OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI, 20. kolo, 9. a 10. května (17)
A1A2001 Robousy – Bělohrad B ⋌ L. Stejskal, K. Novák, Pikeš SO
A1A2002 Dětenice volno
A1A2003 Milíčeves B – Lužany⋌ Šamko, Novotný, Volný SO
A1A2004 Valdice – Libuň (10) ⋌Nečásek, Erlebach, Ježek SO
A1A2005 Kopidlno – Železnice ⋌OFS Hradec Králové NE
A1A2006 Chomutice – St. Místo ⋌ Novotný, Kolumpek, Pikeš NE
A1A2007 Hořice B – Žlunice ⋌ Jílek, Volný, L. Stejskal  NE
DELEGACE PRO OFS Hradec Králové, sobota 9. května (18)
A1A2006Nepolisy – Slávia Hradec Král. ⋌Píša, Hazdra, Zedek SO

OKRESNÍ SOUTĚŽ, MUŽI, 20. kolo, 9. a 10. kolo (17)

A2A2001 Stará Paka B – Chomutice B ⋌Skrbek SO
A2A2002 Bříšťany – Kopidlno B ⋌ Zemánek SO
A2A2003 Češov – Valdice B ⋌Erlebach SO
A2A2004 Staré Místo B – Kacákova Lhota⋌ J. Stejskal SO
A2A2005 Jičíněves volno
A2A2006 Miletín B – Žeretice ⋌ Nečásek NE

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU, 14. kolo, 9. května (10)
C1A1401 Dětenice – Staré Místo ⋌ Zedek SO
C1A1402 Javorka – Libuň (hř. L. Bělohrad) ⋌ Novotný SO
C1A1403 Milíčeves – Valdice ⋌Roman SO
C1A1404 Libáň – Chomutice ⋌ K. Novák SO

OKRESNÍ PŘEBOR, ŽÁCI, 16. kolo, 9. a 10. května (14.45)
E1A1601 Stará Paka – Robousy ⋌ Skrbek SO
E1A1602 Staré Místo – Milíčeves ⋌ J. Stejskal SO
E1A1603 Kopidlno – Libáň ⋌ Zedek NE
E1A1604 Chomutice – Lužany ⋌ Pikeš NE
E1A1605 Žlunice – Valdice ⋌Bacovský SO
E1A1606 Železnice volno

DELEGACE PRO KRAJSKÝ FOTBALOVÝ SVAZ
l. třída mladších a starších žáků (9. května) 13.15 a 15.00
E2A1605 Javorka – Chlumec n. C. (13.15) ⋌ Volný SO
F2A1605 Javorka – Chlumec n. C. (15) ⋌Volný SO

OKRESNÍ PŘEBOR, MUŽI, 14. kolo, 13. května (17)
A1A1401 Robousy –Valdice⋌Erlebach, Nečásek, Mil. Novák  ST
A1A1402 Kopidlno – Milíčeves B⋌ Hazdra, Píša, K. Novák ST
A1A1403 Chomutice volno
A1A1404 Hořice B – L. Bělohrad B ⋌Odvárko, Malý, Medlík ST
A1A1405 Žlunice – Dětenice ⋌ Roman, Zedek, Stroka ST
A1A1406 St. Místo – Lužany⋌Kolumpek, Novotný, J. Stejskal ST
A1A1407 Železnice – Libuň⋌ Volný, Pikeš, Skrbek ST

ZMĚNY A DODATKY K VÍKENDOVÉMU KOLU
A1A1903 Železnice – Chomutice ⋌Roman, Kolumpek, Jílek NE
A2A1904 Valdice B – Staré Místo B ⋌Nečásek NE
E1A1501 Železnice – Stará Paka (14.45)⋌ Jílek NE
Noví rozhodčí: Kamil Novák: telefon 605 977 057, Milolav Novák: telefon 731 346 189, Stanislav Stroka: 603 519 931, Marek Řehák: telefon: 777 329 548.

UTKÁNÍ „NERELIGY“, 4. kolo, pondělí 4. května (17.30)
Divá Bára volno
Jičíněves – Sauny ⋌ (hřiště Jičíněves, rozhodčí Stroka) PO
Continental – Kopidlno ⋌(hřiště Valdice, rozhodčí Borecký) PO
Lužany – Kroma ⋌(hřiště Lužany, rozhodčí Materna) PO
Sobotka – Rento ⋌(hřiště Sobotka, rozhodčí Kamil Novák) PO
Sport Club – Javůrkova louka⋌ (hř. Žeretice, řídíRoman) PO
Železnice – Valdice⋌ (hřiště Železnice, řídí Novotný) PO