraus – Louda. Rozhodčí: L. Bezvoda – M. Bezvoda, Erlebach. Diváků: 100.

SKP Valdice – Jiskra Hořice B 1:0 (1:0). Branka: Lukáš Sedlák. Rozhodčí: Píša. ŽK: 1:1.

 1. L. Bělohrad B 17 0 3 62:25 51
2. Sobotka 16 2 2 78:16 50
3. Kopidlno 14 2 4 58:30 44
4. Staré Místo 13 1 3 43:31 40
5. Valdice 11 6 3 48:21 39
6. Chomutice 12 2 6 40:20 38
7. Žlunice  7 6 7 30:30 27
8. Hořice B  8 2 10 36:26 26