A začal sympaticky, fotbalově.

SK Semily – SK Jičín 4:0 (1:0). V úvodních minutách si hosté vynutili dva rohové kopy, ze kterých nezapršelo. Do prvních střeleckých příležitostí se naopak dostávali domácí. V 5. minutě nastřelil Novotný hlavou břevno. Za dvě minuty na to srážel Zlámal nepříjemnou střelu na roh. Ve 13. minutě chytil Puš umístěný trestný kop Brože. Ve 24. minutě vystřelil z úhlu nebezpečně Buček. Už v těchto fázích utkání bylo vidět, že v útočné fázi budou domácí nepříjemní.

To se potvrdilo ve 26. minutě. Na trestný kop z pravé strany naskočil domácí Novotný a hlavou přesně umístil – 1:0 pro Semily. Za další dvě minuty znovu břevno domácích po střele Novotného. Hosté odpověděli Vackem ve 36. minutě. Ten v dobré střelecké pozici dloubákem přehodil nejen domácího gólmana, ale i jeho svatyni.

První čtvrthodina druhého poločasu byla oboustranně o ničem. Domácí uklidnila 63. minuta, kdy po hrubce hostů při bránění zvýšil Hartman na 2:0. Obranná fáze Jičína měla celkově v sobotním utkání značné trhliny. V 65. minutě postupoval znovu po nedorozumění zadáků Jičína na Puše osamocený Havel. Udělal dlouhou kličku až do autu a o vyložený gól se tak sám připravil. Vše si vynahradil v 71. minutě, kdy zvýšil už na 3:0 pro domácí.

Do té doby vystřelil Jičín na branku soupeře pouze jednou, a to ještě po trestném kopu Vacka. Střela Vega v 83. minutě mířila mimo branku soupeře. Hodně málo za devadesát minut utkání. Skóre utkání uzavřeli domácí v 87. minutě. To už byla hostující obrana na lopatkách a Radačovský pohodlně skóroval. Od pátého gólu zachránilo Jičín znovu břevno v poslední minutě utkání.

Výkon hostů byl celkově podprůměrný. Mužstvo se potýká s širokou marodkou, brance soupeře za celé utkání neublíží a při bránění dělá školácké chyby. Už tři zápasy nedal Jičín branku.

Další utkání sehraje Jičín v sobotu dopoledne na svém hřišti, kde přivítá vedoucí celek tabulky FK OEZ Letohrad. Utkání začíná v 10.15,