OKRESNÍ PŘEBOR MUŽŮ, 9. kolo 4. a 5. října (16)
A1A0901 Dětenice – Robousy ⋌Volný, Dobiáš, Pikeš SO
A1A0902 Lužany – L. Bělohrad/Pecka B⋌ OFS HK SO
A1A0903 Libuň – Libáň B ⋌Hazdra, Odvárko SO
A1A0904 Železnice – Milíčeves B ⋌Odvárko, Píša NE
A1A0905 Staré Místo – Valdice⋌ Erlebach, Nečásek, Ježek NE
A1A0906 Žlunice – Kopidlno⋌ Václavík SO
A1A0907 Hořice B – Chomutice⋌Jílek, Volný, Dobiáš NE

DELEGACE PRO OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ HRADEC KRÁLOVÉ

A1A0907 Nepolisy – Kunčice B ⋌Šamko, L. Stejskal, Pikeš  NE

OKRESNÍ SOUTĚŽ MUŽŮ, 9. kolo, 4. a 5. října (16)
A2A0901 Chomutice B – Stará Paka B⋌ Zemánek SO
A2A0902 Kopidlno B – Bříšťany ⋌Kazda NE
A2A0903 Valdice B – Češov ⋌Píša SO
A2A0904 Kacákova Lhota – Staré Místo B⋌ Nečásek SO
A2A0905 Jičíněves volno
A2A0906 Žeretice – Miletín B ⋌L. Stejskal SO

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU, 6. kolo, 4. října (10)
C1A0601 Dětenice – Chomutice ⋌Hazdra SO
C1A0602 Libáň – Valdice ⋌ Volný SO
C1A0603 Milíčeves – Libuň ⋌Zemánek SO
C1A0604 Javorka – Staré Místo ⋌(hř. L. Bělohrad) Nečásek SO

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ, 9. kolo, 4. a 5. října (13.45)

E1A0901 Libáň – Stará Paka⋌ Hazdra NE
E1A0902 Lužany – Milíčeves ⋌Ježek SO
E1A0903 Valdice – Robousy⋌ Píša SO
E1A0904 Železnice – Staré Místo ⋌Píša NE
E1A0905 Kopidlno volno
E1A0906 Žlunice – Chomutice ⋌ Václavík SO

OBSAZENÍ PRO KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ
Jičín – Rychnov (11.30) ⋌Kazda, Šamko, Stejskal SO
Jičín – Rychnov (13.45)⋌ KFS, Kazda, Šamko SO

ZMĚNY A DODATKY K VÍKENDOVÉMU KOLU (16.30)
A1A0805 Milíčeves B – Libuň ⋌ Šamko, Dobiáš SO
A1A0807 Bělohrad B – Dětenice ⋌Novotný, Nečásek, Ježek SO
A1A0801 Třebeš – Kobylice⋌ Kolumpek, Šamko, Volný NE
A2A0802 Miletín B – Jičíněves⋌ Odvárko NE
A2A0706 Češov – Kopidlno B⋌ Volný SO

HLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ: Telefon 724 790 412 (nonstop), nebo 493 522 833 (po 18.30 hodině). E–mail: josef.petracek@denik.cz. Uvádějte výsledek a stručná fakta (střelce branek, rozhodčí, karty, počty diváků a důležité momenty z utkání).

SOUTĚŽ NEREGISTROVANÝCH, nadstavba, 5. kolo, 29. září (17.00)
Sportclub – Sobotka ⋌(hřiště Žeretice , rozhodčí Novotný) PO
Rento – Batalion ⋌(hřiště Jičíněves, rozhodčí Kolumpek) PO
Sauny – Kopidlno⋌ (hřiště Robousy, rozhodčí Karásek) PO
Lužany – Jičíněves⋌ (hřiště Lužany, rozhodčí Stejskal) PO
Kroma – Železnice ⋌(hřiště Popovice, rozhodčí Reinberger) PO
SOUTĚŽ NEREGISTROVANÝCH, nadstavba, 5. kolo, 29. září (17.00)
Valdice – Continental ⋌(hřiště Valdice, rozhodčí Novotný) PÁ

KONTAKT NA NOVÉ ROZHODČÍ
Zdeněk Skrbek: mobil 773 509 183, Jan Stejskal: mobil 607 753 622, Michal Volný: mobil 604 116 089, Petr Nečásek: mobil 607 105 538.