O kousek blíže 1. B třídě je Kopidlno, které uspělo v sousedském derby v Jičíněvsi. Zajímavé utkání se hrálo i pod peckovským hradem.

Výsledkový servis

Sokol Stará Paka B – Třešňový květ Žlunice 0:0. Rozhodčí: Nečásek. ŽK: 1:2. Diváků: 40. Šance na obou stranách, ale chybělo přesnější zakončení. Takže nakonec spravedlivá dělba bodů.

Sokol Dětenice – Sokol Libuň 3:4 (2:2). Branky: Novotný, Tomáš Šolc, Martin Šolc – Přikryl 2, Kapušník, Hlavatý. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 1:3. Diváků: 40. Ve vyrovnaném utkání rozhodla o tříbodovém zisku hostujícího mužstva poslední minuta utkání.

Sokol Jičíněves – TJ Kopidlno 0:2 (0:1). Branky: Jiří Odvárko, David Machačný. Zápas s přehledem řídila trojice rozhodčích OFS Hradec Králové. ŽK: 1:2. Diváků: 150. Přestože domácí nastoupili proti vedoucímu mužstvu přeboru, hra byla téměř po celý zápas vyrovnaná. Rozhodla efektivita hostí v proměňování šancí.

FK Lázně Bělohrad B–Pecka – Jiskra Hořice B 3:0 (0:0). Branky: Petr Jezbera 2, K. Fink. Rozhodčí: Michal Novák – laici, hráno bez karet. Diváků: 70. Hosté přijeli s jedenácti hráči a první poločas byli domácím vyrovnaným soupeřem. I když šlo o derby, tak to bylo poměrně klidné utkání, jak ze strany hráčů, tak i diváků. Fotbalově to byl spíše průměrný zápas.

Sokol Chomutice – FC Milíčeves B 2:0 (1:0). Branky: Radim Koubek, Jiří Voháňka. ŽK: 1:2. Diváků: 50.

SK Hošek Robousy – SK Podskalan Podhradí 2:2 (0:0). Branky: Karásek, Kalfeřt – Voldán, Saidl. Rozhodčí: Erlebach. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Do poločasu vyrovnané utkání, ve druhé půli lepší hosté dvakrát inkasovali, přesto v závěru dotáhli dvoubrankové vedení.

Nedělní zápas Valdice – Lužany skončil po uzávěrce vydání.⋌ (jp)

1. TJ Kopidlno ⋌15 2 2 57:13 47
 2. SKP Valdice ⋌ 12 3 3 45:18 39
 3. Jiskra Hořice B ⋌11 2 6 69:34  35
 4. Sokol Chomutice ⋌11 2 6 33:17 35
 5. Podsk. Podhradí ⋌10 2 7 55:39 32
 6. Bělohrad-Pecka B ⋌  9 4 6 47:28 31
 7. TJ Lužany⋌  8 4 6 31:22 28
 8. TK Žlunice ⋌ 7 4 8 38:38 25