A protože jeho největší soupeři na takové číslo nedosáhli, dostal se do čela průběžného pořadí. Soutěžní kupon přinášíme od pondělí do pátku, absolutního vítěze budeme znát po 12. kole, jež je na programu 16. a 17. června.

Výsledky 3. kola: 1. – 0 (1:1), 2. – 0 (3:3), 3. – 2 (2:5), 4. – 0 (1:1), 5. – 1 (2:1), 6. – 1 (2:1), 7. – 1 (4:3), 8. – 1 (2:0), 9. – 0 (1:1), 10. – 1 (5:1). Supertrefa – počet vstřelených branek 40.

EXTRALIGA (1. – 11. místo)
JC0004 Miroslav Kracík, Jičín 14 33
JC0021 Hana Voldánová, Jičín 5 30
JC0067 Dominik Věchet, Nová Paka 5 24
JC0036 Vladimír Blíma, Hořice 11 21
JC0019 Josef Kotnik, Chyjice 11 21
JC0041 Ondřej Jón, Chomutice 5 21
JC0002 Jaroslav Patřín ml., Lužany 5 21
JC0083 Zdenek Rozsypal, Jičín 5 21
JC0027 Nikola Medlíková, Hořice 2 21
JC0094 František Vycpálek, Milíčeves 11 18
JC0001 Josef Dytrych, Železnice 5 18

1. LIGA (12. – 32. místo)
JC0039 Miloš Jón, Chomutice 5 18
JC0090 František Polák, Jičín 5 18
JC0020 Marta Voldánová, Jičín 5 18
JC0069 Vojtěch Kazda, Vrchovina 2 18
JC0024 Roman Voldán, Jičín 2 18
JC0023 Jaroslav Voldán, Jičín -1 18
JC0098 Jiří Hasan, Libošovice 8 15
JC0014 Lenka Dejlová, Louny 5 15
JC0049 Adéla Kodymová, Vrchovina 5 15
JC0078 Romana Matoušová, Jičín 5 15
JC0029 Karel Medlík, Třebnouševes 5 15
JC0003 Jaroslav Patřín st., Lužany 5 15
JC0087 Luděk Drbohlav, Popovice 2 15
JC0093 Daniel Duřt, Milíčeves 2 15
JC0077 Tomáš Houška ml., Jičín 2 15
JC0096 Josef Janata st., Slatiny 2 15
JC0081 Josef Khol, Vitiněves 2 15
JC0086 Jindra Kolumpek, Jičín 2 15
JC0068 Tomáš Malý, Podlevín 2 15
JC0017 Marek Růžička, Veliš 2 15
JC0028 Petra Sychrová, Třebnouševes 2 15

2. LIGA (33. – 53. místo)
JC0064 Michal Tomeš, Nová Paka 2 15
JC0050 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 15
JC0072 Marek Hanuš, Staňkova Lhota 0 15
JC0065 Michael Věchet, Nová Paka -1 15
JC0007 Tereza Ozdinová, Osenice 0 13
JC0044 David Zelinger, Jičín 0 13
JC0026 Iva Kánská, Lužany 8 12
JC0089 Dagmar Poláková, Jičín 8 12
JC0063 Otakar Fendrych, Brdo 5 12
JC0092 Karel Halíř, Milíčeves 5 12
JC0070 František Himl, Kumburský Újezd 5 12
JC0097 Marek Janata, Slatiny 5 12
JC0032 Adam Medlík, Třebnouševes 5 12
JC0005 Alois Dejl, Jičín 2 12
JC0016 Milan Mencl, Miletín 2 12
JC0042 Vladimír Pavlata, Jičín 2 12
JC0056 Milan Šimek, Soběraz 2 12
JC0091 Petr Špicar, Jičíněves 2 12
JC0022 Roman Voldán ml., Jičín 2 12
JC0043 Pavel Bodlak, Kopidlno -1 12
JC0076 Tomáš Houška, Jičín -1 12
JC0082 Dušan Koros, Jičín -1 12

3. LIGA (54. – 74. místo)
JC0080 Patrik Matouš, Jičín -1 12
JC0009 Pavel Ozdin, Osenice -1 12
JC0060 Helena Skrbková, Brdo -1 12
JC0051 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov -1 12
JC0031 Kateřina Dušková, Třebnouševes -4 12
JC0010 Jan Halčák, Jičín -4 12
JC0102 Jaromír Jelínek, Jičín 8 10
JC0074 Luboš Fiala, Podhorní Újezd 0 10
JC0008 Tereza Halčáková, Osenice 0 10
JC0079 Zdeněk Matouš, Jičín 8 9
JC0054 Stanislav Fejfar, Bartoušov 5 9
JC0052 František Lachman, Jičín 2 9
JC0047 Lukáš Čížek, Pardubice -1 9
JC0011 Helena Dejlová, Jičín -1 9
JC0088 Hana Jedličková, Jičín -1 9
JC0084 Zdena Kolumpková, Jičín -1 9
JC0037 Jiří Roza, Hořice -1 9
JC0013 Martin Dejl, Louny -4 9
JC0012 Iveta Dejlová, Jičín -4 9
JC0006 Kateřina Halčáková, Jičín -4 9

DIVIZE (75. – 95. místo)
JC0066 František Matějka, Nová Paka -4 9
JC0100 Oldřich Čapek, Jičín 5 7
JC0059 Helena Fendrychová, Brdo 2 6
JC0048 Pavel Fikar, Hořice -1 6
JC0040 Pavlína Jónová, Chomutice -1 6
JC0038 Dana Rozová, Hořice -1 6
JC0030 Karel Medlík st., Hořice -4 6
JC0018 Helena Růžičková, Veliš -4 6
JC0106 Ladislav Komárek, Kopidlno 5 5
JC0033 Tomáš Nálevka, Hořice 0 5
JC0035 Josef Vydra, Hořice 0 5
JC0034 Aneta Vydrová, Hořice 0 5
JC0099 Václav Kameník, Jičín 2 4
JC0073 Karel Urban, Žamberk 0 4
JC0095 Josef Janata ml., Slatiny 5 3
JC0062 Lukáš Skrbek, Brdo 2 3
JC0046 Petr Jezbera, L. Bělohrad -4 3
JC0085 Káťa Kolumpková, Jičín -7 3
JC0105 Dagmar Kroutilová, Jičín 2 2
JC0045 Jan Kodym, Vrchovina 0 2
JC0057 Michal Šimek, Jičín 0 2

KRAJSKÝ PŘEBOR (96. – 106. místo)
JC0058 Tomáš Komárek, Kopidlno -4 1
JC0061 Romana Skrbková, Brdo -1 0
JC0015 Josef Masopust, Mlázovice -4 0
JC0075 Vlastimil Sudek, Libuň -4 0
JC0104 Kateřina Černá, Jičín 0 -1
JC0101 Pavel Dubský, Jičín 0 -1
JC0071 Petr Kořínek, Valdice 0 -1
JC0103 Miloš Svoboda, Jičín 0 -1
JC0053 Marek Fejfar, Bartoušov -4 -3
JC0055 Aleš Fejfar, Bartoušov -1 -6
JC0025 Karel Šulc, Lužany -7 -12

V prvním sloupku počet bodů v daném kole, ve druhém celkový zisk. V případě nejasnosti volejte telefon 493 522 833.