Předání cen čtyřem nejlepším soutěžícím Tip ligy udělalo definitivní tečku za její podzimní částí.

Co rozhodlo

O co nejlepší výsledky při tipování výsledků fotbalových zápasů krajských a okresních soutěží usilovalo celkem 122 čtenárů Jičínského deníku, mužů i žen. Suverénním vítězem se stal Karel Medlík starší z Hořic, pracovník energetických závodů. Jako jediný překonal hranici 100 bodů, druhý skončil Alois Dejl z Jičína a o bronzový stupínek se podělili Kateřina Dušková z Třebnouševsi s Romanem Schmidtem z Hradce Králové. Oba získali pánev na pečení a dárkové balení od pivovaru Tambor Dvůr Králové.

Karel Medlík měl z prvenství radost, byl spokojen s průběhem soutěže, kterou od třetího kola vedl a svůj náskok neustále zvyšoval, když na druhého Aloise Dejla měl k dobru osmnáct bodů!

Na podzim se příliš nedařilo ženám, do extraligové jedenáctky se dostala jediná, ale doslova husarský kousek se podařil v devátém kole Martě Voldánové z Jičína, která jako jediná v celé podzimní části získala všech dvacet bodů!

Další pořadí: 5. – 7. Josef Dytrych (Železnice), Josef Khol (Vitiněves), Dagmar Poláková (Jičín), 8. Jiří Hasan (Libošovice), 9. Václav Kameník (Jičín), 10. Bohumír Wagenknecht (Vidochov), 11. Vladislav Nováček (Jičín).

V těchto dnech připravujeme zimní tipovací soutěž na hokejové výsledky. Bližší informace přineseme v příštích dnech.