SK Jičín – FK Černilov 3:1 (2:1). Domácí šli do vedení ve 13. minutě, kdy se nejlépe v nepřehledné situaci před brankou orientoval Topič a bylo to 1:0. Další minuty byly opticky vyrovnané, blíže ke vstřelení gólu měli ale Jičínští. Do dobrých pozic se po individuálních průnicích dostali L. Michálek, Gaubman i Topič, ale bez zakončení.
Ve 29. minutě se ke slovu dostali hosté. Odražený míč trefil na hranici šestnáctky přesně Škoda a bylo srovnáno na 1:1. Domácím psychicky pomohl gól do šatny. Ve 45. minutě se znovu před brankou nejlépe orientoval Topič, dal svůj druhý gól v utkání a Jičín šel do vedení 2:1.
Po přestávce se zdálo jakoby hostům docházely síly. Už nebyli tak běhaví, ani důrazní. Naopak, domácí tempo ještě vystupňovali. Pod taktovkou tvůrce hry Roberta Samka získali stálou převahu. Nejhezčí branku viděli diváci v 60. minutě. Samko zleva zatočil před branku trestný kop, na který si naskočil Macháček a hlavou přesně umístil – 3:1 pro domácí a pojistka na tři body. Jičín dohrával od 78. minuty o deseti, ale svému soupeři nedovolil prakticky nic. Za zmínku stojí pouze umístěná střela Šmída, kterou Puš z pod břevna parádně vyrazil na roh. Zápas končil za potlesku dvou stovek diváků. Utkání se líbilo, mělo svoji kvalitu, brankové příležitosti i dramatické momenty.

Fakta z utkání

Branky: 13. a 45. Topič, 65. Macháček – 29. Škoda. Rozhodčí: Antonín Vancl (Nové Město nad Metují). ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (78. L. Michálek). Diváků: 220. Rohy: 6:9. SK Jičín: Puš – Malý, Macháček, Řeháček, Vejvoda – Mikolášek (80. Rejha), Gaubman, Samko, Červenka (65. D. Michálek) – Topič (67. Pluhař), L. Michálek. Trenéři Mikolášek a Matějka, vedoucí mužstva J. Oborník.
Již ve středu 22. srpna čeká jičínské fotbalisty těžký zápas v Doudlebách nad Orlicí. Autobus odjíždí ve 14.30 hodin.