SK Jičín B – TJ Sokol Kratonohy 1:0 (1:0). Soupeři v úvodu plocha nevyhovovala, domácí byli v prvním poločase lepší. Mírnou převahu v úvodní části přetavili v zasloužené vedení, když se hlavičkou pěkně trefil Berger.

Po přestávce se hra vyrovnala, hosté trefili dokonce břevno, ale vyrovnat se jim nakonec nepodařilo. Při úniku soupeře zatáhl za záchrannou brzdu Báček a musel předčasně do sprch. V deseti lidech se pak domácí dostali pod tlak, ale vítězství ubránili.

Fakta, branka: Berger. SK Jičín B: Přibyl – Letošník, Babák, Votrubec, Kroupa (42. Zlámal) – Portyš, Petrovický, Fejfar, Berger – Topič (85. Bryscejn), Pluhař (76. Kirschner). Trenér Arnošt Kozma.
Další utkání sehraje jičínské béčko v neděli odpoledne na Gothartě, kde v 16.30 nastoupí proti domácí Jiskře Hořice. Ta v sobotu přivezla bod z těžkého utkání v Mostku, branku tam dával v 41. minutě Dvořák.

Nedělní utkání I. B třídy však na Gothartě nebude jediné. Předzápasy obstarají mladší a starší dorostenci, kteří v duelu krajského přeboru přivítají celky Sparty Úpice.